Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

09 cze 2008, 14:52

tez musze zorbic salatke jarzynowa :-) - jakas godzine temu o niej pomyslalam. moj maz wyjezdza w delegacje na kilka dni wiec mu dam w pojeminiczek troche to wiem ze sniadania przynajmniej zje.

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

09 cze 2008, 15:38

#ania# pisze:standardowa ziemniaki, marchewka, groszek, kukurydza

ja z taka salatka bylabym juz pewnie w 7 mcu :ico_oczko: puszy mnie strasznie od byle czego, a juz groszek, kukurydza, kapusta... czyli wszystko co najsmaczniejsze :ico_placzek: tragedia. w ogole maluch wybredny jesli chodzi o jedzenie, ale to fakt - musi byc przyprawione dobrze, bo jak jest takie mdle to od razu i mnie mdli :ico_oczko:
#ania#, ja od poczatku ciazy jestem na leczeniu kanalowym. Co prawda, juz teraz znieczulenia nie potrzebuje, bo chodze na ostatnie wizyty przed nalozeniem koronki, ale ponoc dzisiejsze znieczulenia sa b. lagodne dla :ico_ciezarowka: mi tez pomagaly na stan zapalny oklady z lodu :ico_sorki:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

09 cze 2008, 15:53

osita, ja się nie boje dentysty, tak myśle że znieczulenie będzie mi potrzebne dopiero jak będe wyrywać 8, bo pękła mi i krzywo rośnie.. w ogóle mam słabe żąbki, a teraz to już zupełnie tragednia, bo wypadły mi dwie nowe plomby, ale odwlekałam wizyte, właściwie sama nie wiem dla czego.. ale teraz jak lekko pobolewa to nie ma zmiłuj, musze i już, bo przecież nie będe truć maluszka paracetamolem, mimo, że podobno bezpieczny, ale to zawsze leki..po za tym ząbki musze wyleczyć i już.. Udało mi się umówić wizyte na dzisiaj na 18, myślałam że uda się na jutro, ale z drugiej strony to nawet lepiej, będzie z głowy..

Moja sałatka już prawie gotowa, jeszcze jajka się gotują i będzie.. Wiesz, ja wielkością brzucha się nie martwie.. ważyłam się dzisiaj i wyszło, że od 8tc przytyłam jakieś 1.5kg więc nie jest tragicznie, chociaż z nadwagą musze uważać, ale bez przesadyzmów..

Zrobiłam sobie truskawki w śmietanie a co !!

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

09 cze 2008, 18:57

Witam wszystkie listopadóweczki i ich maleństwa. Poczytuję Was ze dwa tygodnie i całkiem tu fajnie u was.
Jestem teraz w 19 tygodniu ciąży i mam termin na 5go lub 2go listopada. :ico_ciezarowka: To moja pierwsza ciąża :) Dziś dopiero zaczął mi rosnąć brzunio. I od soboty czuję kopniaczki maleństwa. Niestety, rozchorowałam :ico_chory: się i od jutra jestem na zwolnieniu. I zamierzam tak zostać do końca ciąży :)
Całuję wszystkie mamy i ich Fasolki, Groszki i Kropki :ico_haha_02:

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

09 cze 2008, 19:01

czesc

Nazywam sie Dominika i dołanczam do was mamuśki


mam termin na 10 listopad...podobnow grupie raźniej moge dolaczyc?????????????

pozdrawiam :-D

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

09 cze 2008, 19:29

Witajcie dziewczyny, u nas fajnie, bo my fajne babki jesteśmy :-D zaglądajcie do nas i piszcie jak najczęściej.

Ja właśnie wróciłam od dentysty, wyrwałam 8 i zrobiłam bolącego ząbka więc jest wspaniale, cała impreza kosztowała mnie 60 zł więc nie ma tragedii, teraz mam obolałe pół twarzy, bo znieczulenie jeszcze nie puściło cóż.. :-D kolejna wizyta w poniedziałek, okazało się że mam sporo ząbków do leczenia, całe szczęście lubie dentyste :-)

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

09 cze 2008, 20:15

Ojej, ty to dzielna musisz być. Ale żeby od razu dentystę lubieć :ico_szoking: Chyba jesteś szalona :-D Co prawda, mnie ząbki nie bolą. Ale muszę też się zpisać na sprawdzenie. I nie na ochotnika, zaznaczam :ico_nienie:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

09 cze 2008, 21:09

blumek, ja lubie, tzn ciężko mi się zmobilizować, ale jak już się zapisze to chodze do ostatniego wyleczonego ząbka, ale teraz to faktycznie bo;i mnie pół twarzy, zastanawiam się, czy nie wziąźć sobie paracetamolu na noc, żeby przespać spokojnie noc. Coś czuje, że jeszcze dobre kilka miesięcy będe leczyć te moje ząbki, najważniejsze żeby Mały nie odziedziczył ząbków ani po mnie ani po P bo oboje mamy tragiczne..

Potwornie boli mnie migdał, chyba przewiało mnie od wczorajszej klimatyzacji w kinie, bo daje popalić... buuuuuuuuuuuuuuuuu jak nie urok to sraczka.. albo alergia, albo gardło.. w środe mam zizyte to zapytam czy moge coś wziąźć a puki co to zostaje mi mleko z miodem..

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

09 cze 2008, 21:56

Ja jestem akurat po chorobie. Na nogo postawiło mnie mleczko z midem i czosnkiem. I możesz jeszcze herbatę z lipy i malin. I jeszcze możesz płukać i do ssania Tantum Verde i propolki. Na tym koniec. A, i nacieranie Vickiem. Żeby tylko infekcja się nie rozwinęła, bo ja to strasznie przeszłam. Trzymam kciuki.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

09 cze 2008, 22:04

blumek, właśnie znalazłam w domu tantum verde i pochłaniam drugą tabletke i nawet moge usta otworzyć, normalnie jestem w ciężkim szoku, że tak szybko się rozwineło, o 17.30 jak jechałam do dentystki to jeszcze nic nie było, a tylko wyrwała mi tę 8 i nie mogłam mówić.. ale już jest lepiej.. jutro kupie jeszcze opakowani tantum verde i będzie dobrze, ale wszystkie dziadostwa się mnie chwytają, dobrze że to już II trymestr to maluszek jest bespieczniejszy..

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość