Awatar użytkownika
Serena
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1140
Rejestracja: 02 lut 2008, 18:53

07 cze 2008, 23:00

Hejka
no tez mam taką nadzieje :ico_ciezarowka:
na usg w szpitalu lekarz potwierdził mi,ze bedzie Synuś :ico_brawa_01: :ico_haha_02:
a mały dawał tam niezłą pokazówe fikał na badaniu tetna na KTG tez dokazywał :ico_haha_01:
ale ciesze sie ze jest dobrze jeszcze w poniedziałek po wypis do szpitala a przy okazji wpadne zobaczyc czy sie juz wysypały te poterminówki :ico_ciezarowka:
zycze Wam dobrej nocki i do jutra , znów tu wpadne :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

08 cze 2008, 09:30

Witaski :ico_ciezarowka:

Wpadalam po dluzszej nieobecnosci.

Beatko faktycznie brzuszek opadl :ico_brawa_01:

W tym tygodniu prawdopodobnie wkoncu bede miala neta w domciu,wiec bede zagladala czesciej :ico_brawa_01:

Troche wam zazdrosze :ico_placzek: u mnie jeszcze 55 albo 48 dni do konca...a ciezko wtrobic w takich upalach :ico_olaboga:

W piatek bylam u gina,wyniki badan idealne :ico_brawa_01:
Hemoglobina 11,8.

A we wtorek ide na usg.

Tu tyle narazie....papatki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Serena
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1140
Rejestracja: 02 lut 2008, 18:53

08 cze 2008, 13:53

Witajcie :ico_ciezarowka:
to fakt w tych upałach cieżko wytrzymac :ico_olaboga:
u nas dzis sie troche chłodniej zrobiło i dobrze trzeba isc na spacerek i zbierac siłki na dalszy remoncik :ico_sorki: :ico_sorki: musimy zdążyć przed urodzeniem Maluszka :ico_haha_01:
życze miłego dnia i wypoczynku :ico_ciezarowka: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

08 cze 2008, 14:02

A u mnie remont dopiero na poczatku lipca,jak zwykle na ostatnia minute.Najpierw maz stwierdzil,ze najlepiej robic remont po zakonczeniu roku szkolnego chlopcow i wywiezc ich na ten czas do tesciow.A teraz mowi mi ,ze na poczatku lipca bo dopiero wplynie jakas gotowkA!Obysmy tylko zdarzyli.Ja caly czas mam takie przeczucie,ze urodze pod koniec lipca...byc moze tak bardzo tego pragne ze sobie wmawiam...Hmmmmmmmmm...Ech.

U mnie goraco!!!!!!!!!!!!!!Wiatrak chodzi non stop,bez niego chyba bym zwariowala.

Mala znowu lezy jakos pod prawym zebrem,jest mi strasznie niewygodnie...


Dzisiaj sie troche przestraszylam...na moich sutkach zreszta niezle juz powiekszonych!
Pojawily sie jakies dziwne zgrubienia,jakby byl tam nadmiar skory i to troche boli...nie pamietam abym miala cos takiego z chlopakami...Nie wiem co to...a dopiero co bylam u lekarza...

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

08 cze 2008, 14:11

Jagna30, no faktycznie ja też nie miałam ani nie mam nic takiego, czasem leci mi siara,ale w malutkich ilościach.
Ja znów mam skurcze, więc moja macica nieźle trenuje, bo mam nadzieję,że to tylko trening, z Filipkiem wcale nie miałam skurczy przepowiadających....
Oj współczuję remontów, mnie zostało jeszcze tylko przygotować kołyskę i łóżeczko i czekać...

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

08 cze 2008, 14:21

laupina-to tylko pozazdroscic...ja jestem daleko w polu.No,ale na dobra sprawe ja mam termin na 2 sierpnia.

Ale wygladam tak jakbym byla na 'ostatnich nogach"Jak mowie,ze dopiero na 2 sierpnia...lapia sie za glowe.Nie wiem ja juz chyba nie bede chodzic tylko sie kulac.


A z tymi moimi cycuchami to bede musiala sie wybrac do lekarza!
Nawet ciezko mi jest opisac to jak one teraz wygladaja...

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

08 cze 2008, 14:25

No,ale na dobra sprawe ja mam termin na 2 sierpnia
no właśnie, a ja jeszcze parę dni temu nie miałam spakowanej torby,ale jak w czwartek wieczorem dostałam skurczy mój m. mi zapowiedział,że jeśli nie urodzę już, to jutro tzn w piątek mam się spakować. Tak też zrobiłam i przygotowałam się do falstartu jakby coś...

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

08 cze 2008, 14:39

Lepiej byc przygotowana:) Z tego co pamietam bedziesz miala cc..tak?

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

08 cze 2008, 14:41

Jagna30, w sumie to wolałabym naturalnie, ale moja ginka upiera się przy cc, na razie do 21 jej nie ma więc wszystko się może zdarzyć

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

08 cze 2008, 19:42

A we wtorek ide na usg
Koniecznie odezwij się po USG :ico_oczko: :ico_sorki:

My dziś wybraliśmy się jeszcze na Słowacje w Tatry,a dokładnie pod Tatry...niestety,pogoda nam nie sprzyjała,lał deszcz,było chłodno...ale i tak nie żałuję wyjzadu,to na razie był ostatni tak daleki wypad,juz nie ma co ryzykowac,bo jeszcze urodzę gdzieś daleko od domu :ico_haha_01: :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość