Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

07 cze 2008, 20:04

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

07 cze 2008, 23:04

[size=150]TOMECZKU - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI PIERWSZYCH URODZIN[/size]
Obrazek

[ Dodano: 2008-06-07, 23:21 ]
Wrocilismy ze wsi nie bylo nas 3 tygodnie trawa po pas :ico_szoking: moje kwiatuszki pozarastane,takze mielismy duzo roboty ale juz wszystko uporzadkowane :ico_oczko:
Objadalismy sie naszymi truskawkami mmmmmmmmmmm pychotka,Wikunia jadla 1 raz truskaweczki :ico_oczko: oczywiscie bardzo jej smakowalo :ico_oczko: to zmykam jutro mamy gosci rodzinka przyjezdza na urodzinki meza :-D

[ Dodano: 2008-06-07, 23:23 ]
Wiki rwala trawke,i se chodzila do wozka i ja wrzucala hihi i trawce robila aaaa :-D ale byla zadowolona!!!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 cze 2008, 00:53

hej mamusiowe kumpelki hihi

musialam wpasc.. u nas jeszcze 5 minut do polnocy wiec zdarzylam

TOmeczku
SLODKI SKARBIE MALY
MASZ JUZ ROCZEK CALY
MOZESZ łYżKą ZUPKE JESC
PUDLO KREDEK W RACZCE NIESC
MOZESZ WOLAC MAMA TATA
SMIAC SIE DO CALEGO SWIATA

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

wreszcie dotarlam choc i tak na szybko
dzionek mialam wypelniony na maxa.. hehe
rano (tzn po 11 hihi) pojechalysmy z kumpela i swoimi maluszkami na basen
pierwszy raz bez tatusiow
wiec busikiem sie tluklysmy
a na miejscu dalysmy sobie niezle rade bo z wozkiem to jednak wygoda hehe

potem jeszcze poszlysmy na shoppingowanie itd
powrot przed 17
tuz przed Adamem

teraz SKONCZYLISMY grillOWANIE CUPS UPS
miedzy czasie byl mecz
Adas wyprasowal niezly stosik leosiowych ubranek
bo wstyd sie przyznac. od tygodni hurtowo mu nie prasowalam tylko ladowalam pranie do kosza i prasowalam na biezaco hehe
bo nie lubie. nie mam czasu. nie chce mi sie\
ale czasem Adama wrobie i on mnie wyreczy a co... hehe

[ Dodano: 2008-06-08, 00:54 ]
dobranoc
do jutra
mamy miec pierwszy w tym tygodniu spokojny domowy dzionek wiec wpadne z ranka

papa

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

08 cze 2008, 10:52

Witam

Wybaczcie dziewczyny ale musze wkleic opis porodu MALGORZATKI z luty 2007 ktora urodzila pare dni temu corke to co przeczytalam normalnie prosi sie o zrobienie zadymy :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

W szpitalu byliśmy o 24:30 i już od progu zostaliśmy niemile przywitani w rejestracji Ale to jakoś jeszcze spoko było, kazali mi się przebrac i jakiś pan zaprowadził nas na porodówkę no i to juz był koniec przyjemności! Na swoje nieszczęście rodziłam na całą porodówkę tylko ja , położnych było 5 A że je obudziłam z wspaniałego snu było bardzo nieprzyjemnie ... Od progu na mnie nakrzyczały, że po co po nocy przyjeżdzam a dokłądnie brzmiało to tak: Od kiedy ma pani skurcze? No to ja mówię, że od ok. 17 stały silniejsze, ale nieregularne a dopiero o 23 regularne. A położna mi mówi: No tak, skurcze od 17 a najlepiej przyjechać w środku nocy ludzi budzić !!!!!!! Ja juz nic nie powiedziałm, tylko siedziałam cicho ... Podłączyła mnie do KTG -popsutego zresztą, bo nie pokazywało skurczów- a mnie juz tak boało, że byślałam, że wykituje..ale nic tzrymałam się dzielnie. Po badaniu na którym przez bitą godzinę leżałam sama przyszła babeczka, odłączyła mnie i sobie poszła bez słowa, nie było żywaj duszy ,nic... tylko ja w sala porodowa... Nie zrobili mi ani USG, ani nawet brzucha mi nie dotknęli ... No tak minęły 3 godziny w samotności, w męczarniach, bo skurcze już od 3 miałam co 3 minuty a przerwy jakoś krótkie strasznie między nimy, pomyślałam sobie, że urodze pewnie sama i się uśmiechnęłam (jeszcze nie wiedziałm ,że prorokuje sobie ), nikt do mnie nie przychodził, ja od czasu do czasu wołałam połozne, żeby na mnie popatrzyły bo mi się słabawo coś robiło, ale coś ty ..nikt nie przyszedł ... No i tak mięło 4,5 godziny i wołam połozne, że juzza chwile będę rodzić, bo czuje parcie ..Nic, wołam drugi raz, trzeci ..nic..czuje skurcz ... staram sięn nie przeć, z trudem krzycze : JA JUŻ RODZE !!!!! Nic ..... Ale po kilku sekundach zjawia się wkurzona położna i się pyta co się wydzieram, a ja nie miałm siły mówić bo kolejny skurcz miałam party więc parłam ... Po skurczu mówię, że juz rodze a ona się uśmiechnęła i niby zbadało, powiedziała, że mam się nie wyglupiać, bo do rodzenia to mi jeszcze daleko i sobie poszła..tyle je widziałm!!!!!!!
No to sobie myśle, że to może wcale nie parte mam tylko kupe mi się chce ..ostatniem prawie sił poczłapałam do kibla a to znów parte i czuje, że mi krew leci, dotykam krocza a tam mi główka już wychodzi zaczęłam krzyczek ,że rodze, rodzie, rodze... nikt nie przychodził, wdrapałam się na fotel resztkami sił swoich, znów między skurczami wrzasknęłam, RODZE JUŻ !!!!!!!!!!!!! ale znów nikt do mnie nie przyszedł i w dwuch partuch skurczach urodziłam swoją córeczkę Martusie sama, samiusieńka tak jak palec ... Ale malutka nie płakała, tak bardzo się bałam, tak bardzo, że ja strace... Nachyliłam się i zrobiłam jej na ciałku Krzyżyk ... I zaczęłam błagać o pomoc, żebye m idzieciątko ratowały chociaż, nie mnie... RATUJCIE DZIECKO, RATUJCIE MOJE DZIECKO .. No i pwolnym krokiem wchodzi położna, stanęła, podparła się pod boki i krzyczy na mnie, co to ja zrobiłam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mi po policzkach leciały łzy, czujłam się taka bezsilna...POwiedziałm, że urodizłam dziecko ... Ona już nic nie woeiudziała, tylko zawołała resztę ekipy..przyszły...

Normalnie jestem w szoku :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ze jeszcze w XXI wieku takie rzeczy sie wyrabia :ico_zly: :ico_zly:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

08 cze 2008, 11:13

Witam spóźnione ale szczere dla naszego Tomeczka życzonka , dni pełne słonka , uśmiechu na co dzień i mnóstwa prezętów :ico_urodzinki: : :ico_buziaczki_big:
Frydza ja kwiatów wcale nie mam bo nie cierpię plewic , za to dużo iglaków i takie kwiatki rozłożyste których nie trzeba plewic :-D
Magda ja jestem w :ico_szoking: nie wieżę , że takie rzeczy mają miejsce. A jak się czuje mamusia i dzidziuś bo nic nie piszesz , napisz proszę. Ja bym to ich :592: :504: :504: :504:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

08 cze 2008, 11:31

Matko kochana.... jestem w szoku.... co to za szpital.... brak mi słów poprsotu :ico_szoking:
dobrze, ze to jej drugie dziecko, przynajmniej wiedziała co ma robić i odróznić skurcze....................................

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

08 cze 2008, 11:39

Czesc :ico_oczko: robie salatke ta z zupek chinskich zobaczymy jak wyjdzie :ico_oczko:




MADZIA no poprostu masakra :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: jak mamusia i dzidzius sie maja???

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

08 cze 2008, 15:02

Witam chciałam coś napisać optymistycznego na początek, ale po poście Magdy, to się aż wszystkiego odechciewa, jak tak można potraktować kobietę w najważniejszej chwili jej życia, jejku, spotkałam się już ze znieczulicą ale nie taką.
Wiecie jak może się czują? Cosik więcej?

...................................................

Nie zaglądałam do was bo pisałam pracę, starałam się nadrabiać ale nie zawsze wychodziło to, teraz postaram się być na bierząco.

Oczywiście dla

[size=200]Zaległych i obecnych solenizantów sto lat[/size]

My robimy roczek z chrzcinami dokładnie w sobotę, robimy w restauracji, więc nic nie szykuje idę na gotowę :ico_oczko: tylko torta muszę zamówić.

Dziś meczyk - ale ja nie oglądam, mąż już się cieszy a ja wybywam na piwko i tak będzie słychać kto wygrał

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

08 cze 2008, 16:31

magda przeczytalam :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
ryczec mi sie zachcialo bo tak strasznie mi sie jej zal zrobilo ze w tak waznym pieknym momencie zostala sama
cierpiala
taka dzielna byla!!!!!

mam nadzieje ze wzzystko skonczylo sie dobrze... napisz gdzie mozna o tym poczytac...

szok!!!! mam nadzieje ze tak tego nie zostawi bo to co sie tam wyprawia to po prostu jakas żeźnia :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-06-08, 17:03 ]
Astrid witaj!!!! super imprezka sie u was szykuje
nie zapomnij poznij zdac relacji i fotek pokazac hihi


a u nas dzis bosko, pieknie
szok na maxa

adas niestety musi pracowac ale juz do nas wraca

a my calkiem zasluzenie dzis sobie leniuchujemy
po wypelnionym tygodniu czas w domu, a wlasciwie na ogrodzie
lelek szajeje..... tylko ciezko go utrzzymac w jednym miejscu
piaskownica, woda, koc, wszystko nudne po 2 sek
ucieka mi na trawe, albo do domu.. i tak w kolko
takze dla mnie goraco jest podwojnie hehe

mam teraz chwile bo spi ale juz cos go slysze a wrrrr

lece sie ochlodzic pod pryszniceem i zaraz zjemy obiadk na ogrodzie , a potem piwkowanie i oczekiwanie na Wielki Mecz!!! POLSKA GOLA!!!!

do potem papa

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

08 cze 2008, 17:22

Kochane Małgorzatka i jej corka sa w bardzo dobrym stanie i w domku juz .....z mezem postanowili ze cos zrobia ...chca odczekac i napewno tak nie zostawic ....ech ja nic nie pisze bo noz w kieszeni sie otwiera :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Flaga wywiesiona przed oknem ...piwko sie chlodzi i czekamy hehe :):

Ja tam nie lubie meczy ale obejrze niech maja hehehe :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-06-08, 19:33 ]
aaaaaaaaaaaaaaa no i nowina Marcinek byl u fryzjera heheh zaplacilismy 5 zl Marcinek nie plakal siadl na fotelu pani zal;ozyla zółta peleryne patrzal ehehe ...smiesznie wygladal ale juz teraz sie przyzwyczailismy :ico_oczko: :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość