Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

06 cze 2008, 20:58

niestey tylko jedziemy na wystawe i to ze znajomymi

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

06 cze 2008, 22:14

witajcie z wieczora.

Becia straszne rzeczy tu nam wkleiłaś. Normalnie coś strasznego. Nasza wspaniała służba zdrowia, ale podwyżki to by pewnie te panie chciały dostać. :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

No dobra to tyle na dzisiaj, Majka jeszcze nie śpi, ale marudna, więc kładę ją spać.
DOBRANOC.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

08 cze 2008, 22:00

Witajcie :-D
Na wystawie w Krakowie było Super wkleje wam linka ze zdjeciami jakbyscie chciały poogladac kociambry
http://picasaweb.google.pl/stefanski5/W ... sowychEKKR
dobra zmykam na meczyk :-D

[ Dodano: 2008-06-09, 07:48 ]
Witajcie widze ze ja dzis pierwsza to dla wszystkich aromatyczna :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :-D
U nas nocka spokojna Jula obudziła sie tradycyjnie po 5 pokirtasiłasie i o 7 padła teraz sobie spi

[ Dodano: 2008-06-09, 07:48 ]
Witajcie widze ze ja dzis pierwsza to dla wszystkich aromatyczna :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :-D
U nas nocka spokojna Jula obudziła sie tradycyjnie po 5 pokirtasiłasie i o 7 padła teraz sobie spi

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

09 cze 2008, 08:12

Witajcie.

Gozdzik dzięki za kawkę. Pyszna.

A u nas ok. Weekend minął bardzo szybko, ale miło. Wczoraj byliśmy na plaży i nawet troszeczkę się opaliłam, ale tylko troszeczkę.

Widzę, że na tt weekend całą parą i jak zawsze tylko gozdzik trzyma formę.

A ja idę popracować.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

09 cze 2008, 08:16

spokojnej pracy urmajo,

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

09 cze 2008, 12:44

hej dziewczyny a u nas znowu cisza

Krzys spi, ja sie wykapałam,powiesiłam pranie
obudzi sie to na polko idziemy bo piekna pogoda :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-06-09, 12:45 ]
a musze sie pochwalic , że Krzys robi juz po kilka kroczków sam i slicznie stoi
jeszcze niepewnie , ale juz widac że mu się to podoba bo się cieszy jak mu sie uda

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

09 cze 2008, 13:24

czesc dziewczyny
u nas czas leci jak szalony w tamty tygodniu poniewaz tak goraco to mnie wogole w domu nie ma schodze wieczorami klade Macia spac i ja tez padam wiec nawet nie mam sil na nic tylko ogarniecie ugotowanie jedzonka i lulu, u nas wsytzsko wporzadku Macius zdrowy i duzy wazy 13kg w ubranku rzecz jasna :) ma 89 cm w bucikach :) bieg a nie chodzi bawimy sie w piaskowinicy wlasnie w weekend tesciowie Maciowi kupili taka duza przyjrywana piaskownice to tak szalal ze cala glowa i wsyztsko bylo w piachu nawet go nie otrzepywalam bo nie bylo sensu bo dalej szalal, ja tylko teraz dokupuje i wymieniam ubranka bo Macio wyrasta strasznie szybko z wsyztskich rzeczy i musze czesciej zmieniac mu garderobe :) teraz sobie spi a ja oije kawke frape na zimno i czytalam Was:)
a tak wogole Beata co to za dziewczyna rodizla i gdzie straszliwy koszmar przezyla boze wsplczuje jej ????!!!!
u nas wlasnie przeszla marza burza a raczej deszczyk maly popadal i nic chlodniej sie nie zrobilo :)
caluje Was wsyztskie i zycze milego dnia

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

09 cze 2008, 21:17

Witajcie kobitki

Emilka już śpi razem z tatą więc wpadłam na chwilkę żeby coś skrobnąć :ico_oczko:
Weekend minął nam bardzo sympatycznie i szybko.

A od poniedziałku znowu urwanie głowy. Chciałabym już żeby było po tym ślubie bo im bliżej tym mniej czasu na wszystko :ico_noniewiem:
Emilka powoli zozszerza zasób swoich słów. Do nowości należy "cześć" i "patrzę"
Może uda mi się nagrać to Wam wrzucę filmik żeby się pochwalić :-D


gozdzik jak ja Ci zazdroszczę że byłaś na tej wystawie.
Ślicznego macie kotka :-D
Ja mam takiego małego psotnika w właściwie psotnicę :ico_oczko:
Obrazek
__DOMI__, :ico_brawa_01: dla Krzysia. No to teraz na dniach pewnie Krzyś dołączy do naszych wędrujących dzieci :-D
karolina24, fajnie że wpadłaś a z Macia to już jest niezły kawaler :-)

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

09 cze 2008, 22:36

Witajcie dziewczyny :ico_haha_02:
Przaszam,ze tak rzadko wchodzę,ale brak mi czasu.A teraz juz codziennie mam jazdy,to wiecie!Wstaje o 5:30 szykuje dzieci,jedziemy zawieść Michasia,później Maksa do przedszkola,a następnie do pracy!Później jazdy teraz mam na 16(2godz.)do domku,szykowanie kolacji,dzieci do spanie i padam na twarz!!! :ico_haha_01: Tak że jak mam jeszcze siły i nic takiego do zrobienia to zasiadam do was i piszę parę słówek!Tak ze wiecie kobitki,ja tęsknie za wami,ale...jak tylko skończęjazdy i zdam prawko tak będzie więcej czasu :ico_haha_01: Dzięki za dodanie otuchy i w ogóle jesteście ciochane :ico_oczko:
A my mieliśmy weekend pełen wrażeń!W sobotę,byliśmy na wolny powietrzu z dzieciakami na warsztatach malarskich,artystycznych,hi,hi Dzieciaki malowały,robiły różne rzeczy z patyczków itp.A w niedziele,na działkach mieliśmy dzień dziecka,było dwóch facetów którzy zrobili przepiękne przedstawienie,ale naprawdę zajebiście wszystkie dzieci umieli tak przyciągnąć do siebie no a później pociągnęli całą imprezkę do końca z konkursami itp.I w ten sposób jakoś sie odchamialiśmy,hi,hi Jak tylko bedę miała więcej czasu wkleje wam zdjęcia :-D
Całuję was wszystkie i wasze dzieciaszki----moćno!!!!

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

10 cze 2008, 08:45

Witajcie u nas nocka beznadziejna Jula obudziła sie w srodku nocy i za nic nie mogła zasnąć wiec normalnie padam na twarz :ico_spanko:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Krzysia za pierwsze kroczki :-D :-D :-D :-D hihi oj teraz zacznie sie dziać
karolina24, Witaj :-D :-D :-D Macius rosnie jak na drozdzach :ico_oczko: :ico_oczko: fajnie ze u was wszystko dobrze
Aga26, masz cudownego kota wyglada na Norweskiego lub Man Cunna :-D
własnie z mezem chcemy sie dokocic main cunnem :-D :-D :-D
nana, jak fajnie cie widziec oj faktycznie grafik masz bardzo napiety
ciekawe co u sensibel dawno jej u nas nie było :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości