Awatar użytkownika
Iwo
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1150
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:11

10 cze 2008, 09:50

:512: :512: :512: [size=150]Witajcie w piekny słoneczny dzionek[/size] :512: :512: :512:

U nas pobudka o 6 :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: masakra :ico_placzek:

[size=150]
Siunia gratulacje
[/size] :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

10 cze 2008, 11:30

witam ponownie..
wrocilismy, kupilam młodemu nowe sandaly a sobie klapki..tym razem nie japonkibo donich mam jakiegos pechawiecznie mi sie ten srodkowy pasek urywa :ico_zly:

narobilam zakupow na obiad i wlasnie zaczelam szczawiowa zupke gotowac bo sobie T wymyslil na obiad :ico_haha_01:

zaraz wskakuje na orbitreka i zaczynam sie uczyc :ico_haha_01: ,potem musze przyszyc zamek do bluzki i jeszcze isc na pobliskie osiedle odebrac przyjaciolce z punktu ksero ankiety bo ona nie zdazy a potem juz tylko relaksik z malym w baseniku :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

10 cze 2008, 13:07

jestem znowu :ico_oczko:

u nas dzis pobudka przed 8 :ico_brawa_01: teraz śpi już od przed 12

ja poprasowałam ,glównie rzeczy pierdoły,zupę mam pieczarkową a na drugie ja jem ziemniaki chyba z jajkiem a Kacper może naleśniki jak nie będzie chciał ziemniaków,o ile w ogóle cos będzie jadł :ico_puknij:

wczoraj nie chciał jeść obiadu ,nie to nie,poszliśmy na spacer a jak wróciliśmy zjadł całą miche rosołu,naleśnika i jeszcze truskawki,na spacerze nie dostał żadnych łakoci tylko picie to zgłodniał porządnie

piję drugą :ico_kawa: kto sie przyłączy?

na dworze 25 st w cieniu,może przejdziemy sie na działkę do dziadka,chciałam mamę wyciągnąć ale jej sie nie chce iść taki kawał :ico_noniewiem: pójdziemy moze sami,szkoda że to nie jest bliżej

[ Dodano: 2008-06-10, 14:19 ]
wpadnijcie na wspólny termin,jest zdjęcie Natanka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a siunia już chyba w domu,bo miała dzis wyjsc tak piszą,ekspresowo :ico_szoking:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

10 cze 2008, 14:54

Hej hej, dziekuje bardzo.

Jak tam chetne jestescie to porod opisalam na wspolnym terminie, wiec nie bede tu wklejac.

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

10 cze 2008, 22:24

siunia moje najszczersze gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kasiekk kochana piję szałwię na zmniejszenie laktacji bo odstawiam małego od cyca !

Jestem wykończona więc idę spać.

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

10 cze 2008, 22:50

kamizela aaahaaa kurcze zapomniałam ze ty karmiłaś jeszcze (ja juz zapomniałam ze też karmiłam kiedys,ale nic nie piłam)
jak odstawianie Wam idzie??
Powodzenia życzę

jak widzę takie maleństwo i czytalam przedtem o porodzie siuni to aż mi sie zachcialo dzidziulka takiego malusiego :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: teraz :ico_sorki: już :ico_sorki: kurcze a tu narazie nie da rady ,szkoda :(

ja zmykam też
jutro do pracy trzeba wstac
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

10 cze 2008, 23:07

witajcie :ico_oczko:
na poczatek wszystkiego dobrego dla solenizantow :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Siunia gratulacje ślicznego i duzego synusia :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

jak zwylke jak ja wpadam na tt to Wy uciekacie to kochane spokojnej nocki pa :ico_papa:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

11 cze 2008, 11:35

Witajcie kochane!
Doszło do mnie,że Siunia urodziła więc wpadłam ;)

[size=150]Siunia moje gratulacje! Synuś jest śliczny! Zyczę Wam dużo zdrowia i przespanych nocy :D[/size]

o sobie nie bede się rozpisywać,bo za dużo tego.Nie mam kiedy do Was zaglądać.
Zuza miała anginę ale wyleczyłam ja bańkami.Gabi zdrowa,niedługo kończy 2 latka.
Zuza chodzi do szkoły ale straszne z tym utrapienie bo rano muszę ją zawieść i wrócić a to 4 autobusy,później po nią jechać i wrócić to następne 4 autobusy.jestem wykonczona choć chodzi tylko 3 razy w tygodniu,bo to konirc roku(chodzi od miesiąca) i nie było juz miejsc zeby normalnie chodzila.od wrzesnia już będzie normalnie ale chcemy się przeprowadzić.Może nawet zmienimy szkołę bo w tej troche nienajleprze warunki choć atmosfera fajna.zależało nam na szkole katolickiej,dlatego tak daleko,bo koło nas same protestanckie.

Za miesiąc lecę do Polski z mężem bo będzie miał urlop,stęskniłam się już.

Pozatym nic nowego.Mocno całuję każdą z Was pokolei :ico_haha_01:
trzymajcie się zdrowo.

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

11 cze 2008, 14:32

kasiekk na razie stosuję metodę wolnych kroków - nie daję małemu cyca w dzień. Dostaje go dopiero wieczorem przed snem i w nocy - o dziwo budzi się tylko raz :ico_szoking: :ico_brawa_01: Pokarmu i tak mam mnóstwo więc muszę troszkę odciągać żeby nie doszło do zastoju. Piję szałwię, bo ponoć hamuje laktację - nie wiem, jeśli dalej będę miała tyle mleka to chyba skończy się tabletkami :ico_noniewiem: Wiktor czasami domaga się cyca to odciągam jego uwagę czym innym. Gorzej będzie w nocy ale to po powrocie znad morza.

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

11 cze 2008, 14:59

dziendoberek

ja spiaca i padam normalnie na twarz...Oskar mi sie od kliku dni budziok 5, jakas porazka, czasami potrafi przed 5 a i z zasypianiem problemy, jakos tez tak niespokojnie spi i sie po zasneicu co chwila rozbudza i wyje..nie wiem o co chodzi, w kazdym badz razie padam..nic sie dzis jeszcze nie nauczylam, glowa mi peka i oczy sie same zamykaja...

Kamizela powiodzenia w odstawianiu Wiktorka :-D :ico_brawa_01:

Siunia pedze czytac o twym porodzie :ico_haha_01:

Kasiek mi tez sie chce juz drugiego dzidziulka ale jeszcze conajmniej rok musze poczekac , nawet ze starankami.... :ico_noniewiem: szkole musze skonczyc i Oski musi zaczac chodzic do przedszkola a ja po za tym musze za rok juz szukac pracy i dobrze by bylo popracowac trosZke :ico_haha_01:

Zubelku a jak Zuzia radzi sobie w szkole??? chodzi do takiej normalnej angielskiej szkoly czy to jakies polskie sa???

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość