sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

09 cze 2008, 19:40

to ja- nie maiłam czasu żeby do was zawitac a później nie chciało mi się podłączyć internetu bo nasz pokoik jest juz prawie gotowy a wiadomo jak przy remoncie- brak czasu.
wasze maluszki są przecudowne.
nasz malec ostatnio nabawił się zapalebnia spojówek ale najzwyklejsze kropelki pomogły, później katarek i kaszelek z czym było cięszko ale zadzwoniłam do lekarza przywatnie- a ten akurat był na dyżurze w szpitalu więc poradził mi co mam wykupić i dziś jest już dużo lepiej.
Szymonek ma już 8 ząbków no i kolejne znowu bybijają się.
Nasze maluiszki za chwile bendą miały już roczek- ale czas pędzi do przodu.
Wkleje pare foteczek- jak mężulek nie wygoni od komputerka:

[ Dodano: 2008-06-09, 20:05 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
DODAM TYLKO ŻE NA ZDJĘCIACH JESTEM JA, MÓJ MĄŻ I JEZIORKO KOŁO MEGO RODZINNEGO DOMU

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

09 cze 2008, 22:29

Hej hej
Ale te nasze dzieciaszki superasne i chyba najpiekniejsze z forum :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dla Amelki na zdrowko :ico_tort: a Amalka tez pieknie wyrosla
Sandro a ten wielachny Szymonek to Szymonek :ico_olaboga: Matko ale wyrosl Ci mezczyzna.Dawno go nie bylo na fotce tu u nas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Basiu super wygladacie cala rodzinka :ico_brawa_01:
Violu Ula ma racje nie ma co sie dziwic ze Ci sie pytaja :ico_oczko:

No nasi sie nie wykazali :ico_placzek: Ja tez poszlam po drugim golu spac :ico_noniewiem:
A u nas upal uwielbiam taka pogode :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A my zaczelismy juz roznosic zaproszenia na urodziny Juli.Bo jakby nie bylo to sa wakacje i ludzie planuje rozne rzeczy wiec trzeba troszke szybciej pomyslec :ico_noniewiem:
Sosim czekamy na fotki z weseliska :ico_oczko:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

09 cze 2008, 23:14

violu tyle pocieszenia było, że choć Kubica wygrał, to przynajmniej waleczny gość, a nie jak nasi piłkarze
anulaf zapalenie uszka, oj biedna Amalka, mam nadzieję, że lekarstwa szybciutko zadziałają i będzie ok
a to od nas na pocieszenie :ico_buziaczki_big:
sosim cudowna jest ta twoja Zosieńka z tym spaniem :ico_brawa_01: , żeby moje urwiski wzięły z niej przykład
i super, że imprezka się udała
a co do nowej fryzurki Tadzia to na tamtych fotkach był nie obcięty dopiero za moment wstawię te gdzie wpadł pod mamusi kosiarkę
ula wcale się nie dziwię Pawełkowi, bo jak Wiki musiałam zakropić, to histeria i gonitwa po całym domu była
a z przytulaczków to masz rację trzeba korzystać, póki się da
"rewelacyjna synowa", ale dowcip, moja teściowa to chyba w tym temacie ma jakieś koszmary :ico_smiechbig:
a mężowi, to najlepiej jakąż kurację z grubej rury zastosuj, coby choróbsko od razu zahamować i żeby was nie pozarażał, bo w taką pogodę to ciężko by ci było Pawełka utrzymać w domku
ja też chcę truskawki, jeszcze nie jadłam tych naszych, jakoś u nas w sklepach nie widzę za bardzo :ico_placzek:
sandra brawo dla synka za zębolki i za prześliczne zdjęcia, wyglądacie super i jaki duży kawaler :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
joasiu ależ macie tempo, ja to pomyślę o urodzinach jak szczęśliwie z wakacji wrócimy, a akurat najważniejsi goście czyli chrzestni będą po wakacjach, więc jest super

uwaga, uwaga zaraz zobaczycie mały koszmarek mojej roboty:
Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: 2008-06-10, 11:32 ]
witam wszystkich przed południem
dziś wspaniała pogoda, ja ja piorę i zaraz potem prasowanko będzie :ico_placzek: :ico_duzepranko: :ico_pranko: :ico_prasowanko:
załatwiłam już na wyjazd kart EKUZ, oczywiście mój małżonek nie dał mi papierów, to on nie ma, trudno w końcu jest dorosły, jak chce niech sobie sam załatwia, ja drugi raz w kolejce nie będę stała
miłych spacerków

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

10 cze 2008, 12:36

jeju dziewczayny pamietam
jak rok temu tez ciagle mówiłysmy o truskawkach
wtedy bylysmy jeszce w dwupaku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Basiu tak czy siak potwierdzam ze Tadzio wyglada super
pomysl jak jest mu teraz wygodnie :-D

dla pocieszenia dodam ze Zosie tez tak wystrzygłam hahhahahahah
a ona przeciez jest dziewuszka :-D :-D

Sandra mazm nadzieje ze teraz bedziesz czesciej zagladac
a fotki naprawde udane
super rodzinka
no i gartulacje za 8 zębolków :ico_brawa_01:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

10 cze 2008, 14:14

Hej ja tez witam bo juz wszystko ogarnelam w domciu.Juli juz spi 2 godz. :ico_brawa_01: Matko nie moge sie oprac po tym urlopie a do tego zmienialam posciel i nic nie robie tylko piore :ico_noniewiem:

Basiu fajnie wyglada Tadzio ale jak on siedzi w koszu to ja chetnie go wezme :ico_oczko: Juz chlpoak odchowany i ladniusi jak na braciszka dla Juli pasi ze ho,ho :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Sosim to prosimy o fotki Twojego dziela :ico_oczko:

A u nas dzis upal wiec polozylam Juli w domciu bo na tarasiku za duszno i widac efekt 2 godz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

10 cze 2008, 18:31

witam po przerwie :-D

My już w swoim domku :-D troche smutno i pusto bo przyzwyczaiłysmy sie że ciągle pełno ludzi.

postów niedam rady już nadrobić ale tak szybciutko przejżałam zdjęcia i wszystkie dzieciaczki śliczniutki :-D .

Pobyt w PL sie udał, była super pogoda tylko że zasmarkane przez cały czas chodziłyśmy ale obyło sie bez lekarza :-)

Veronika wkońcu zaczeła raczkować i przy wszystkim wstawać no i chodzimy sobie już za jedną rączke :-D
Chrzciny Veroniki będą 12 lipca i wszysko załatwione tylko niestety mamy problem z załatwieniem peselu i musiałam wysyłas wniosek o nadanie numeru pesel do ministerstwa rejestrów państwowych do Warszawy i zobaczymy jak długo bede czekać. :ico_noniewiem:

A tak wogóle to Veronika ma od wczoraj gorączke 38 i niewiadomo skąd bo chora niejest, może na ząbki :ico_noniewiem:

Uciekam bo mała wzywa :-) b

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

10 cze 2008, 20:47

dziewczyny ale ze mnie mama-gapa, zapomniała wczoraj postawić torcika i zrobić balangi z okazji dwóch jedyneczek Tadzia, ale nic straconego, dziś Tadzikowi zrobiła się 2mm dziurka w dziąśle, gdzie jest ostatnia górna dwójeczka, więc jest podwójna okazja
:ico_tort: :ico_kawa: :ico_urodzinki: :564: :509: :581: :675: :sylwester: gD> :ico_zdrowko: :ico_tort:
sosim wklejaj koniecznie Zosię z nową fryzurką
joasiu oj Wiki chybaby jednak go nie oddała :ico_oczko: bo pomimo zazdrości i sporów to się lubią, tzn. Tadzik ją wielbi, a ona trochę mniej ma zapału, ale jest bardzo opiekuncza
ale swoją drogą, to dziś dowiedziałam się, że sąsiadka, która ma już dwoje dzieci (dwóch chłopców, młodszy z rocznika Tadzia) jest znowu w ciąży, chyba się uparli na dziewczynkę, ale byłby numer jakby się znowu chłopak urodził
no i ogromniaste :ico_brawa_01: za słodkie sny Juli
justynko to brawa dla Veronisi za postępy w rozwoju :ico_brawa_01: , super jak maluch dostaje skrzydeł i fruwa po całym domku
dziwne z tym peselem?!
jak tam gorączka spadła już, a może to z tych upałów?

[ Dodano: 2008-06-10, 20:59 ]
a tu zadowolony chłopak z trzema jedynkami i śmiszną fryzurą w 3 odsłonach
Obrazek Obrazek Obrazek

[ Dodano: 2008-06-10, 21:11 ]
oczywiście nie chodzi tu bynajmniej o ilość ząbków, hihi :ico_oczko:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

10 cze 2008, 22:23

OOOOOOOOOOOOOOOOO jaki fajny usmiech Tadzia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Basiu no szkoda ale jak co pamietaj ja biore :ico_oczko:
A dzis nie moglam az patrzec na placu zabaw byla babka z 3m-czna dziewczynka i stawiala ja na nozki a dziecko wyginalo sie na wszystkie strony :ico_noniewiem: Niektorzy to maja nacpane nie?Potem specjalnie podeszlam i spytalam ile ma bo niemoglam normalnie patrzec a do tego polozyla sobie ja na betonie.Co prawda upal ale to 3m-czne dziecko :ico_olaboga:
Basiu oj staraja sie o dziewczynke na upartego ci sasiedzi :ico_oczko:

Justynka witamy po powrocie wiem co czujesz mi tez tak po powrocie bylo.Brak tego rozgardiaszu :ico_placzek:

A co sie dzieje z Kinga,Basia 334,Malolata,Aagaa,Sandra?Opuszczaja nam sie dziewczyny :ico_placzek: Moze na jesien podniesie nam sie frekfencja?

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

10 cze 2008, 22:43

witam, :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za wszystkie ząbeczki i postępy!!!!!!!
Wszystkie zdjęcia bomba!!!!!!
A to najnowsze wyczyny Natalki:
http://pl.youtube.com/watch?v=3C5UZomRwig

http://pl.youtube.com/watch?v=S_Huc38u0IA

http://pl.youtube.com/watch?v=TFulhGcrMm8
Czytam was codzieniie ale jakoś nie mam czasu odpisywać :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Wybaczcie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Polacy wtopili ale czy widziałyście wczorajszy mecz Włochów?????? To była masakra.....

[ Dodano: 2008-06-11, 07:34 ]
witam rankiem
Właśnie przeglądałam forum i uświadomiłam sobie że znowu nadchodzi pora zmiany...... Nasze dzieciaki kończą wkrótce roczek i trzeba chyba by przenieść się na następny stopień forum..... Boże jak ten czas śmiga......

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

11 cze 2008, 09:35

abegano, no filmiki super, najbardziej przypadla mi zabawa w piasku
aha i naprawde miałaś szałowy
turban na głowie :ico_brawa_01:

Basiu w takim razie pijemy za :ico_kawa: jedyneczki Tadzia

Justynko Polska to dziwna kraj wiec nie ma sie co dziwic z tym PSELEM :ico_olaboga:
co do sąsiadów to popieram bo my tez chcemy 3 dzieci,
ale nie zeby na siłe chłopca "zrobić" :-D :ico_wstydzioch:
no i pisz co tam u Veronisi - moze to tylko trzydniowka????? :ico_sorki: :ico_sorki:

a co do prania to ........................zadroszcze,
bo ja od 2 tyg piore w rękach, bo praleczka mi siadła :ico_placzek:
naprawa sie nie opłaca :ico_placzek:
a na nowa zbieram kasiorke
mam nadzieje ze koncem czerwca kupie sobie jakąś

mi sie marzy pralko - suzarka
albo taka praleczka z wagą pneumatyczna
co wy na takie cudenka??

ja mialam 8 lat whirpoola otwieranego od gory (bo tylko taka mi wejdzie do łazienki)
i sprawdzal sie :ico_brawa_01:
az do tej pory kiedy to poszedł programator :ico_placzek:

wogole słyszłam ze teraz wszystkie urzadzenia rtv-agd robi sie na 7 - 9 lat,
zeby potem ludzie kupowali nowe :ico_szoking:

ja juz tak mialm z telewizorem ktory walnał po 6 latach
teraz pralka po 8 latach:ico_placzek:
czekam kiedy mi siądzie lodówka :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość