Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 cze 2008, 21:55

Witam

Martusia sliczny brzusio :ico_brawa_01: czekamy na reszte dziewczyn, zeby pokazaly nam swoje brzusie :-)

witam nowa forumowiczke :ico_brawa_01:

Miszka kochana nie dziwie sie ze sie wystraszylas tymi plamieniami, ja na Twoim miejscu tez bym tak sie zmartwila, ale na pewno z malym jest wszystko dobrze

Zirca dziekuje kochana za uznanie mojego brzusia :588: oj w ciazy trzeba na siebie uwazac i to mocno, ja po tym wypadku tak sie wystraszylam, ze boje sie kapac w wannie, a mamy tylko wanne. Dziewczyny zycze Wam pieknych snow i dobranoc :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

07 cze 2008, 23:20

Miszka a gdzie to USG bo nawet to 120 bym przezyla :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

07 cze 2008, 23:36

mmarta81 pisze:Miszka a gdzie to USG bo nawet to 120 bym przezyla

wejdz sobie na ich strone:www.babyscanco.com to jest akurat kolo mnie w Portsmouth,ale na pewno znajdziesz cos blizej siebie.Stronke i tak zobacz bo tam jest cennik,a to jest pewnie wszedzie podobnie no i przykladowe zdjecia:)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 cze 2008, 00:04

miszka pisze:wejdz sobie na ich strone:www.babyscanco.com to jest akurat kolo mnie w Portsmouth
dzieki Miszka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale ja mam downa i ja adresow tam nie widze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

08 cze 2008, 11:33

mmarta81 pisze:ale ja mam downa i ja adresow tam nie widze
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Bo tam nie ma adresow sloneczko,mialam na mysli cennik,bo ceny sa pewnie porownywalne :ico_haha_01: O adresach -to raczej wpisz w wyszukiwarke 3D baby scan i Twoja miejscowosc :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

08 cze 2008, 12:04

mmarta81, ja myślałam że u Ciebie będzie podobnie z brzuszkiem, bo Ty też wysoka babeczka jesteś :ico_oczko: moja znajoma 178 wzrostu w 9 miesiącu ciąży miała taki brzuszek jak teraz Pati85 i pociesza mnie że wysokie babki z szerokimi biodrami czasem tak mają. Z reszta ja tam się nie przejmuje, byle tylko Kropek był zdrowy :ico_sorki:
Co do scanów, to ja też nie wiem ile mi ich zrobią do końca ciąży. Najwyżej pójdę prywatnie do polskiej przychodni.
miszka, jak pójdziesz na to 3d to koniecznie pochwal się fotkami swojego dzidziulka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

08 cze 2008, 13:24

zirca pisze:miszka, jak pójdziesz na to 3d to koniecznie pochwal się fotkami swojego dzidziulka

To 3D to takie moje ciche marzenie,bardzo bym chciala,ale jak pomysle ile moge za to malemu kupic ,to mam watpliwosci,z drugiej strony na taka pamiatke nie warto zalowac...Dostalam bym film ,sam mogby sobie go kiedys obejrzec,zreszta ja tez :ico_haha_01: Rany, u Was tez taki upal? Chyba pojade na plazy posiedziec ,bo umieram :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-06-08, 15:41 ]
Udalo mi sie chyba w koncu,dzieki Marcie wlozyc swoj wielki brzuszek :ico_noniewiem:
Obrazek

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 cze 2008, 16:04

miszka pisze:Udalo mi sie chyba w koncu,dzieki Marcie wlozyc swoj wielki brzuszek
:ico_brawa_01: SUPER :ico_brawa_01: brawa dla brzusia sliczny :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ...Miszka no upal dzisiaj a ja oczywiscie mam juz 38 goraczki...nonono wiedzialam ze pradzej czy pozniej mnie cos zlapie :ico_zly:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

08 cze 2008, 16:06

mmarta81 pisze:nonono wiedzialam ze pradzej czy pozniej mnie cos zlapie
I tak pozno Cie dopadlo,ja odpukac jeszcze nic,ale jak znam zycie to kwestia czasu :-D A brzuch mam jak napompowana pilke,na chlopaka podobno tak jest :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

08 cze 2008, 17:45

Hello laseczki,, u nas tez sloneczko swieci.ZAliczylismy spacerek i lpucharki lodowe z bita smietana i sosem czekoladowym. :-)
Moj synalek ma chyba trzydniowke bo juz trzeci dzien ma goraczke i to wysoka a do tego dzis wyszly mu krosteczki na brzuszku.
Mam cicha nadzieje ze dzisiejsza nocka bedzie lepsza od poprzedniej.

JA na ostatnim usg polowkowym podpatrzylam dzidzie tez na monitorze 3d,ale bardzo krotko.NAwet mam fotke twarzyczki.Zaraz wam wkleje.
Ale na kolejne 3d usg ide ja kbede w POlsce,wtedy dostane takze plytke--neizla pamiatka.

marta zdrowka zycze i lepiej wez cos na zbicie goraczki.

Obrazek

Moja siostar jest takze w ciazy i ma nawet ten sam termin porodu.Jest wyzsza odemnie ,zawsze byla szczupla i wysoka kobitka a brzuszek ma dwa razy taki jak ja.Dla mnei wysokosc nie ma reguly.To jest indywidualan sprawa.Kazda kobieta jest inaczej zbudowana i dzidzia sie na swoj sposob uklada.

Pozdrawiam

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość