kotavenusa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 04 maja 2008, 23:08

06 cze 2008, 16:10

oj, wcale nie żałuję, bo nie przepadam za lodami :-D lubię takie roztapiające już, jak nie są takie zimne :-D wiem, wiem, pod tym względem jestem inna niż społeczeństwo na całym świecie :-) i nie znam nikogo, kto by nie lubił zimnych lodów, jak ja :-)

a ja tez nie lubie takich zimnych zimnych tylko jak juz sa takie rozplywajace kremowe. mmmmmmmm:)

[ Dodano: 2008-06-06, 16:12 ]
o matko! strasznie sie obzarlam makaronem z truskawkami i smietana :ico_nienie: ... ale jak... moj brzuch :ico_olaboga: !!!!! a tak to sie odchudzam:) :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

06 cze 2008, 16:28

jak juz sa takie rozplywajace kremowe. mmmmmmmm:)
ooo :-D ja właśnie takie uwielbiam :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
strasznie sie obzarlam makaronem z truskawkami i smietana
to mi jęzor uciekł w pięty :-D u mnie niestety jeszcze truskawki bardzo drogie, także czekam aż potanieją...

[ Dodano: 2008-06-07, 11:25 ]
cześć Kobietki :-)

a gdzie Wy się wszystkie podziewacie?? zaglądam i zaglądam, a Was nie ma :ico_placzek:

Awatar użytkownika
secret25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 06 sie 2007, 17:31

07 cze 2008, 12:19

to współczuję... co robisz, jak zaczyna boleć? masz jakieś dozwolone tabletki? czy po prostu idziesz spać?

PANADOL moge brać i jakieś delikatne środki z paracetamolem,jednak na mnie takie tabletki działają jak na umarłego kadzidło:)Kładę się spać i do rana przechodzi na szczęście.
Oj pogoda się cosik popsuła,a mieliśmy iść dinozaury oglądać,a tu nici z tego :ico_zly:
Trudno,będziemy się w domku kisić.

Jak się dziś czujecie?Ja nieźle.Pojechaliśmy dziś z mężem na zakupy no i jak zobaczyłam ogórki kiszone :ico_szoking: :)Ledwo ze sklepu wyszliśmy a już zaczęłam konsumować :ico_szoking: Słyszałam,że to na chłopca,a ja tak chcę teraz malutką dziewczyneczkę :ico_placzek:
Pozdrowienia dla wszystkich Mamusiek:)

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

07 cze 2008, 12:30

no i jak zobaczyłam ogórki kiszone :ico_szoking: :)Ledwo ze sklepu wyszliśmy a już zaczęłam konsumować :ico_szoking:
hmm, ja też bym zjadła :-)
Słyszałam,że to na chłopca,a ja tak chcę teraz malutką dziewczyneczkę :ico_placzek:
oj, secret to widzę, że mamy takie same pragnienia :-) mi się marzą zakupy złóżone z samych śliczniutkich, różowiutkich, czerwoniutkich, fioletowych sukieneczek :-)
Jak się dziś czujecie?
oj, ja też całkiem, całkiem :-) choroba odpuszcza, ale będę się kisiła w domu jeszcze parę dzionków :-)
Pozdrowienia dla wszystkich Mamusiek:)
a dziękuję i nawzajem :-)

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

07 cze 2008, 14:10

Kochane, całuje Was mocno, zwłaszcza wszystkie chorujace!!! obyście szybciutko wyzdrowiały!!!! :ico_sorki:
co do przeciwbólowych-można brać paracetamol 500, chociaż niestety nie zawsze działa....np na okropna migrenę :ico_zly:

kotavenusa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 04 maja 2008, 23:08

07 cze 2008, 15:08

dzien dobry Paniom. dzis znow goraco jak cholera ale bardzo sie ciesze z tego. jak sie czujecie wy i wasze male pciechy u co poniektorych:)??

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

08 cze 2008, 08:58

Witam Koleżanki w niedzielny poranek :-)

niestety kaszelek nie pozwolił mi pospać dłużej, ale i tak jest już lepiej z moim zdrówkiem :-) a jak tam u Was??

kotavenusa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 04 maja 2008, 23:08

08 cze 2008, 17:53

oj a mnie wczoraj wywialo na rodzinna impreze u przyjaciela. dopiero do domu zawitalam. Wyobrazcie sobie ze skonczylismy swietowac o 8 rano dzisiaj! :ico_szoking: kacyka jeszcze nie ma albo przespany juz. ojoj choc jak to pisze to cos mnie zaczyna pobolewac troszeczke:) dzien dobry wiec choc juz dlugo trwa:)
niestety kaszelek nie pozwolił mi pospać dłużej, ale i tak jest już lepiej z moim zdrówkiem :-)
no to sie bardzo cieszymi!:)

[ Dodano: 2008-06-08, 17:57 ]
dziewczyny!!!!! Dzisiaj mecz!!!! POLSKA GOLA:)

Awatar użytkownika
secret25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 06 sie 2007, 17:31

08 cze 2008, 20:16

dziewczyny!!!!! Dzisiaj mecz!!!! POLSKA GOLA:)
Obrazek

No Mojego juz wywiało na mecz dawno,ogląda sobie z kolegami w klubie,bo sam gra w piłkę:) No a mi zostało kibicowanie przed telewizorkiem z synem:)
Dziewczyny trzymajcie kciuki za Naszych Chłopaków!!Niech nam dużo bram strzelą!

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

08 cze 2008, 21:40

cześć :-)

ja w przerwie meczu stukam do Was :-)

mam nadzieję, że odrobią stratę - w końcu dużo nie mają.....

[ Dodano: 2008-06-09, 08:21 ]
cześć, cześć Kobietki :-)

wczoraj niestety Panowie Kopacze :-) nie dali rady... ale... trzymamy kciuki za kolejne mecze :-)

a jak tam się czujecie??

ja wczoraj odkryłam odrzucenie od kurczaka :-) zawsze uwielbiałam - szczególnie pieczonego - a wczoraj, jak go wrzucałam do piekarnika to już mnie mdliło :ico_noniewiem: także na obiadek zjadłam ziemniaczki z sałatą w śmietanie :ico_haha_01: i sałaty to mi się chciało :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość