Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

05 cze 2008, 12:31

mi lekarz juz na pierwszej wizycie ustalil wszystkie wizyty usg - oczywiscie biorac pod uwage ze wszystko bedzie ok. mam napisane to wszystko w karcie ciazy. ja tez mialam robione usg jakos 12 -13 tc i tez przez brzusio. ale lekarz powiedzial ze jak nie bedzie widac to zorbi dowcipne :-)

A kolejne usg mam dopiero w 22 tc i to bedzie jakos 2 polowa lipca. czekam z niecierpliwoscia!!!

lida82
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 27 mar 2008, 15:18

05 cze 2008, 12:50

Teraz będę miała pierwsze usg przez brzusia :-) w poniedziałek, a ty Motylku 22 w wtorek, czekam wiec na relacje z wizyty :-D . Co do seksu, to nie miałam weny tak do zeszłego tygodnia, dotknąć sie nie dałam, a teraz :ico_oczko: hi hi i gdyby nie ból głowy, nóg i ogólnych mankamentów, to powiem, ze mam zdecydowanie więcej energii niż wcześniej i nawet wam powiem, ze wydrukowałam sobie ćwiczenia dla kobiet w ciąży i gibam sobie tym brzusiem :-) , co wcześniej było nie do pomyślenia, bo wracałam z pracy i kima, tyle ze mnie było pożytku. Także zmiany widzę, głowa do góry kobitki. :ico_oczko: nawet mam wenę pochodzić na basen, mam aquapark kolo domu i postanowiłam to wykorzystać, ponoć relaksuje....

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

05 cze 2008, 13:10

lida82, jeśli chodzi o przypływ energii to ja obserwuje go u siebie mniej więcej od 2 tygodni, faktycznie jest o niebo lepiej, najważniejsze, że już nie wymiotuje, po za tym mam siłe, żeby posprzątać w dou i ugotować obiadek, co z mężczyzną w domu domagającym się jedzienia jest podstawą..

Właśne sobie uświadomiłam, że jeszcze 5 tygodni i będzie połowa ciaży, Boziu jak ten czas leci..

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

05 cze 2008, 13:15

dziewczyny wspójczuje takich strasznych snów :ico_olaboga: :ico_olaboga: , to wszystko przez to,ze człowiek myśli coraz wiecej i się martwi,zeby wszystko było dobrze!

Ja mam tego samego lekarza na USG, pierwszą ciążę też mi prowadził i mam do niego zaufanie! Ale już mi się zaczęły problemy z ciśnieniem, niestety, bo w 1 ciąży też miałam i leżałam w szpitalu w ostatnim miesiącu włąsnie z tego powodu i teraz już coraz wyższe zaczynam mieć, ech...

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

05 cze 2008, 13:39

caro, ale przystojniak z tego twojego synka :ico_haha_02: dopiero teraz przypatrzylam sie na zdjecie. A te wloski superowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lida82, z tego co zauwazyl;am bedziemy rodzic w podobnym terminie. ale te suwaczki ronie pokazuja wiec... Ja z obliczen lekarza ma termin na 20, ale z tych kalkulatorow ciazowych ktore biora pod uwage rowniez dlugosc cyklu a nie tylko date ostatniej miesiaczki to 23,24.

Wiecie co... jeszcze sie lato nie zaczelo a ja juz chce jesien :-)

lida82
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 58
Rejestracja: 27 mar 2008, 15:18

05 cze 2008, 14:58

betka zgadza się ja ma na 13-15 listopad :-D , tez mi rożnie mówią i kurka staram sie nie myśleć, bo odczuwam paniczny strach jak pomyśle o porodzie, luby mówi bym sie uspokoiła, bo czas na to, ale poród mnie przeraża :ico_placzek: .
#ania# także myślałam o tym ze prawie polowa za nami, czas leci, zanim sie obejrzymy to już trza będzie wyprawkę robić :ico_haha_02:.
caro miejmy nadzieję, że nie będziesz musiała leżeć. Trzymam kciuki. Ja to ciśnienia mam różne i czasem dziwne, przed ostatnio 135/50 :ico_noniewiem: , ostatnio 125/70 :ico_haha_01: , ale wszystko w normie, a ty caro nam sie pilnuj, bo wysokie ciśnienie to groźna sprawa :ico_sorki: , trza uważać.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

05 cze 2008, 15:00

betka, ja też chcę jesień i to nawet nie ze względu na ciąże, oczywiście z tego powodu też!! ale.. zwyczajnie nie znosze upałów.. najlepiej czuje sie w temperaturze około 20-25 stopni.. jak jest cieplej to sie zwyczajnie męcze..

Co do terminu to mi gin wyliczyła na 28 listopad z ostatniej miesiączki, a z USG wychodzi 27 listopad więc rozbieżność niewielka, chociaż mam takie przeczucie, ze urodzr szybciej..

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

05 cze 2008, 15:51

Dziewczyny odbebrałam wyniki morfologii i moczu. Poza krwiankami białymi to wszystko w normie na szczescie. ale leukcytów mam az 15 000. Zna się któras na tym?Co moze swiadczyc tak duza ilosc białych krwinek?/

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

05 cze 2008, 19:32

asiula_o, oj nie wiem co to moze oznaczać z tymi białymi krwinkami...
lepiej zapytać lekarza...
#ania#, ja jeszcze nie mam przypływu energii... non stop mi się chce spać...
dziś spałam juz 3h w ciągu dnia...
i nadal jestem sennnnnna

dzis się ważyłam... przytyłam 1,5kg... myśle że to i tak nie dużo...jak na 4ty miesiąc...
tylko ja waże teraz 90kg... na 175 to i tak sporo...
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 18:58 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

05 cze 2008, 21:30

Asiu ja się nie znam na wynikach.. ale poytam znajomej pielęgniarki to może wyjaśni..

Ja się nie przejmuje aż tak bardzo dodatkowymi kilogramami, wiadomo że nie chcę przytyć nie wiadomo ile, ale z drugiej strony..

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość