Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

08 cze 2008, 18:21

Miszka kochana brzusio sliczny, zgrabniutki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Tak w ogole to witajcie :-) ale u nas piekna pogoda, ponad 30 stopni :-) bylismy nad jedziorkiem i sie spalilam, moje biedne plecki :ico_placzek: oslanialam brzuszek zeby na niego sloneczko nie swiecilo i siedzialam tylem i tak mi przypieklo plecy ze teraz piecze :ico_placzek:

Bedziemy dzis meczyk ogladac i mam nadzieje, ze dokopiemy Niemcom :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

08 cze 2008, 18:33

miszka brzuszek śliczny i faktycznie taki (no prawie)jak mój,bo wiadomo że nie mogą być identyczne! :ico_brawa_01: u nas też upały,chociaż teraz troszke kropi deszczyk wkońcu,bo upalny był cały tydzień!pozdrawiam

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

08 cze 2008, 18:37

Miszka-- ladny brzuszek.

Napisalam niedawno posta, a teraz go nigdzie nie widze :ico_noniewiem: nie wiem co jest grane.
NA polowkowym usg mialam mozliwosc podpatrzec dzidzie takze na 3d,ale bardzo krotko,bo lekarz musial ja dokladnie pomierzyc.No ale dostalo mi sie zdjecie twarzy mojego szkrabka wlasnie z tego 3d usg.Zaraz wam wkleje.
Obrazek

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 cze 2008, 19:32

sarenka pisze:zdjecie twarzy mojego szkrabka
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: S U P E R fotka :ico_sorki: no no pierwsze totka portretowa do kolekcji
Pati85 pisze: oslanialam brzuszek zeby na niego sloneczko nie swiecilo i siedzialam tylem i tak mi przypieklo plecy ze teraz piecze
no widzisz Pati juz teraz przyszlo Ci zaplacic za obrone swojego malenstwa w brzuszku-miejmy nadzieje ,ze duza ilosc balsamy zlagodzi pieczenie :ico_sorki:
Pati85 pisze:Bedziemy dzis meczyk ogladac i mam nadzieje, ze dokopiemy Niemcom
tez mam taka nadzieje ale....no zopbaczymy co to bedzie...ja mam niedosyc ze temperature to jeszcze katar-i juz podkradlem mojej malej ta wode morska do noska i sobie psikam to mam chwile ulgi :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

08 cze 2008, 19:36

dziewczyny a jak z waszymi wakacjami! wyjeżdzacie gdzieś w obecnym stanie!? miszka pisala chyba że mieszka w angli? czy wyjeżdzacie do polski na wakacje? bo nas czeka podróz do polski pod koniec czerwca,ok.16 godzin jazdy samochodem i 6 godzin promem! ale czuje sie dobrze to chyba nic nie zaszkodzi naszej dzidzi! mam nadzieje,napiszcie czy wyruszacie gdzies w dalszą podróż? :-)

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

08 cze 2008, 19:50

Pati85 pisze:Bedziemy dzis meczyk ogladac i mam nadzieje, ze dokopiemy Niemcom
Ja sobie meczyku nie obejrze,bo mam cyfre+,nawet niemieckie kanaly zakodowali,tak mnie to wkurza :ico_zly:

[ Dodano: 2008-06-08, 19:54 ]
Agusia1982 pisze:dziewczyny a jak z waszymi wakacjami! wyjeżdzacie gdzieś w obecnym stanie!? miszka pisala chyba że mieszka w angli? czy wyjeżdzacie do polski na wakacje? bo nas czeka podróz do polski pod koniec czerwca,ok.16 godzin jazdy samochodem i 6 godzin promem! ale czuje sie dobrze to chyba nic nie zaszkodzi naszej dzidzi! mam nadzieje,napiszcie czy wyruszacie gdzies w dalszą podróż?

Ja nie ruszam juz tylka,do Polski dopiero ochrzcic malego pojade,szczerze mowiac nawet mi sie nie bardzo chce,zreszta nie mam do kogo,moja siostra i brat meza tez w Anglii a moja mama w niemczech.Rodzice co roku przyjezdzaja do nas,ja do Polski to tak raz na 2 lata jezdze.Wakacje tez odpuszcze,pojedziemy z dzidzia na przyszla jesien w jakies cieple miejsce :-D

[ Dodano: 2008-06-08, 19:57 ]
Agusia1982 pisze:ale czuje sie dobrze to chyba nic nie zaszkodzi naszej dzidzi! mam nadzieje,napiszcie czy wyruszacie gdzies w dalszą podróż?
Wedlug lekarzy to najlepszy moment na podroze,jeszcze nie za ciezko a juz najwieksze zagrozenie za Toba.Ja latalam nawet w pierwszym trymestrze ,mimo ze juz przezylam porod przedwczesny a pozniej poronienie,lekarze mi nie zabraniali.

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

08 cze 2008, 20:37

dzięki za odpowiedz,bo troche sie martwiłam tą podróżą,też mam za soba jedno poronienie,i dlatego sie bałam mam nadzieje ze nic sie nie przydaży,a ja już sie nie mogę doczekać tej podróży,bo tam moja mama i siostra,więc tęskno!!! pozdrowionka

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 cze 2008, 09:08

miszka pisze:Ja sobie meczyku nie obejrze,bo mam cyfre+,nawet niemieckie kanaly zakodowali,tak mnie to wkurza
Miszka my wlasnie u znajomych na cyfrze+ na jakims niemieckim -co prawda to u nich byl 201 kanal -meczyk ogladalismy-jak chcesz to sie dowiem jak ten kanal sie nazywa-to sobie kolejne porazki Polski poogladasz :ico_haha_01:
Agusia1982 pisze: bo nas czeka podróz do polski pod koniec czerwca,ok.16 godzin jazdy samochodem i 6 godzin promem! ale czuje sie dobrze to chyba nic nie zaszkodzi naszej dzidzi! mam nadzieje,napiszcie czy wyruszacie gdzies w dalszą podróż?
My tez mielismy jechac samochodem do Polski-ale zdecydowalam sie na lot i lecialam jakies 2 tyg temu-podroz super i wogole czulam sie znakomicie :ico_sorki: Co do samochodu to pamietaj,ze trzeba sie czesto zatrzymywac-pisza ze co godzinke ale tak jak sie co 2 zatrzymacie to pewnie ok bedzie :) bo nogi trzeba rozprostowac,zeby krazenie wrocilo do normy,no i jazda samochodem to tysiace mikrowstrzasow,ktorych my nie odczuwamy ale bobo tak :-) Bedzie Ci sie wygodnie jechac i nacisk na miednice bedzie mniejczy jak odsuniesz max siedzonko i nozki wyprostujesz sobie :ico_brawa_01: poza tym im leprzy samochod tym komfort jazdy jest leprzy i wiadomo autostrada to nie droga krajowa w Plsce wiec nie ma sie czego bac :ico_brawa_01:
miszka pisze:Wedlug lekarzy to najlepszy moment na podroze
oj zgadzam sie z ty :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

09 cze 2008, 10:37

Ja w sobote planuje jechac autem do POlski,i troszke mam stracha.To jest 1000km,a ostatnio coraz czesciej miewam skurcze coprawda lekkie ale sa.Przed trzema tyg. tez bylam w POlsce ale wtedy czulam sie bardzo dobrze.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 cze 2008, 11:18

sarenka pisze:ostatnio coraz czesciej miewam skurcze coprawda lekkie ale sa
no kurcze tak ja pisalam...niby nie ma przeciwskazan i ten 2 trymest najleprzy-ale jak miewasz skurcze...to tez bym sie troszke bala :ico_noniewiem: ale na 100% wszystko bedzie ok-moze warto zebys miala NOSPE przy sobie i wrazie skurczy lykla :ico_oczko: ...tak szczerze mowiac to ja nawet nie wiem jak takie skurcze wygladaja i czy je juz mialam...a slyszalam w sumie ze od 2 trymestru takie skurcze lekkie i nie za czeste to normalne...nazywaja sie przepowiadajace czy jakos tak :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość