Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

05 cze 2008, 22:01

poccoyo, ale ladna dziewczynka :ico_haha_02: a ten plaszczyk i okularki swietne. ja chyba jak bede chodzic na zakupy ciuszkowe dla mojego dziecka to z ograniczonym portfelem

co do tycia to ja na ostatniej wizycie od pierwszej przytylam jakies 0,8 kg. Ale na to moglo wplynac wiele czynnikow - albo jestem wieksza, albo rowie dobrze moglam cos zjesc (a od momentu zajscia w ciaze moja przemiana materii jest okropna!!!!!!!) :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

asiula_o, ja nic o krwinkach nie pisze bo sie nie znam. ale dedukujac na chlopski rozum jak bialych za duzo to czerwonych za malo. A wiec duzo burakow, barszcz czerwony, cwikla, buraczki do drugiego dania. to nie zaszkodzi napewno a moze pomoc.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

06 cze 2008, 09:53

Ja przytyłam jakieś 2 kg, ale faktycznie przemiane materii mam tragiczną.. nigdy nie była rewelacyjna, ale teraz każda wyprawa do WC to jeden wielki koszmar..

Co do zakupów ciuszkowych.. to ja się poważnie zastanawiam czy już nie zacząć.. powiedzmy po 2 do 4 sztuk w miesiącu i do porodu jakoś się nazbiera, bo na ostatnią chwile to portfel może nie wytrzymać :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

06 cze 2008, 10:34

Dzięki dziewczyny za rady, co do tych białych krwinek:)Zobaczę co powie lekarz, w koncu wizyta juz niedłguo bo we wtorek...Ja jeszcze tez nic nie zaczęłam jeszcze kupowac. Musze najpierw zobaczyc co mam po siosty dzieciach i dopiero wtedy pokupowac to co potrzebne. Ale za wózkiem to niedługo sie zaczne rozglądac. Od poniedziałku mamy remoncik pokoiku dla Dzidziusia:)Pokazę wam, co koleżanka ma ma narysowac na scianach:)
https://ssl.allegro.pl/item355410423_na ... wosc_.html
CO o tym myslicie, tylko to sa nalepki, a mi koleznka ma to namalowac. Zobaczymy co z tego wyjdzie;)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

06 cze 2008, 10:59

Asiu super te naklejki, a malowane to będzie jeszcze piękniej wyglądać.

Ja jeszcze nie myśle nad pokojem dla dziecka, mieszkamy razem z rodzicami tzn. w jednym domu są dwa osobne mieszkania i z nami mieszka jeszcze moja siostra, właściwie to przychodzi tylko spać, my mamy dwa pokoje w sumie duże, ale są przechodnie, niestetety dom jest przedwojenny więc nie mieliśmy wpływu.. W każdym razie, musze poważnie porozmawiać z rodzicami, bo jeśli ona zostanie nadal z nami to dziecko nie będzie miało swojego pokoju, a jeśli przeniesie się na dobre do rodziców, to czeka nas malowanie i zrobimy piękny pokoik dla naszego synka..

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

06 cze 2008, 13:15

My też mieszkamy a mama i babcią. ale mama mieszka na dole a my mamy góre dla siebie. dlatego mozemy sobie pozwlic na takie remonty. A przeciez wiesz, ze narazie to dziciątku nie bedzie potrzebnny pokoik, bo i tak bedziesz go miała cały czas przy soebie. WIęc sie nie przejmuj.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

06 cze 2008, 13:20

Wiesz, to nawet nie chodzi o przejmowanie się.. mamy taki układ mieszkania, że w tej chwili to nie mam gdzie postawić łóżeczka dla Smyka.. Po za tym inna sprawa gdyby u rodziców nie było miejsca.. oni mają 3 ogromne pokoje i spokojnie się zmieszczą.. tylko jakoś chęci brak..

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

06 cze 2008, 13:58

Wszystko się ułoży. Może juz niedłygo jak zobacza malestwo i to, ze jednak przydałby sie Wam te pokoik, to zaproponują aby siostra przeniosła się na dół. Zobaczysz, bedziesz dobrze:)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

06 cze 2008, 14:00

Witajcie :-)
Ja dziś się czuję fatalnie, cały czas mi słabo. Wyszłam rano ze znajomą i postałam dosłownie chwilę na słońcu (bo rozmawiała z koleżanką) i musiałam usiąść na murku w cieniu bo bym padła :ico_szoking: Wróciłam do domu i się położyłam ale cały czas czuję się osłabiona.

Mam kilka imion dla dziecka: dla dziewczynki: Sara, Nina, Sandra, Lena, Izabela, Dominika; dla chłopca: Dawid, Natan, Filip, Dominik, Jonatan :-D :-D Sporo tego ale mamy sporo czasu aby się zdecydować :-) Mojej mamie podoba się Sara i Dawid a mi wszystkie :ico_haha_01:

Mój mężulek mi obiecał że skończy pokoik do końca czerwca :ico_sorki: :ico_brawa_01: Więc w lipcu zamówimy łóżeczko :ico_brawa_01:

Asiu pięknie będzie w pokoiku z takimi malunkami :ico_brawa_01:

Już we wtorek dowiem się kiedy USG. Na poprzednim mam zapisane 20-22 tc ale wydaje mi się że moja ginka każe zrobić w między czasie.

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

06 cze 2008, 14:00

Co do zakupów ciuszkowych.. to ja się poważnie zastanawiam czy już nie zacząć.. powiedzmy po 2 do 4 sztuk w miesiącu i do porodu jakoś się nazbiera, bo na ostatnią chwile to portfel może nie wytrzymać :ico_szoking: :ico_szoking:
hehe to mój sposób... mnie to przeraża ile to razem wyjdzie,
a tak- przynajmniej tak bardzo tego nie odczujemy finansowo...
a co chilkę taka mala przyjemność na zakupach się przyda...
koleznka ma to namalowac. Zobaczymy co z tego wyjdzie;)
świetne te safari- bardzo mi się podoba :ico_oczko:
zrobiłabym takie same, ale maluszek bedzie mieszkal na razie w naszej sypialni...

a jak u was z zachciankami?? czy macie jakieś nowe?
ja się przerzuciłam z arbuza na ogórki...
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 18:59 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

06 cze 2008, 14:03

poccoyo, ja mam dziwną zachciankę na sałatę zakwaszaną cytryną i śmietaną z ziołami mmmmmmm mogłabym jeść ją codziennie. Ciągnie mnie też do truskawek ale mniej.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość