paulina83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:13

07 cze 2008, 09:43

Witam :D

od razu z miejsca Wieeeeelkie dziekuje za pamięć w imieniu zakapiorka za przecudowne zyczenia...tu i na NK buziaki... :ico_buziaczki_big:

Kurde no mój mały wariat o 4 rano skonczył 2 latka...juz dorosły facet z niego, hehe :ico_haha_01: a swoja droga wlasnie robie liste zakupów dla meza...no i imprezka...przed nami...ale cholera na sama mysl o szykowaniu...aaaaj zawrót głowy :ico_olaboga: no ale dam rade...

Jeszcze raz wielkie buziaki....pozdrawiam...Was kochane :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

07 cze 2008, 11:01

Hej laseczki

u nas wszystko ok nocki nadal z pobudkami na kaszke.
[size=200]
Dla Zakapiorka z okazji urodzin duzo zdrowia, szczęścia i spełnienia dziecięcych marzeń. [/size]

u nas też próby odpampersowania ale jak na razie wszystko idzie w majtki :ico_zly: , jest 10:0 dla Kacpra :ico_olaboga:

jestem zła jak cholera :ico_zly: bo wyobrażcie sobie najmłodszy brat ( prawie 19 lat) mojego M ukradł Kacprowi ze skarbonki 200 zł i głupi h.. nie chce sie przyznać :ico_zly: . A za ta kase Kacper miał mieć wyprawione urodzin :ico_placzek: Normalnie gnojek w piekle będzie sie smażył, jak można dziecku takie cos zrobić :ico_zly: Teściowa jak jutro wróci do domu to chyba go zabije.

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

07 cze 2008, 11:22

witajcie :ico_oczko:
Dla solenizanta Zakapiorka z okazji Jego świeta wszystkiego najlepszego i wspanialego dzieciinstwa :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent:

zeby rodzine okradac :ico_olaboga: nie do pomyslenia :-D

moja fruzia spi ale daje niezle popalic
sloneczko swieci 25 stopni na termometrze super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dzisiaj moja tesciowa ma urodziny wiec po obiedzie sie do niej wybieramy na ciasto i kawusie :ico_oczko:
a pod wieczor na festyn zamecza nas tymi festynami :ico_sorki: wiedza jak wyudzic kase :ico_olaboga:
Paulina446, to u ciebie tez sie szykuja urodzinki za 2 dni :-)

Awatar użytkownika
martka78
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1575
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:45

07 cze 2008, 23:38

Witam !!!!!!!!!!!!!!!
Wszystkiego Najlepszego dla Zakapiorka ....duuuuużżżżooo zdrówka i slodyczy Maja I Mateusz z mamą zyczą :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Iwo
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1150
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:11

08 cze 2008, 09:32

Witam :-D :-D :-D :-D
Ciocia Iwonka również składa naszemu kochanemu Kacperkowi spóźnione życzenia : 100 lat, samych radosnych dni, mnóstwo uśmiechu i spełnienia marzeń :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Paulina446, ja bym gówniarza chyba za jaja powiesiła :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

08 cze 2008, 10:11

[size=200]Zakapiorku z okazji urodzinek duzo zdrowka , szczescia i radosci!! Rosnij duzy i zdrowy i zawsze usmiechniety!![/size]

hejka
ja na serio nie mam weny ostatnio na tt , mysl ze jeszcze 2 zjazdy w szkole przede mna i 5 egzaminow zniecheca mnie do wszystkiego, ale na koniec czerwca juz bede po wszystkim, do tego pogoda bynajmniej nie zacheca do siedzenia w domu :ico_haha_01:

dzieki Kasiu, humor lepszy, po 4 dniach zaczelismy sie odzywac z T hehe....i poiki co jest dobrze..

dzis za niedlugo planujemy rodzinny spacerek... pogoda ladniutka

u nas z nocnikowaniem roznie,...mozna powiedziec ze jest 50:50.... sa gorsze i klepsze dni..wczoraj byl lepszy, za to dzis gorszy wlasnie :ico_haha_01:

Edyta za udane spotkanko :ico_brawa_01:

Magda duzo zdrowka dla dzieciaczkow

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

08 cze 2008, 12:19

Witam
u nas od wczorajszego popołudnia pada,tzn teraz przestało i chłodniej 15 st
wczoraj siedzielismy w domu,ja z gorączką prawie 38 st,katarem i kaszlem :ico_olaboga: potem temperatura spadła,a dzis od rana potworny ból głowy i szyi z tyłu,po 2 apapach i kilku godzinach męczrni troche przeszło :ico_placzek:

[size=200]Sto lat dla zakapiorka[/size]

D. dzis jedzie ok 23,a ja jutro do pracy i mam nadzieje że mi przejdzie i będe czuła sie jako tako :ico_olaboga: nawet nie mam siły sprawdzić testów które 6 kl zrobiłam w czwartek ,jutro w pracy chyba sie dopiero wezme za to :ico_noniewiem:
klasa wychodzi juz ze szkoły i zaczęła szaleć ,dlatego skończyły sie luzy i wyjścia na podwórko,niech nie myślą że im wszystko wolno :ico_nienie:

Kacper zadowolony z przyjazdu taty,wczoraj rozłożyliśmy mu namiocik i w nim sie bawi,tzn teraz śpi a ja zaraz zmykam na powtórkę serialu

biedny Krzyś,ja odparzenia na dupci zawsze smaruje tormentiolem i działa błyskawicznie,na siuraczku chyba też można posmarować :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-06-08, 12:22 ]
Patka nareszcie sie pokazałaś :ico_brawa_01: a jak z gryzieniem u Kubusia???
Nat dobrze że juz dobrze między Wami :ico_brawa_01:

Paulina446 oj ja bym mu dała :wpale: gówniarz :ico_zly:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

09 cze 2008, 08:21

dziendoberek

łajjj ale putki na teterkach az piszczy :ico_haha_01:

my zaraz wybywamy na spacerek bo pogoda ladniutka...

nocka przespana od 20 do 7 rano, tyle ze spal cos niespokojnie a rano obudzil sie zasikany az po klatke piersiowa :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: , chyab juz czegos takiego nie widzialam z kilak miesiecy... zreszta juz czasami po nockach sie budzil z prawie sucha pielucha

na dole wychodza nam ostatnie 3-ki i Oskar strasznie zle tyo znosi, dzis widze najbardziej jak go boli, chodzi placze, wklada rece do buzi, zaraz ide po masc moze mu jakos ulzy..i zaczal sie leciutenki katarek, ale nie wiem czy to przez zabki bo ottanio jak wychodza to zaraz katarek leciutki czy to moze przez wczorajsze kapanie w basenie bo kupilismy wiekszy i na probe sie pluskalismy... mam nadzieje ze malemu nie zaszkodzilo tio tylko te zabki tak dokuczaja :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Iwo
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1150
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:11

09 cze 2008, 08:56

Witam :509: :509: :509: :509: :509:
Nat masz racje pustki straszne u nas :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
U nas pobudka też o 7 ale zasnęła przed 22 :ico_noniewiem:

Jak tam dziewczyny po meczu Polska - Niemcy? Daliśmy popis jak zwykle co nie?

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

09 cze 2008, 09:53

cześć
nocka z 2 pobudkami i płaczem to chyba te piątki :ico_noniewiem:
a dziś od rana synek wyprowadza mnie skutecznie z równowagi :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: normalnie nie pamiętam kiedy dawał taki popis chyba nigdy , mój T wychodził przed 8 z domu i się zaczęło płakał za nim ,później oglądał bajki co chwile chciał inna , krzyczał ,piszczał, płakał :ico_zly: a teraz T wrócił a on wywalił wszystko z szafki z jego skarpetkami i siedzi w pokoju i powiedziała że nie wyjdzie aż pozbiera , z T co chwile do niego chodzimy tłumaczymy mu a on nie więc siedzi płacze :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
normalnie mam dość na dziś a dopiero przed 10 :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2008-06-09, 10:17 ]
posprzątał szybko bo słyszał że dziadki przyszli i poszli na spacerek :ico_oczko:
ja lecę do banku i na slarium
miłęgo dnia
i dużo zdrówka dla chorowitków

[ Dodano: 2008-06-09, 12:18 ]
[size=200]Ile godzin bije czas,
Ile liści sypie las.
Tyle szczęścia i słodyczy,
W dniu urodzin. Twoich życzą Kubuś z rodzicami

[/size]
Obrazek

[size=150]Kacperku 100 lat [/size]


[ Dodano: 2008-06-09, 13:09 ]
nikogo nie ma dalej :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Martka78
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek , dużo zdrówka, szczęścia , pociechy z dzieciaczków no i z męża! Sto lat Kochana !!!!

:ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość