Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

08 cze 2008, 21:39

siunia, no ale jak tu nagle nie oczekiwac? :-D

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

08 cze 2008, 21:43

janoszka, da sie da, wymysl sobie tylko jakies porzadne zajecie :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-06-08, 21:45 ]
moze jakies porzadeczki w ogrodku czy domu

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

08 cze 2008, 21:50

siunia, ogrodka nie mam ale moze wezme sie za pokoj. no i mieszkanie. albo cos, moze za nauke na wrzesien :-D myslisz ze to cos da? jak nie bede o tym myslec? :-D

Awatar użytkownika
coffe
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 350
Rejestracja: 14 cze 2007, 09:23

08 cze 2008, 22:03

czesc dziewczyny, podczytuje wasz watek troche i wspominam, w sumie niedawno rodzilam, bo 3 lutego, ale dla mnie to juz jak prehistoria :-D

kibicuje wszystkim :ico_ciezarowka: i gratuluje mamusiom, sliczne dzieciaczki :ico_brawa_01:

janoszka, co do porodu, to mnie chwycilo calkiem nagle, skurcze mialam praktycznie cala ciaze, bole podbrzusza i krzyza, luydek itd. Przed porodem lezalam tydzien w szpitalu na sali przedporodowej z uwagi na pewne komplikacje, ale sam porod sie zaczal nagle. Codziennie podlaczali mnie kilka razy do ktg i wychodzily takie skurcze, ze pol szpitala sie zbiegalo ogladac i dziwic, ze nie rodze, a ja nic nie czulam szczegolnego. W dzien porodu bylo wszystko tak jak zawsze, ale zartowalam z dziewczynami, ze ide sobie umyc wlosy, zeby przywitac dzidzie na swiecie czysta :-D dziewczyny mowily, ze zawsze, jak ktoras umyla wlosy, to zaczela rodzic. Smialysmy sie, ale tak sie stalo hihi
Byl u mnie maz i blagalam wszystkich swietych, bym juz wreszcie urodzila, bo dostawalam zajoba :-D podlaczyli ktg, jak zwykle okropne skurcze, a ja nic. Zachcialo mi sie do kibelka kupke :-D potem sie zrobilo niedobrze, myslalam ze siadly mi na zoladku faworki, minelo z 10 minut a mnie siekly skurcze jak cholercia i sie zaczelo. Nawet lekarz nie chcial mnie badac, bo zartowal, ze znow zmylka pewnie:) bylo ciezko, ale urodzilam moja haneczke cala u zdrowa.
Trzymam za was kciuki i pamietajcie, ze porod moze sie zaczac nagle, ja nawet nie zdazylam sie ogolic, a planowalam tego dnia :-D ale co tam, o wstydzie sie nie mysli w takiej chwili :-D

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

08 cze 2008, 22:19

coffe, dziekuje za rade :ico_oczko: :ico_sorki: , wlasnie moja kolezanka tez tak zrobila i urodzila.
wiec napewno tego dnia jak trafie do szpitala to umyje wlosy :-D
choc ja wlosy myje codziennie bo mam krotkie i inaczej wstyd wyjsc na ulice bo kazdy w inna strone.

rodzice opuscili moj telewizor wiec zaraz serial na tvn :-D :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-06-08, 22:21 ]
coffe, a dzidzia sliczna!!! :-D

[ Dodano: 2008-06-08, 22:36 ]
leci moj serial ale ja tu czuwam non stop! :-D

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

08 cze 2008, 23:44

janoszka, tam nie wiem czy cos, da , ale takie mysle ciagle to normalnie idzie sie wykonczyc, a tak to zawsze szybciej czas zleci, nie masz zadnych prac zaleglych do napisania czy co?? :ico_oczko:

Ja tez wlasnie po serialu na tvn, zjadlam jeszcze co nie co, i chyba do spanka sie szykuje, choc ciezko bedzie bo gorac niesamowity, a w drewnianych domkach to juz w ogole :ico_olaboga:

Wiec milej nocki zycze.

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

09 cze 2008, 00:12

siunia, no ja chyba jeszcze zobacze seks w wielkim miescie bo moj misio dopiero za godzinke bedzie.

dobrej nocki i spokojnej wszystkim :-)

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

09 cze 2008, 09:13

hej, ja sie medluje z rana.
Czytam o oczekiwaniu na poród i sie sama sobie dziwie bo ja jakos cierpliwie na to czekam. a to do mnie niepodobne :ico_oczko: owszem, mam chwile że mysle że fajnie by było juz być z dzidzią i po tym bólu itp. no ale wiem że tak czy siak sie doczekam więc staram sie byc cierpliwa.Na dzisiejszą wizyte u gina to owszem, czekam niecierpliwie bo chce żeby sprawdził jak tam dzidzia, czy OK i w ogóle ciekawe co mi powie. Co do wód to mysle że to jednak nie wody u mnie bo czytałam że jak sie wody saczą to jest ich duzo jak sie leży a jak sie siedzi albo chodzi to powinno ich nie być bo dzidzi głowka zatyka ujscie.a u mnie np. po nocy nic nie ma, tylko w dzien tak mokro :ico_wstydzioch: powiem o tym ginowi, niech radzi co i jak :ico_haha_02:
Nowa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za karmienie piersią, ja bardzo bardzo chce karmić, póki co jakas susza u mnie, czasem wyjdzie kropeleczka siary i tyle :ico_noniewiem:
mój Dzidziek leniwy od wczoraj, porusza się odrobine i spi, jak poruszam brzuch to mi da jednego kopniaka i dalej cisza...chyba upałów nie lubi. Teraz zjadłam loda to sie poprzesuwał chwilunie i śpi dalej, ciekawe czy po tej stronie brzucha tez bedzie taki grzeczniutki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

09 cze 2008, 09:59

Witam.

U mnie chyba dzis cos sie ruszy.
Najpierw o 4 rano wstalam bo mialam skurcze co 5 min ale lad´godne, potem robily sie mocniejsze, wiec sobie spacerowalam po domu, gdzies o 5.30 zaczal byc dluzszy odstep choc bol mocny i mialam co 10 -7 min, wiec po 6 polozylam sie jeszcze spac.
Teraz w sumie chyba tez jakies nieregolarne, co 20 minmam, ale mocne.
Albo za jakis czas ustana, albo cos juz na serio sie ruszy, az sie boje

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

09 cze 2008, 10:02

siunia, informuj nas w miare mozliwości na bieząco :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Spinka pisała że u niej nadal nic :ico_olaboga: dopiero koło środy może zaczną wywoływac. Ale si.ę biedulka naczeka :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], DenAdhele, Google [Bot] i 1 gość