Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

06 cze 2008, 11:04

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: jezu dobrze ze brzuchem nie uderzylas :ico_brawa_01: ale Ci sie przytrafilo :ico_olaboga: ja wlasnie czytalam ze trzeba w ciazy w wannie uwazac i wogole na ulicy nawet bo przerz brzuch traci sie czasem osrodek ciezkosci i bum :ico_noniewiem:
no cale szczescie, kupujemy z mezem taka mate antyposlizgowa do wanny, jakos teraz boje sie kapac, ale moj maly rozbunik fika w brzuszku teraz, normalnie czolg jezdzi :-D

A o to moj brzusio wedlug OM 23 tydzien i 5 dzien, a wedlug USG 25 tydzien i 2 dzien

Obrazek[img]http://[/img]

Obrazek[img]http://[/img]

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

06 cze 2008, 15:20

A o to moj brzusio wedlug OM 23 tydzien i 5 dzien, a wedlug USG 25 tydzien i 2 dzien
No przepiekny brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

06 cze 2008, 15:35

No przepiekny brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kochana dziekuje, ty tez moglabys sie pochwalic zawartoscia swoja brzusia :-)

A tak w ogole kochane to jak macie juz wiekszosc dla malucha? Ja mam prawie wszystko, musze dokupic drobne rzeczy, typu reczniki, kocyk lzejszy, wanienka i dla siebie rzeczy a tak wiekszosc mam juz i jeszcze sprawdze liste co trzeba dokupic, wczoraj popralam czesc ciuszkow kolorowych takich ciemniejszych bo ich nie mam za duzo wiecej jest takich jasniejszych a poki pogoda piekna trzeba korzystac, potem tylko poprasuje :-)

A pierzecie w normalnym proszku czy specjalnym bo bo ja w normalnym, kuzynka mowila, zeby prac w normalnym bo ona od poczatku prala w dzieciec :-) m i potem jak zmienila mala miala alergie wiec mowila, zeby od razu przyzwyczajac malucha

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

06 cze 2008, 16:53

A tak w ogole kochane to jak macie juz wiekszosc dla malucha?
Mi brakuje poza waninka i reczniczkami,lozeczka z zawartoscia no i wozka :ico_haha_01: zreszta sama nie wiem czego mi brakuje:(((Pewnie dopiero po urodzeniu wyjdzie :ico_noniewiem: Mama mi mowi zeby nie kupowac za duzo tych malenkich ciuszkow bo dziecko tak szybko rosnie przez te pierwsze tygodnie,ze polowy nie zaloze,wiec mam malo ,a i tak pewnie kazdy kto przyjdzie to cos przyniesie,tak sie utarlo.
Jezeli chodzi o pranie to ja zaczekam jeszcze do konca lipca ,nie chce zeby mi sie przez lato kurzylo ,bo u mnie nawet jak w worki zapakuje to jakies takie nieswierze potem,no strasznie sie kurzy,proszek chyba tez kupie jednak dla dzieci,troszke sie mimo wszystko boje w normalnym :ico_olaboga: Ja w ogole przewrazliwiona jestem :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

06 cze 2008, 17:09

Mi brakuje poza waninka i reczniczkami,lozeczka z zawartoscia no i wozka
mi tego samego i jeszcze m,ebili do dzieciecego :ico_noniewiem:
Jezeli chodzi o pranie to ja zaczekam jeszcze do konca lipca
:ico_brawa_01: ja tez taki mam zamiar koniec lipca polowa sierpnia brac sie za pranie-teraz to nawet nie mam jeszcze wszystkich mebli :ico_olaboga:
proszek chyba tez kupie jednak dla dzieci
Ja juz kupilam bo probowalam czy jest dobry TZN.czy dopiera na naszych ciuchach i jest super non-bio Feery czy jakos tak :ico_oczko:
miszka napisał/a:
No przepiekny brzusio
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: brawa brawa dla brzusia sliczny :ico_sorki: Dziewczyny najbardziej to mi sie nie chce kupowac tych wielkich podpasek co sie po porodzie nosi :ico_placzek: masakra to bedzie.Masci i pierdoly typu witamina D,C dla dziecka pokupowalam w Polsce.Kupilam tez fiolet do pepka bo tutaj nie robia-ale sie boje ze jak zrobie to mnie polozna zrabie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

witam!

06 cze 2008, 17:59

witam przyszłe mamusie! jestem nową osobą na forum! mam termin na 23 wrzesień,i bedziemy mieli synka! :-) pozdrowionka

[ Dodano: 2008-06-06, 18:02 ]
i mam pytanko dlaczego nie wyskakuje mój suwaczek??? jeśli ktos wie prosze o odpowiedż ,moze nie w to miejsce go wkleiłam? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-06-06, 18:02 ]
i mam pytanko dlaczego nie wyskakuje mój suwaczek??? jeśli ktos wie prosze o odpowiedż ,moze nie w to miejsce go wkleiłam? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-06-06, 18:02 ]
i mam pytanko dlaczego nie wyskakuje mój suwaczek??? jeśli ktos wie prosze o odpowiedż ,moze nie w to miejsce go wkleiłam? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-06-06, 18:02 ]
i mam pytanko dlaczego nie wyskakuje mój suwaczek??? jeśli ktos wie prosze o odpowiedż ,moze nie w to miejsce go wkleiłam? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-06-06, 18:02 ]
i mam pytanko dlaczego nie wyskakuje mój suwaczek??? jeśli ktos wie prosze o odpowiedż ,moze nie w to miejsce go wkleiłam? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-06-06, 18:02 ]
i mam pytanko dlaczego nie wyskakuje mój suwaczek??? jeśli ktos wie prosze o odpowiedż ,moze nie w to miejsce go wkleiłam? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

06 cze 2008, 18:56

witam przyszłe mamusie! jestem nową osobą na forum! mam termin na 23 wrzesień,i bedziemy mieli synka! pozdrowionka

[ Dodano: 2008-06-06, 18:02 ]
i mam pytanko dlaczego nie wyskakuje mój suwaczek??? jeśli ktos wie prosze o odpowiedż ,moze nie w to miejsce go wkleiłam?
Witamy Cie serdecznie!Nie mam pojecia co jest nie tak z Twoim suwaczkiem,a moze sprobuj go zrobic na stronie TT,to bedzie pasowal :ico_haha_02:
Dziewczyny najbardziej to mi sie nie chce kupowac tych wielkich podpasek co sie po porodzie nosi masakra to bedzie.Masci i pierdoly typu witamina D,C dla dziecka pokupowalam w Polsce.Kupilam tez fiolet do pepka bo tutaj nie robia-ale sie boje ze jak zrobie to mnie polozna zrabie
Ja zakupilam te podpaski w zeszlym tygodniu,sa jak pieluchy,ale coz jak trzeba to trzeba.Tez myslalam o fiolecie do pepka,ale tak samo jak Ty nie chce wygladac na "trzeci swiat" przed moja polozna wiec o to co mam kupic dla ludzika zapytam po prostu ja,bede stosowala to co ona mi zaleci i juz :-) Ja po prostu nie wiem jakie masci i do czego mam kupic,az sie tego boje,licze tylko na to ze dadza mi przy wypisie ze szpitala :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

06 cze 2008, 18:56

witam przyszłe mamusie! jestem nową osobą na forum! mam termin na 23 wrzesień,i bedziemy mieli synka! pozdrowionka
:ico_brawa_01: W I T A M Y :ico_brawa_01: doszedl kolejny chlopiec w terminie wrzesniowym :ico_brawa_01:
mam pytanko dlaczego nie wyskakuje mój suwaczek??? jeśli ktos wie prosze o odpowiedż ,moze nie w to miejsce go wkleiłam?
szczerze to zabardzo sie na tym nie znam ale moze skopiowalas i wklailas nie ten link do suwaczka??!!

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

06 cze 2008, 18:59

i mam pytanko dlaczego nie wyskakuje mój suwaczek??? jeśli ktos wie prosze o odpowiedż ,moze nie w to miejsce go wkleiłam?
Pomyslalam jeszcze ,ze moze to nie jest ten wiesz BBC czy jakos tak,kod,do czesto tych kodow jest wiecej,a powinien byc wlasnie ten :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

06 cze 2008, 19:12

Ja zakupilam te podpaski w zeszlym tygodniu,sa jak pieluchy,ale coz jak trzeba to trzeba
WOW Miszka to juz masz te super cienkie wkladeczki :ico_haha_01: no to kurde tez chyba kupie a ile kupilas paczek???bo kompletnie nie wiem ile tego kupic caly samochod????? :ico_haha_01:
Tez myslalam o fiolecie do pepka,ale tak samo jak Ty nie chce wygladac na "trzeci swiat" przed moja polozna
Wiesz co Miszka ale oni tutej wlasnie niczym pepka nie smaruja :ico_szoking: :ico_olaboga: i ta kumpele co rodzila prawie rok temu tutaj to mowila ze malej potem tak smiesznie pepek smierdzial jakby gnil :ico_szoking: :ico_noniewiem: :ico_chory: wiec ja sie przestraszylam no ale nie wiem co robic czy uzywac to czy nie :ico_olaboga:
Ja po prostu nie wiem jakie masci i do czego mam kupic,az sie tego boje,licze tylko na to ze dadza mi przy wypisie ze szpitala
moge Ci powiedziec to co ja wiem..tzn sudocrem-u nas prwie w kazdym sklepie przeciw odparzeniu dupki :ico_oczko: i slyszalam ze dobry jest tez bephanten-na dupke i mozna go tez stosowac jak sie karmi piersia to na sutki jak beda pekac bo dziala podobnie jak alantan nasz polski leczy takie drobne ranki.Ale generalnie siostra mi mowila zeby z masciami nie przesadzac i jak nie ma potrzeby to nie stosowac a jak bobo sie mocno ,,okupka,,to nawet za kazdym razem dupke woda przemyc.Jak mi sie cos przypomni to Ci jeszcze dam znac co do tych masci :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość