Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

kiedy zwykłe mleko???

27 maja 2008, 11:23

Moja córka jest alergikiem. Przede wszystkim uczulało ją mleko. Obecnie je danonki, serki jogurty. Nie próbowałam jeszcze zwykłego mleka modyfikowanego. No właśnie i zastanawiam się kiedy mogę jej podać...A kiedy Wt waszym małym alergikom podałyście mleko???

minka88
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 31 maja 2008, 11:23

03 cze 2008, 10:27

Hmmm, jeśli je danonki i jogurty, to chyba nie bałabym sie podać mleka modyfikowanego, odpowiednio na opakowaniach są informacje o wieku dziecka, dla którego ten produkt jest przeznaczony. Moje dziecko do jakiegoś 4 roku zycia było na Nutramigenie, a później jeśli otrzymywał jogurty to sporadycznie, a i to mu nie słuzyło. Obecnie jestesmy na mleku kozim.

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

03 cze 2008, 16:33

delicja mi lekarz mówił ze dziecku które skonczyło rok i można spróbowac wprowadzic zwykłe mleko modyfikowane i uważnie obserwowac ale skoro je danonki to mysle ze skazy juz nie ma .Ja nie podaje takiego mleka bo mojemu dziecku nie smakuje bo juz przyzwyczajona jest do bebilonu pepti

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

05 cze 2008, 15:53

dzięki dziewczyny za odpowiedzi. We wtorek wybieram się do alergologa, mam nadzieję, że pozwoli na mleczko.
madzia22, u nas jest ten problem, że córcia nie chce pić nutramigenu ostatnio. Wypija po 100 i więcej nie chce, dlatego mam nadzieję, że zwykłego będzie piła więcej.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

05 cze 2008, 18:07

delicja, moja mala juz zrezygnowala z nutra
zaczelam jej dawac troszke jogurtu czasem udalo jej sie zjesc zupe ze smietaną
tak wiec zaczelam jej dodawac do nutra bebilonu i obecnie jestesmy juz prawie po 3 puszce bebilonu i calkowicie zrezygnowalismy z nutra
jemy tez jogurciki

powiem jedno jak danonek jej nie uczulił to juz nic jej nie zaszkodzi

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość