Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

10 cze 2008, 10:43

Witajcie :-D ja ciagle z przeziebieniem...ale jak narazie to nawet moge przez nos oddychac :ico_szoking: pewnie za godzine to sioe zmieni
według tych ustaleń jestem obecnie nie w 23 ale 21 tygodniu ciąży....
Zirca a moze lakarz ma racje -bo brzuszektez masz malutki wiec by sie zgadzalo :ico_oczko:
JA bede miala robione w pOlsce usg u mojego zaufanego gina.Ma nowy sprzet i jest dobrym lekarzem,a te 150zl ktore na nie wydam to nie jest wielki wydatek
no ja wczoraj na necie szukalam i sie wkurzylam bo z 4 zdjeciami kosztuje 120Funtow a z nagraniem filmiku juz 180Funtow :ico_zly: i kurde chyba wezme tylko te fotki no bo bez przesady :ico_olaboga: a nonono ze mnie ze w Pl nie zrobilam sobie jak bylam :ico_noniewiem: ...Dzisisj o 14 mam usg :ico_brawa_01: :-D ale jestem wkurzona bo musze jechac sama :ico_placzek: Dodatkowo ja nie pamietam jak sie tam jechalo i musze zabrac debilistycznego GPS-a a jak ja na niego patrze to sie zawsze zapatrze i prawie w kogos wiade :ico_noniewiem: moze pojade z kumpela :ico_noniewiem:
juz po sniadanku pranie wywieszone
Pati ale ty ranny ptaszek jestes ja dopiero pralke wstawiam :-D A propos prania to mi znajoma podsunela patent na te dzieciece ciuszki-wyprac poprasowac i zamknac w tym worku z ktorego sie elektroluxem odsysa powietrze :ico_haha_02: ...co myslicie o tym laseczki????

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

10 cze 2008, 10:55

witaj Marta :-)
Pati ale ty ranny ptaszek jestes ja dopiero pralke wstawiam :-D A propos prania to mi znajoma podsunela patent na te dzieciece ciuszki-wyprac poprasowac i zamknac w tym worku z ktorego sie elektroluxem odsysa powietrze :ico_haha_02: ...co myslicie o tym laseczki????
no maz wstaje do pracy ten tydzien ma na 9 a ja juz spac nie moge jakos sie wysypiam jak na razie wiec wstaje robie sniadanko, ogarniam mieszkanko a potem mam czas na neta :-D

co do tego pranka t :-D ja nie mam pojecia co to jest za worek, chetnie poznalabym tez opinie :ico_noniewiem:

Zdrowka dla Ciebie kochana zycze :-)

[ Dodano: 2008-06-10, 10:57 ]
A ja wcinam wlasnie truskawki, wczoraj zjadlam pol kg sama i dzisiaj reszte koncze czyli prawie drugie pol :-D :ico_brawa_01: potem jeszcze loda zjem, ja normalnie mam taka ochote na lody, ze obowiazkowo musza byc w domu :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

10 cze 2008, 11:11

co do tego pranka t ja nie mam pojecia co to jest za worek, chetnie poznalabym tez opinie
no to wyglada jak normalny worek ale na takie cos i tam wsadza sie rure od odkurzacza i jak wlaczysz no to wysysa powietrze z tego worka i rzeczy w nim zostaja zamkniete w worku bez powietrza wiec i kurz i roztocza nie naleca :ico_brawa_01:
Zdrowka dla Ciebie kochana zycze
:ico_sorki: :ico_sorki: dzieki dzieki
ja wcinam wlasnie truskawki,
ja tez wczoraj jadlam truskawy...tylko ja nawet ich smaku nieczulam :ico_noniewiem: no ale musialam cos zjesc bo od cieplego jedzienia mnie odrzuca :ico_noniewiem: przez ta chorobe :ico_chory:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

10 cze 2008, 11:16

no to wyglada jak normalny worek ale na takie cos i tam wsadza sie rure od odkurzacza i jak wlaczysz no to wysysa powietrze z tego worka i rzeczy w nim zostaja zamkniete w worku bez powietrza wiec i kurz i roztocza nie naleca :ico_brawa_01:
acha to moze i to dobry pomysl, ja jak na razie mam poprane kilka rzeczy te co kupilam w PL na ciuchach malemu i najciemniejsze kolory a reszte popiore w sieroniu mam nadzieje, ze sie wyrobie i z praniem i prasowaniem, a nie moge sie juz doczekac kiedy bedzie szykowac pokoik malemu :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

10 cze 2008, 11:26

a nie moge sie juz doczekac kiedy bedzie szykowac pokoik malemu
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oj ja tez...jeszcze troszke...szybko zleci i poem to pranie ciuszkow stanie si nasza nocna mara...a pewnie po roku zapomnimy juz o prasowaniu ...a moze za 2 latka niekture znowu spatkamy sie w tym samym terminie ciazy :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

10 cze 2008, 11:31

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oj ja tez...jeszcze troszke...szybko zleci i poem to pranie ciuszkow stanie si nasza nocna mara...a pewnie po roku zapomnimy juz o prasowaniu ...a moze za 2 latka niekture znowu spatkamy sie w tym samym terminie ciazy :-D


kto wie kto wie, wszystko mozliwe :-D

my planujemy malowac w lipcu pokoik, bo farba musi dobrze wyschnac i zeby nie smierdzialo, a tak sierpien albo poczatek wrzesnia planujemy rozstawic lozeczko bo musi tez postac troche bo smierdzi, kuzynka mi tak poradzila. A jak bedziecie malowac pokoik??? My na zolto-niebieski :-)

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

10 cze 2008, 13:45

Ja wczoraj miałam usg. Bardzo dokładnie poogladali Kropka-serce, wątroba, kości itd-jest zdrowy!!! :ico_sorki:
Na razie nie zmienili mi terminu porodu, zapisali mnie na następne usg 21 lipca i wtedy powiedzą coś wiecej. Ja i tak czuje, że Kropek urodzi się w drugiej połowie października, właśnie tak jak pokazuje usg-czyli ok 18 października a nie 7. Zobaczymy...na razie nie zmieniam suwaczka, choć według tych badań jestem nie w 23, ale w 21 tygodniu ciąży....
a teraz zdjecia!!!! :ico_oczko:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-06-10, 13:49 ]
acha-zapomniałam dodać, że Kropek ma 17,1 cm i jak na swój wiek z usg-21 tyg, jest ponoć dość spory :ico_oczko: a jakiej wielkosci były wasze Bejbiki?

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

10 cze 2008, 14:02

Zirca no fotki synka przecudne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale brzuszek masz faktycznie malutki w porownaniu z moim :ico_brawa_01:

A moj syncio wlasnie mnie kopie :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

10 cze 2008, 17:18

Zirca no fotki synka przecudne ale brzuszek masz faktycznie malutki w porownaniu z moim
potwierdzam potwierdzam-zreszta pochwalilam cie w terminie pazdziernik :ico_sorki: :ico_brawa_01: no ja tez po usg :-D ale u mnie 2 tyg do przodu termin przesuniety-jeszcze we wtorek zdecyduje o tym moja polozna.Mala tak wywijala ze szok :-D nie mam zadnej ladnej fotki :ico_placzek: i juz na 100% musze isc na to 3D usg teraz :ico_noniewiem: no wiec ziewala dlon do buzki wkladala i jak na kazdym wczesniejszym usg kopala sie po glowie :ico_olaboga: po raz 3 powiedziano mi ze mloda ma bardzo dlugie nogi :-D ...fajnie bylo ...chce znowu...ale teraz troszke trzeba poczekac-dobrze ze zdrowiuka jak rybka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

10 cze 2008, 17:41

mmarta81, no pewnie, najwazniejsze, ze mala jest zdrowa :ico_brawa_01:

Ja tez bym bardzo chciala zrobic te USG 3D ale nie wiem czy to bedzie mozliwe, jesli bedzie drogo to na pewno nie zrobie, ale na nastepnej wizycie spytam lekarza gdzie sie to robi i ile to kosztuje

[ Dodano: 2008-06-10, 17:48 ]
mmarta81, czytalam wlasnie na pazdziernikowych, ze masz tez termin przesuniety o prawie 2 tygodnie, to tak jak ja, z 28.09 na 17.09 i w sumie bardzo sie ciesze, oby sie ten termin sprawdzil, teraz jak pojde do lekarza to spytam ktorego terminu sie trzymamy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a jednak wolalabym urodzic w terminie i wszystko bede robila, zeby maly chcial byc juz na swiecie o czasie :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość