barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

09 cze 2008, 09:01

nie no, to z wanną jest cudne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

09 cze 2008, 09:08

witajcie!!!
pogoda jak zwykle ostatnio cuuudna :ico_haha_02:

Basiu
świetne zdjęcia :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Cuuudne....
tak, Milena namiętnie zdejmuje buciki....juz trzy czy cztery razy szukalismy bucika po drodze :-D
najpierw ściąga bucika a potem bierze się za skarpetkę :-D

Anulaf Amalia REWELACYJNA!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


tak nasi przegrali :ico_placzek: :ico_placzek: ale za to KUBICA wygrał :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

madziorka opis porodu Małgorzatki zszokował mnie bardzo :ico_szoking: ...co to za szpital!!!! :ico_olaboga: :ico_szoking: :ico_olaboga:
szczęscie, ze wszystko zakończyło się szczęśliwie.....
Ostatnio zmieniony 09 cze 2008, 09:21 przez Viola, łącznie zmieniany 3 razy.

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

09 cze 2008, 09:19

Super zdjecia kobitki! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Milenka wielka gwiazda w tych kapeluszach :-D
A Tadzik to widze, ze tez lubi prysznic! Moja tez namietnie :ico_oczko: W tym kasku, to mala podobna jest do jej brata! :-D

Wczoraj Amalka miala troche goraczki 38.5 i myslalam , ze to zabki, ale dzisiaj rano 39.5 to troche za duzo na zabole :ico_szoking: ide do mojej lekarki, bo dzwonilam i ona mi mowi , ze sprawdzi uszka, bo to nigdy nie wiadomo... jak rano taka goraczka to co dopiero wieczorem... da mi pewno leki homeopatyczne na temperaturke i bedziemy obserwowac! :ico_chory: moze to 3dniowka??? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-06-09, 09:20 ]
A ta opowiesc porodu, to do gazety powinno sie wyslac! :ico_olaboga: az sie poplakalam! :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

09 cze 2008, 09:50

Aniu mam nadzieję, że Amalii nic nie będzie.....napisz co i jak po wizycie u lekarza

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

09 cze 2008, 11:01

heloł babeczki :-D

Z Zosia wszystko ok po tym upadku zostala tylko śliwka

co wiecej w sobote jak bylismy na weselu sprawila sie na medal

polozylam ja spac o 20.00 i szybciutko zasnela
za to obudzila sie dopiero o 8.10 rano
wiec przespala bile 12 godzin
co normalnie sie nie zdarza wiec cudna sie spisala nasza corcia
wiedziala ze tatus z mamusia musza odespac :ico_brawa_01:

na weselu wybawilismy sie cudnie
potem wkleje fotki :ico_brawa_01:

Asiu Juli wygląda slicznie w tej różówej kreacji :ico_brawa_01:
i fajnie ze po powrocie do domu
ma"wszystkie zabawki na nowo"
ja chowam Zosi zabwaki i co jakis czas je wyciagam
w ten sposob Zosia tez stale ma stare - nowe zabaweczki :-D
no i kiedy kolejny maluch w takim razie :-D :-D :-D :-D

Aniu a jakie to sa te homeopatyczne na śliweczki??
pisz co tam z temperaturką u Amalki??
Trzydniówka??
aha śliczne fotki
mi sie podoba to z cymbałkami :ico_brawa_01:

Basiu nie zazdroszcze tego pakowania
Ula ma racje nie ma co prasowac i tak sie pogniecie :ico_brawa_01:
a Tadziu slicznie wyglada z nowa fryzurka :ico_brawa_01:
i pochwalam pojscie na calosc z durnowata tesciowa :-D

Violu :ico_brawa_01: dla Milenki za sliczne ubranka i fantstyczne kapelusiki
i oczywiście spóznione buziaki dla Milenki

Ula mi pedaiatra mowila ze rumiankiem nie wolno
bo niestety ale w naszych czasach
dzieci bywaja uczulone na rumianek
i mozej zrobic jeszcze gorzej

tak jak moja kolezanka ktora przemyla rumainkiem
zaczerwienione oczko swojej corci
i skonczylo sie prawie szpitalem , okulista i antybiotykim
taka byla reakcja alergiczna
polecem sól fizjologiczna - ona jest bezpieczna

no i PRZEGARLI
ALE POLACY NIC SIE NIE STAŁO :ico_brawa_01:
ZA TO KUBICA WYGRAŁ
HIPP HIPP HURA HURA HURA

[ Dodano: 2008-06-09, 11:02 ]
Madziorka gdzie ten koszmar mial miejsce????????????????

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

09 cze 2008, 11:54

Witam sie w słoneczny dzionek, u nas dzis pogoda super a w weekned niestety deszczowa pogoda :ico_noniewiem: ale cóz poradzic dobrze ze dzis juz ładnie :-D
U nas maluszek juz sie lepiej czuje, oczka juz mniej ropieja ale te zakrapianie to normlanie masakra :ico_olaboga: bo niedosc ze oczka zaciska to jeszcze sie nogami i rekami odpycha :-)
Ale gorączki nei ma najwyzej 37,5 i katarku tez nie ma czasmi tylko w nocy zakaszle ale mysle ze idzie ku lepszemu i jakos uda mu sie wykurowac :-D
a nasz trzeci zebolek juz prawie na wierzchu :ico_brawa_01:
a nie wiem czy to przez zebolki ale ostatnio straszny pieszczoszek sie z neigo zrobił, tylko by sie do mnie tulił i na raczkach siedział :ico_haha_02: ale nie nazekam musze sie tym nacieszyc bo za niedługo mi powie weź mama daj spokój nie przy ludziach :-D :-D

MAdziu histora o porodzie jak z dobrego dreszczowca :ico_olaboga: ach strach sie bac isć samemu rodzic :ico_szoking: a szpital to bym odrazu zaskarzyła i tez odrazu na policje zadzowniła

Basiu foteczki rewelacyjne, a co do prysznica to u nas to najlepsza zabawka :-D
oczywiscie wielkie :ico_brawa_01: za postawienie sie tesciom, niech wiedza ze maja rewelacyjna synowa i cudne wnuki a jak im nie odpowiada to trudno :ico_noniewiem:
A co po pakowania to zgarnij jak leci do wlaizki przeciez pewnie bedzie sliczna pogoda i tak bedziecie w samych kostiumikach biegac :-D albo bez :-D

Joasiu fajna taka kosc, ale wydaje mi sie ze chyba jednak maz bedzie musiał cosik pomóc w staraniu :ico_ciezarowka: :-D

Violu cudo foteczki :-D i widze ze nasze malsuzki maja podobne upodobanie czyli zjadanie bucików :-D
i ten wózeczke normalnie rewelacja, jak bedziesz chciałą go sprzedawac to daj znac bo mi sie marzy taki rózowy dla córeczki :-D wiec moze jak sobie sprawie rózowy wózeczek to córeczka tez jakos wyjdzie :-D

Aniu a Amali to ja tez nie poznałam na tej foteczce :-D bo jakas taka duza :-D ale sliczniasta :-D a mi najabrdziej podoba sie foteczka w wannie :-D
i daj znac co tam z Amalia, mam nadzije ze to nic powaznego i juz nie ma sladu po goraczce :-)

Sosim super ze wesele wam sie udało i wybawiliscie sie z mezulkiem :-D
a ja wąłsnie stosuje sól fizjologiczna i polecam bo z oczkami juz coraz lepiej :-D

no troszke długasny poscik mi wyszedł, ale mam nadzije ze o nikim nie zapomniałam :-D

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

09 cze 2008, 14:41

ja tylko na chwileczke, bo mala marudna! no i antybiotyki, bo to ropne zakarzenie ucha srodkowego :ico_zly: a goraczka dalej jest pomimo lekarstw :ico_olaboga:

Basiu, zapomnialam ci napisac, ze jak na pierwsze scinanie wloskow, to fryzurka super! :ico_brawa_01: do wprawy szybciutko dojdziesz, Tadziu sie przyzwyczai i bedzie jak od fryzjera :-D
Na guzy polecam w ganulkach (10granulek po upadku) i w kremie arnica!
no juz lece, bo mala sie denerwuje i chce na raczki :ico_chory:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

09 cze 2008, 14:55

ojej...Aniu ale się zmartwiłam... :ico_olaboga: mam nadzieję, że szybko Amalii przejdzie...dużo zdrówka od nas :ico_buziaczki_big:

Sosim...super, że wesele się udało...koniecznie wklej zdjęcia :ico_haha_02:

Ula będę pamiętała o wózeczku :-D ...
jestem z niego bardzo zadowolona...no i jest piekny.....
u nas na osiedlu tylko Milenka ma taki wózeczek różowo - czerwony..i dużo osób się pyta gdzie kupilismy taki wóżeczek... :-D

u nas dziś spiekota....własnie niedawno wróciłyśmy ze spacerku i Milenka śpi...
a ja szykuję obiadeki objadam sie truskaweczkami :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

09 cze 2008, 15:48

Aniu oj dobrze ze wiecie co jest małej, i mam nadzije ze szybko sie uporacie z tym chorupskiem :ico_noniewiem:
a mi własnie maz do domku wrócił bo tez go cos bierze i lezy teraz biedaczysko w łózeczku, mam nadzije ze to nic powaznego i maluch nie załapie, jak narazie beda na odległosc trzymani :-)

Violu co do wózia to sie nie dziwie ze wszytscy sie o niego pytaja bo przesliczny jest a jeszcze z Milenka w środku :-D cudo :-D mam nadzije ze nam sie tez uda taka córe sobie sprawic :-D

A ja lece z ciebie przykałd brac, czyli szykowanie obiadku i truskaweczki :-D :-D :-D

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

09 cze 2008, 18:27

A ja sobie czeresienki wcinam! a mala dalej spi! juz 4godzinki! chyba pojde ja obudzic, bo jak nie to w nocy bedzie strasznie :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość