Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

09 cze 2008, 22:17

blumek, domidj, witajcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja co prawda grudniowka, ale tutaj jest wiecej dziewczyn i ... wiecej postow :-D :ico_brawa_01: tak wiec nie ma co podczytywac, tylko piszcie ile wlezie!!!
hihihiih, junior mnie kopie :ico_brawa_01: jak byl cicho, tak dzisiaj daje czadu ze szok, cudowne uczucie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
#ania#, gratuluje przezycia wizyty dentystycznej :-D ja dentysty nie cierpie, ale jeszcze mniej lubie bol zeba :ico_chory: chodzilam w pl, bo taniej, a pozniej kurcze okazalo sie ze w sierpniu wyrzucilismy z mezem kase tylko, bo mi plomba pol zeba za soba pociagnela, jak wypadla i okazalo sie... ze korzen do leczenia, taki syf w srodku, a drugi zab sie .. obkruszyl, bo naruszony przy nakladaniu plomby tez byl. No i teraz tutaj robie, powoli ale super - zupelnie inne podejscie, przeswietlenia gratis, komfort niesamowity no ale cena tez o 50% wyzsza :ico_noniewiem:
blumek pisze:herbatę z lipy i malin

a mi mowiono, ze maliny dzialaja zle na :ico_ciezarowka: :ico_noniewiem: i ze moga skorcze wywolac...
hihihiihi, pisze i sie rechocze, jestem w takiej pozycji (siedze z kolanami podciagnietymi) ze doskonale czuje harce kruszynki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

09 cze 2008, 22:45

osita, dzięki dzięki.. ja też z siebie dumna jestem!!! Myślałam, że te 8 wyrwe na końcu, bo dowyrywania jakaś chętna nie jestem, plombować moge, ale dentystka mówi, że w pierwszym i trzecim trzymestrze lepiej nie wyrywać więc się zdecydowałam od razu, w sumie to nie było tak źle, bo nawet nie poczułam, słyszałam tylko jakieś chrupotanie i myślałam, że mi pół ząbków wypadło przy okazji, ale to była chwila moment i już.. wystrachałam się tylko bo jak wyjełam tampon, to wyczułam jakąś kosteczke i myślałam, że jakaś część ząba została więc w ciężkim strachu dzwoniłam do lekarki, ale mnie uspokoiła, podobno przy 8 zostają jakieś kosteczki.. Teraz jak zjadłam tantum verde to nawt moge usta otworzyć..

Co do cen za usługi to moja za wyrwanie w tym 2 zastrzyki ze znieczuleniem, bo po jednym nie zadziałało i założenie plomby, bo wcześniej miałam już "zatrute" bo przed operacją P tak mi dał popalić, że myślałam że się skicham z bólu, wzieła tylko 60 zł wg mnie to nie jest dużo.. chociaż faktycznie porównując centy z UE to u nas jest tanio, kuzyn P to przyjeżdzał z Irlandii ząbki leczyć, mówił ze tutaj to ma za 1/3 tego co zapłaciłby tam..

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

10 cze 2008, 03:45

ale fajnie że sa nowe!!!! zaglądajcie jak najczęściej Kochane!!!!! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

10 cze 2008, 07:52

zirca Ty spać nie możesz?? Ja dzisiaj spałam jakieś 3 godziny okropnie boli mnie ta dziura po ząbku, chociaż porównując do wczoraj, to troche mniej, ale i tak się można skichać z bólu, najgorsze jest to, że nie moge jeść bo otwarcie ust i nieurażenie rany granicy z cudem.. ale podobno nie ma tego złego..

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

10 cze 2008, 08:07

:ico_haha_02: Dziękuję za miłe powitanie :ico_haha_02:
osita, - nie słyszałam o tych malinach :ico_szoking: ale w szkole pielęgniarka polecała i mój ginek też. Zresztą, jak kupiłam w aptece mieszankę lipy i malin to nie sądzę, że jest tam zawrotna ilość malin, mam nadzieję. Zresztą wypiłam chyba tylko 3 szklanki w ciągu trzech dni. Ale najbardziej pmogło mi mleczko z midek i czosnkiem co mi Mężuś robił.
#ania#, - ja też się dziwnie pochorowałam, bo z godziny na godzinę czułam się coraz gorzej, aż na wieczór klapnęłam do łóżka na kilka dni.
Kurczę, a z zębami to fatalna sprawa. Ja na szczęście nigdy nie miałam zbyt dużych problemów z ząbkami. Raz tylko też mi się plomba urwała z połową zęba. :ico_olaboga: Ale teraz narazie nic mnie nie boli. :ico_brawa_01: Ale muszę się na kontrolę wybrać.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

10 cze 2008, 08:27

blumek, ja zawsze miałam zęby do kitu, ale jakoś pod kontrolą, a teraz nie byłam u dentysty dłuższy czas coś koło 8-9 miesięcy, miałam iść ale okazało się, że jestem w ciąży, bo w pierwszym trymestrze nie powinno się "niby" wielkich reperacji urządzać, bo jakoś to przechodzi di Maluszka.. a teraz jak już zaczełam, to będe chodzić, bo mam słabe i nie chce wszystkich stracić, moja mama sobie odpuściła jak była ze mną w ciąży i od zawsze czyli co najmniej od 20 lat chodzi ze sztuczną szczęką, a ja nie chce do tego dopuścić, więc wole się przecierpieć i mieć swoje zdrowe i już. Po za tym teraz znieczulenie nie jest tak szkodliwe, bo miejscowe i nieprzechodzi do Malca i było mi potrzebne tylko do wyrwania tej nieszczęsnej 8, bo była pęknięta i krzywo rosła i jeszcze wrażliwa na wszystko więc na co mi ona :-) Jutro ide do ginki na wizyte to zapytam co dalej robić, bo do czasu aż się rana troche nie zgoi chyba bede brać paracetamol przeciwbólowo, a może da mi co innego.. sama nie wiem, W każdym razie mam wileki plan wyleczenia wsztstkich zębów i będe się go trzymać, Po porodzie to nie wiem jak to będzie, na pewno ie będzie tyle czasu co teraz, a tak to zawsze jest pół roku na odchowanie Brzdąca i kolejną kontrole..

Co do chorowania, to normalnie wszystkie świństwa się mnie czepiły, teraz migdał daje mi popalić świntuch jeden.. jeszcze przed porodem to pewno zalicze jakąś grype, albo angine, bo zawsze się do mnie przyplątuje we wrześniu, albo październiku..

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

10 cze 2008, 10:02

osita, dzieki za mile powitanie\

odgapie twoj sowaczek bo jest sliczny--nie gniewaj sie :-) :-) :-)

[ Dodano: 2008-06-10, 10:17 ]
ucze sie dopiero poruszac na forum :-)

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

10 cze 2008, 10:48

Witam wszystkie nowe koleżanki:)Fajnie, ze jesteście:)Te "starsze"tez pozdrawiam:)
Dziś mam wizyte u ginki i usg....JUż bym chciała byc po i wiedzieć ze wszystko dobrze....Tak bardzo się o to modlę...

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

10 cze 2008, 11:00

asiula_o, ja tez nie moge doczekac sie usg - chcialabym popatrzec na babelka i wiedziec ze jest wszystko ok!!! nie czuje ruchow malenstwa w ogole... nie wiem czy pisalas juz o plci?? jak nie i bedziesz wiedziala to napisz koniecznie :-) osita, ty juz czujesz a masz termin na grudzien... wiem ze to roznie u wszystkich ale... ja tez chce zeby mi zaczal dokuczac babelek :-)

co do chorob mnie zrobila sie opryszczka :ico_placzek: ale to przez to ciagle wycieranie nosa i suche powietrze...

Salatka rewelacja - po pracy jade do rodzicow i az im wzielam troszke na sprobowanie :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

10 cze 2008, 11:23

Betka nie znam jeszcze płci...może dziś:)Fajna by była niespodzinka. Ja jestem obecnie w 16 tygodniu i tez mało czuję ruchów, więc się nie martw...Musimy wierzyć, ze wszystko jest dobrze:)Pozdrawiam

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość