Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

10 cze 2008, 12:02

Asiu koniecznie napisz co u lekarza
betka, w pierwszej ciąży ruchy czuje się później około 17-20tc a z każdą klejną ciążą odpowiednio szybciej, więc nie ma się co stresować, ja niby ciś tam czuje, ale nie jestem tak do końca pewna czy to Maluch się rusza, czy tylko mi się w brzuchu orzewraca, jutro się mojej ginki zapytam.

Właśnie wróciłam z laboratorium, udało się pobrać krew za 2 razem, bo mam żyły do duszy, wyniki będą po południu.

Dziewczyny, nie ma co wierzyć czy nie.. z naszymi maluchami wszystko jestw najlepszym porządku, przeciez nic nas nie boli, nie plamimy, nie krwawimy więc czego się bać?? Dzieciaczki rosną sobie zdrowo i już..

Ciekawe co tam u Motylka, pewnie znów zabalowała, bo nie pokazauje się już kilka dni.. :-D a tak poważnie, to jak dobrze pamiętam to też ma dzisiaj wizyte, więc pewnie wieczorem napisze kto się wprowadził do Jej brzuszka, może chłopiec, może dziewczynka..

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

10 cze 2008, 12:21

#ania# pisze:z naszymi maluchami wszystko jestw najlepszym porządku

NO WLASNIE!!!!
#ania# pisze:w pierwszej ciąży ruchy czuje się później około 17-20tc a z każdą klejną ciążą odpowiednio szybciej

ja pierwsze ruchy Carmen poczulam wlasnie tak ok 18 tc, nie pamietam dobrze, ale to byl juz grudzien. wiec spoko, jest czas :ico_oczko: Tego dzidzi nie czulam, to jest na poczatku byly "motylki" ale to od gazow :ico_haha_01: A teraz czuje wyraznie maluszka. To jest super, bardzo sie ciesze, bo ginek nazwal poprzednio brzdaca "malym leniuszkiem" :ico_oczko: A teraz wlasnie zjadlam kanapke, popilam i juz czuje ze maluch lubi pasztet :ico_haha_01: :ico_oczko:
domidj pisze:odgapie twoj sowaczek bo jest sliczny--nie gniewaj sie :-) :-) :-)

ja tez odgapilam, nie mysl ze sama takie cuda znajduje :ico_haha_01: tak wiec do dziela!!!

A mi wczoraj bratowa meza powiedziala, ze jak sie czuje ruchy dziecka wczesnie, to jest chlopak, bo chlopcy szybciej daja do wiwatu no i bardziej, czyli ze bardziej boli, ze gorzej sie czujesz itp itd :ico_oczko: Gadanie, hihihiihii. Cala rodzinka chce malego faceta u nas, zeby parka byla i tyle :ico_oczko:

Ja dzisiaj skocze do eks juz lekarza po wyniki badan krwi, bo w pt rano mam wizyte u nowego ginka - w szpitalu, ze wzgledu na wysokie ryzyko. Tam o tyle dobrze, ze za kazdym razem robia usg (takie szybciutkie) no i o tyle gorzej, ze tysiace badan trzeba przejsc :ico_chory:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

10 cze 2008, 12:27

#ania#, ale ty masz pamiec do wszelkich podawanych tu informacji... :ico_brawa_01: Ja to bym musiala w kalendarzu zpisywac co i jak i kto i gdzie :ico_haha_02: ale to dobrze - tylko pozazdroscic. Ja mam pamiec do twarzy wiec pewnie jakbysmy sie wszystkie spotkaly to juz bym obczaja ktora to ktora... a tak czytam i czasem cos tam skojarze. Ale jest mi tu dobrze i nie zamierzam nie pisac :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

10 cze 2008, 12:30

osita, daj znać kiniecznie jak wyniki, ja swojenpo południu odbiore i będe porównywać z poprzednimi, bo co ja się tam znam..

marudze, ale potwornie mnie szczęka boli, tzn nie moge otworzyć na odpowiednią szerokość, żeby co kowiek zjeść, wiec albo gryze jak 80letnia babcia, albo pije, koniecznie musze się jutro dowiedzieć czy moge wziąźć jakieś leki oprócz paracetamolu, bo niestety to na mnie nie bardzo działa, a jeśli już to na chwile..

[ Dodano: 2008-06-10, 12:34 ]
betka, no ja myśle, że ty tu zostajesz do samego końca, a później to już na innych wąteczkach będziemy gadać o kupkach i pieluchach :-)
Z reszą jak i my wszystkie pozostałe ;-)
Wiesz, ja musiałam sobie wyćwiczyc pamięć, szczególnie przez oststnie kilka miesięcy bo mój P po operacji miał duże problemy z pamięcią świeżą (nie pamiętał co robił 5 min temu) mylił słowa.. więc musiałam pamiętać za siebie i za niego

Musze się zmobilizować, wyłączyć kompa i sprzątnąć w mieszkaniu, bo jeszcze nietknełam od rana

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

10 cze 2008, 13:09

Witajcie

Serdecznie witam nowe ciężarweczki, robi się u nas coraz weselej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja się melduję po wizycie u ginki, słyszałam znw bicie serduszka naszego maleństwa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Piękne przeżycie.
Niestety stwierdziła u mnie rwę kulszową i mam dziś jeszcze wizytę u neurologa. Od wczoraj ledwo chodzę po domu, w nocy nie mogłam się przekręcać taki bl mnie przeszywał. Oczywiście dostałam kolejne zwolnienie do 01.07.2008 a USG dopiero za miesiąc.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

10 cze 2008, 13:32

Motylku, to pięknie, że z maluszkiem wszystko w porządku, ja już się nie moge doczekać jutra, chyba piewszy raz ide na wizyte pełna optymizmu i spokojna. Szkoda że usg dopiero za miesiąc, Tak myśle, że może jutro uda mi się podejrzeć maluszka, może ginka zrobi mi usg?? Chociaż ona jeśli o to chodzi to jest bardzo powściągliwa, wiec moje kolejne USG równie dobrze może byc dopiero koło 24tc jak pójde na kontrole do przychodni w któej ostatnio byłam..

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

10 cze 2008, 13:41

#ania#, ja całe zycie byłam raczej nocnym markiem :ico_oczko: życie rozkręca się u mnie po 22 :ico_oczko: całe szczęście, że mój Mąż jest taki sam, bo mielibyśmy problem :-D
Kochane, ruchami sie na razie nie przejmujcie. ja pierwsze "konkrety" poczułam w 18 tygodniu ciaży, wcześniej przez jakis tydzień 'cos tam się działo" ale nie byłam pewna. Teraz Mały daje czadu :ico_brawa_01:
Motylek22, biedna jesteś z ta rwą kulszową :ico_pocieszyciel: mam nadzieje, że wkrótce minie :ico_sorki:

Ja wczoraj miałam usg. Bardzo dokładnie poogladali Kropka-serce, wątroba, kości itd-jest zdrowy!!! :ico_sorki: po raz kolejny potwierdziła sie diagnoza, ze nasz Dzidziuś jest prawie dwa tygonie młodszy, niż wynika z terminu @. Tak się właśnie "wpada", Kochane Babeczki :ico_oczko: sto razy mnie chyba pytali, czy jestem pewna, że wtedy miałam @, czy nie brałam tabletek anty...bo wychodzi na to, ze owulacja złapała mnie tydzień przed terminem @, a ja mam cykle 33-35 dniowe :ico_szoking:
Na razie nie zmienili mi terminu porodu, zapisali mnie na następne usg 21 lipca i wtedy powiedzą coś wiecej. Ja i tak czuje, że Kropek urodzi się w drugiej połowie października, właśnie tak jak pokazuje usg-czyli ok 18 października a nie 7. Zobaczymy...na razie nie zmieniam suwaczka, choć według tych badań jestem nie w 23, ale w 21 tygodniu ciąży....
a teraz zdjecia!!!! :ico_oczko:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

10 cze 2008, 13:46

Zirca, Motylku gratuluję zdrowych, slicznych bobasków;)

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

10 cze 2008, 14:09

zirca, - jakie piękne zdjęcia. A brzunio jaki maleńki :ico_haha_02: Pięknie wyglądasz.

Ja ruchy maluszka też już czuję. Zaznaczę, że jesteśmy w 19 tc. Poczułam w sobotę o 4 rano. Leżałam plackiem chorutka i miałam czas żeby się wsłuchiwać. Bo w biegu trudno coś zauważyć. Ale Groszek nabiera sił i boksuje i puka :ico_brawa_01: . Nawet M został wczoraj kopnięty dwa razy.

[ Dodano: 2008-06-10, 14:11 ]
Aha, i dodam jeszcze że brzuszek taki prawdziwy zaczął się wczoraj :ico_haha_01: bo wcześniej to nie było nic widać. :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

10 cze 2008, 14:20

zirca, teraz to już rozumiem ;-) ja tam lubie spać, ale wczoraj w nicy myślałam, że skicham się z bólu i coś czuje że dzisiaj będzie powtórka..
piękny Wasz Synuś!! Ty też wspaniale wyglądasz, chociaż jak na połowe ciąży, to brzuszek malutki w porównaniu do innych babek z TT, ale co tam, najważniejsze, że Maluch zdrowy,a reszta się zupełnie nie liczy.. Wiesz, ja bym nie zmieniała suwaczka, tylko wstwiła jeszcze jeden z terminem z USG i tyle..

Właśnie się zaskoczyłam tak troszeczke, bo poszłam sobie jak zawsze na siku do WC wstaje i patrze, że wylazła mi jakaś kreska od pępka w dół, wczoraj jeszcze jej nie widziałam..

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość