Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

06 cze 2008, 22:06

niestety nie mam nic oprócz sudokremu, nivejki i pudru do pupci i oczywiscie kartoflanki, narazie sypie pudrem, chcialam dzis cos kupic ale mialam problem z wyskoczeniem do miasta wiec jutro na bank jade i kupie wszystko co mi tu piszecie, ale wydaje mi sie ze po tym dlugim wietrzeniu i sypaniu pudrem jest odrobine lepiej, tylko jesli ja stosuje sudokrem profilaktycznie to ciekawe skad sie to wzielo :ico_olaboga:

ja ide na macierzyński a potem sie zwolnie i ide na kuronia, nie mam mamy ani teściowej na emeryturze :ico_noniewiem: wiec sama musze sie dzieckiem zająć

[ Dodano: 2008-06-06, 22:13 ]
chyba że zaciąże na wychowawczym to bede miała ciągłość bo znowu pójde na macierzyński i kolejny wychowawczy hahahahahahaha żartuje :ico_oczko: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

06 cze 2008, 22:37

chyba że zaciąże na wychowawczym to bede miała ciągłość bo znowu pójde na macierzyński i kolejny wychowawczy hahahahahahaha żartuje

Ty Lalunia to masz dopiero pomysły!!! :ico_brawa_01: Hm i to nie jest taki całkiem zły pomysł. :ico_noniewiem:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

06 cze 2008, 22:46

lalunia, oj oj biedna Tosia zizia az tak mocno nie miala ale pediatra przepisala nam 3 masci jedna z antybiotykiem bylo jej malo wiec juz jej nie mam to ci ie napisze jak sie nazywala ale dwie pozostale to (Clotrimazolum i Elocom) nie wiem czy Clotrimazolum nie jest na recepte ale mazesz sie zapytac zadzialalo momentalnie zmieszalam je dwie razem i rano zuzia miala tylko slad po tym naprawde super, a to ze smarowałas sudokremem zapobiegawczo i wyszlo to ja tez sie tak zdziwilam bo tez dokladnie to samo mialam, wiec jak ma wyjsc to wyjdzie i koniec.
Ostatnio zmieniony 06 cze 2008, 22:48 przez basia24, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

06 cze 2008, 22:47

launia a nie masz teraz moze jakiś nowych pieluszek lub chusteczek. bo my mieliśmy coś podobnego ale dużo mniej jak zaczęłiśmy uzywac huggies a na pampersach jest ok. Ja przez 2-3 dni smarowałam małą tormentiolem ( a niby nie można bo zawira kwas borowy ale szczerze mówiąc przez wiele lat byl normalnie stosowany u dzieciaków i było ok) Ale radze Ci iść do lekarza i najlepiej jak ci coś dobrego przepisze.

Co do urlopu macieżyńskiego to mi się chyba jeszcze nie skończy bo ja mam 20 tyg. Niby założyłam swoją działalność gosp. a i tak mi macierzyński wypłacają :ico_brawa_01:
Ja póki co będę siedzieć w domciu z dzieciakami bo bacie pracujące mam. TZN teraz moja mama pracuje w moim sklepie także jak julka nie bedzie tylko na cycu to może się będziemy wymieniać. A moja tesciowa też pracuje ale na nią to wogóle nie mogę liczyc bo jak to ona mówi "ciągle choruje" i nawet mój mąż ostatnio tak jej dogadał że aż mi głupio było a teściowa pojechała od nas ze łzami w oczach. Bo ona do nas przyjeźdża dosłownie 2-3 razy w roku a mój P ciągle jej powtarza żeby odwiedzila wnuczków (ma do nas z 5 km) i jej zaczął gadać ze mu przykro że mama ma go gdzieś i nie odwiedza go itp. Ja nie nażekam bo koto lubi jak tesciowa ciągle przyjeźdża hihihihihi

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

06 cze 2008, 22:57

U nas jest podobnie jak u Ciebie choc maja do nas zaledwie 15 minut drogi i mój M. tez się wkurza i juz nie raz im powiedział, że do jego siostry lataja cały czas i bawia jej dzieci na okragło a do nas to nawet nie ma kto przyjść!!!
Ja nie nażekam bo koto lubi jak tesciowa ciągle przyjeźdża hihihihihi
ja tez ja też :-D

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

07 cze 2008, 08:29

dziewczyny, macie jakis sposób, by dzidzia nie zasypiała przy jedzeniu?Bianka je z jednej piersi i zasypia, a potem budzi sie za godzinke, bo głodna. w dzien mi to nie przeszkadza, ale w nocy tak

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

07 cze 2008, 09:10

kiedyś zatykali noski na chwilke a teraz to kilają policzki

clotrimazolum to cos jest na stany grzybiczne chyba też? kurcze gdzies to mam, musze poszukac!
co wam powiem to wam powiem, nie polece z tym do lekarza bo po zwyklym altku (puder do pupy) powoli bo powoli ale znika :ico_brawa_01:

Sylwia O. nie zmieniłam ani pieluszek ani chusteczek właśnie :/ używam bambino i happy

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

07 cze 2008, 18:23

tylko jesli ja stosuje sudokrem profilaktycznie to ciekawe skad sie to wzielo :ico_olaboga:
sudocrem moim zdaniem jest przereklamowany. Czasem jak sie da za duza ilosc, to nawet odparza sam krem... zalezy od pupy. Lalunia nie wyglada mi to dobrze. KOniecznie kup te masc. Pytasz skad to wzielo, w czasie upalow bardzo latwo o takie odparzenie, na pewno nie jest to twoja wina. Kazde dziecko chyba choc raz jest porzadnie odparzone... Bedzie dobrze :-)

[ Dodano: 2008-06-07, 18:25 ]
cale szvcxescie ze znika, ja alantan stosuje teraz caly czas, a jak widze jakas plamke to od razu ten tormentiol.

[ Dodano: 2008-06-07, 18:26 ]
a niby nie można bo zawira kwas borowy ale szczerze mówiąc przez wiele lat byl normalnie stosowany u dzieciaków i było ok
dkladnie, ja jak juz wczesniej pisalam mieszalam go z linomagiem albo alantanem, zeby troche rozcienczyc i zlagodzic. Lek-cud.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

07 cze 2008, 22:04

sudocrem moim zdaniem jest przereklamowany.
różnie to z tym jest, bo ja np uzywam tylko sudocremu i jak na razie odpukac ani raz Kuba nie miał odparzeń ani nic podobnego. FAkt,ze dość często zmieniane ma pampersy ale zawsze, oprócz nocy oczywiście, zostawiam go na parę minut z gołym tyłeczkiem żeby sie mu nonono przwietrzyła bo to przeciez dziecku goraco jest. Parę razy oczywiście olał mamusie :ico_oczko: i ręcznik ale co tam :ico_haha_01:
Za to teraz zdjęcie pt. MOJEGO SMOCZKA NIE ODDAM NIKOMU :ico_oczko:

Obrazek

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

07 cze 2008, 22:15

Za to teraz zdjęcie pt. MOJEGO SMOCZKA NIE ODDAM NIKOMU :ico_oczko:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: masz racje, to twoje :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość