MartynKa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 07 cze 2008, 21:36

Co się ze mną dzieje?

07 cze 2008, 21:55

Mam ogromny problem... Boje się ze jestem w ciąży..Byłby to już 2 miesiąc.. Ale ja nie mam żadnych objawów kompletnie NIC!!! dwie miesiączki za mną! Zupelnie normalne z bólami i normalnym krwieniem..Robilam test jakies 2 i pół tygodnia temu.. wyszedl negatywny teraz Tylko ta podświadomosć i odczucie balonika, mam zle przeczucia nie wiem dlaczego..Mój chlopak uważa jestem chora ;/ Czy jest to możliwe? Jakie jest prawdopodobieństwo tego, że jestem w ciąży??

Blagam! Może ktoś miał już podobny przypadek?... :(
Wolalabym, żeby to wszystko było tylko złudzieniem... Jestem dosyć młoda..Za mloda na maleństwo :(

MartynKa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 07 cze 2008, 21:36

08 cze 2008, 10:54

Dziękuję za odpowiedź..! Masz racię pierwsze co zrobię to powtórzę test! Chyba naprawdę jestem przewrażliwiona.. i muszę się uspokoić. Zastanawiam się tez właśnie nad pójściem w tej spawie do lekarza, to byłoby chyba raczej najlepsze rozwiązanie. Tylko w chwili obecnej mogę mieć z tym również problem, ponieważ przebywam za granicą ;/
Wiem, ze podczas sexu wszystko się może zdarzyć.. Aż na tyle młoda nie jestem żeby z niego koniecznie rezygnować tylko..tamten raz był chyba "głupim razem" :|

Tak czy siak.. Bardzo dziekuję za odpowiedź!
Pozdrawiam serdecznie :)

Jeżeli jednak któraś z was, bedzie mogla potwierdzić, że miała podobne "objawy" czy też przeczucia.. Prosze o kontakt !

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

08 cze 2008, 15:32

a ja zadam Ci pytanie. Nie musisz odpowiadać, tylko się zastanów. Na dziecko jesteś za młoda, a na sex już nie?????????????????pamiętaj, że sex jest dla dorosłych!

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

09 cze 2008, 20:39

MartynKa, powturzyłaś test????

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: JeffreyCough i 1 gość