caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

26 lut 2008, 16:04

Mordko odmłodniałaś :-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , a Dwidek jaki fajnusi :ico_brawa_01: i wygląda więcej niż roczek :-)

Kolka to fajnie,że macie panele, tylko szybko wprowadzaj komputer spowrotem :-)

Marvinka a to przedszkola są obowiązkowe?

Byłam w skarbówce, ludzi chyba ze 40 w kolejce :ico_olaboga: , więc zrezygnowałam, muszę pojechać sama, bo długo to zejdzie :ico_zly:

Awatar użytkownika
Marvinka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 03 gru 2007, 14:48

26 lut 2008, 16:37

cato nie weim czy przedszkola sa obowiazkowe, ale zawsze jest lepiej jak maly sie z rowiesnikami bawi. My mamy tylko jedno dziecko i narazie drugiego nieplanujemy.

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

26 lut 2008, 17:33

Wszystkim solenizantom 100 lat!!!!!!!!!

Mam taaaakiego mega-lenia :ico_szoking: :ico_olaboga: szkoda slow. Nic mi sie nie chce i pogoda mnie dobija. Czytam, ze u Was juz wiosennie, a u mnie znow spadl snieg...i sypie nadal. Nastepny wiekszy snieg ma sypnac z czwartku/piatek. Mam nadzieje, ze to juz oststnie zimowe podrygi :ico_noniewiem:

Caro, Twoj Oskarito za niecaly miesiac skonczy roczek. Boze, kiedy to minelo??? Przeciez niedawno bylysmy :ico_ciezarowka: i pisalysmy tu o rozdwajaniu. To bylo jakby wczoraj.
M0rD3CzKa,
M0rD3CzKa pisze:Syla lasencja z Ciebie
, napisala o pierwszej lasce druga laska. Marzenko, slicznie wygladasz w nowej fryzurce!!!! A Dawidek slodziaszny i naprawde wyglada na starszego!
Kolka, fajne takie "mieszlaniowe liftingi". Dobrze, ze u Julki wysypkowa przyczyna ustalona!
Kasi.k, Zdrowka dla Vikuli!!! Mam nadzieje, ze juz lepiej.
Kari, wspolczuje babola. Racji nie miala, ale krwi napsula!

[ Dodano: 2008-02-26, 16:49 ]
Mroweczka, witaj!. Napisz jak udal sie Wam wyjazd?
Katrin, nie ciekawie z tym przedszkolem. Trzeba uwazac, zeby sie nie zagapic :ico_olaboga: Zapisalas Antosia z rocznym wyprzedzeniem?
Ostatnio zmieniony 07 mar 2008, 16:14 przez agi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

26 lut 2008, 19:26

i ja wpadla sie przywitac :-D

Wszystkie fotki suuuuper :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wybaczcie mi moja nieobecnosc ale Andrzej juz prawie sam chodzi - tzn przy wszystkim czym sie da i z czolgisty zrobil sie mega szybki raczkujacy i nie nadazam za nim :ico_olaboga:

Jak tylko pogoda ladna to chyc do wozeczka i na dwor bo mi krzyz wysiada a kupilam na allegro uzywany spiworek do spacerowki,wiec myk,myk i juz na spacerku jestesmy :)))))

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

26 lut 2008, 21:10

Cześć ponownie :-) Ja nie będę pisała co u mnie bo nic nowego. Miałam gości... wczoraj też. I jutro wpadną, żebym się nie nudziła. (R do 22 pracuje w tym tygodniu) No... na pewno nudno nie będzie...

Mordeczka :ico_szoking: :ico_szoking: Ale dżaga z Ciebie teraz!! :ico_brawa_01: Ale widzę, że image zmieniłaś chyba radykalnie? Czy to nie Ty mi nie pozwoliłaś kiedyś obcinać włosków? :-D :-D Wyglądasz super!

Agi fotki rewelacyjne. :ico_brawa_01: Zapraszamy do słonecznej Polski, precz ze sniegiem :-D

Rybka
brawa dla Jędruli :ico_brawa_01: My też często spacerujemy. Kręgosłup już nie boli, ale nogi w d... włażą :-D

A mnie coś wzięło i oglądam mebelki... mam chęć dokupić jeszcze jakąś małą komodę do pokoiku coby ładniej było, ale nie wiem jak nasz budżet to wytrzyma :ico_zly: A jak oglądałam te komody to po drodze dojrzałam inne zestawy modułowe i tak sobie podziwiam... i żal mi d... ściska, bo chyba się nie doczekam takich mebli :ico_placzek:

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

26 lut 2008, 21:35

Jestem i ja, syno już śpi, cały dzień prawie spędziliśmy na polu, fajnie było pogoda rewelacyjna i od razu jakoś się lepiej na sercu robi :-D wioooosssnaaa po prostu. Jutro ja mam gościa, odwiedzi mnie dawno niewidziana koleżanka, a i jutro planuję z przyjaciółkami na ten masażyk pojechać, pierwsze 45 minut gratis to postanowiłyśmy skorzystać :-D No a pozatem to oblałam egzamin sobotni :ico_placzek: i niestety poprawka, no ale cóż takie życie :ico_noniewiem: .
AGI - synowa śliczna :ico_brawa_01:
MORDKA - fryzurka świetna, bardzo ładnie wyglądasz :ico_brawa_01:
Na razie tyle bo mały beczy :ico_placzek: lecę........

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

26 lut 2008, 21:41

A mi posta wywaliło
Dzięki wam za miłe słowa
MORDECZKO super wyglądasz zupełnie inaczej bardzo korzystnie

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

26 lut 2008, 21:48

kari :ico_placzek: przykro mi z powodu egzaminu, ale poprawkę zdasz na pewno. A co to za przedmiot? Ty studiujesz politologię? Dobrze pamiętam? Bo może mogłabym służyć jakimiś materiałami... niektóre mam jeszcze na dysku. A jakby coś to mam jeszcze znajomych, którzy dalej kontynuują :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
AP
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 05 wrz 2007, 21:42

26 lut 2008, 22:24

Cześć dziewczyny. Wstyd się przyznać ale całkowicie zapomniałam o tym wątku :ico_noniewiem:

Szymon ma ostatnio faze na gryzienie mojego cyca. Najpierw troche pociągnie a potem chaps a ja wyje z bólu. A jak mu mówie, że nie wolno to małpiszon mnie leje :ico_szoking: Nie mam pojęcia skąd mu się to wzieło.

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

26 lut 2008, 22:24

Jakiś zły sen miał Krystek, ale już uspokojony śpi dalej.
Wiecie co właśnie się dowiedziałam, że kuzynka Piotrka mieszkająca w USA 12 października wychodzi za mąż :ico_szoking: Kurcze zaręczyła się ze swoim chłopakiem 14 lutego i w paźdz ślub :ico_olaboga: w totalnym szoku jestem. Najlepsze jest to, że ktoś musi z nas na wesele pojechać bo raczej nas nie stać na wyjazd całą familią :ico_placzek: kurcze a ta Ameryka tak daleko :ico_noniewiem: . No dobra już nie nudzę, idę się kąpać i spać bo jakaś padnięta jestem, śpijcie dobrze papa

[ Dodano: 2008-02-26, 21:32 ]
KOLKA - przedmiot to Najnowsze dzieje mniejszości narodowych, niby wydaje się że to nic trudnego, ale gość jest tak posrany za przeproszeniem, że szkoda gadać. Oblał kupe ludzi z mojego roku. Na egzaminie traktował nas jak śmieci, wykrzykiwał że wszyscy w tym kraju oszukują itp. żałosne jednym słowem. Materiały akurat z tego mam, ale jakbym czasem coś innego potrzebowała to dam Ci znać. W sobotę mam poprawkę poduczę się trochę i zdam, nie załamuje się będzie dobrze. Oki zamykam mąż powrócił papa

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość