Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

10 cze 2008, 18:47

dziewczyny, ale fajnie sie tutaj robi, jest nas juz duuuuzo :ico_brawa_01: z listopadowek zrobil sie watek OSTATNI TRYMESTR 2008 :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fajnie tak, bo dziewczyny z pazdziernika mowia co bedzie, te z listopada sa u siebie a my z grudnia uczymy sie co i jak i gonimy :ico_brawa_01:
ja zadnej krechy nie mam, a z Carmen pojawila sie b. pozno, byla w ogole b. malo widoczna przez caly czas :-)
#ania#, to ze spuchnie to normalne po wyrwaniu zeba. o nalocie - nie pamietam :ico_wstydzioch: . masz plyn do plukania ust taki bakteriobojczy czy przeciwzapalny?? sprobuj.
zirca, ale ty laska jestes, jakie masz piekne wlosy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01: brzusio maly, ale widoczny juz niezle, niedlugo bedzie wiekszy, nie przejmuj sie :-D A junior - boski :ico_brawa_01:

Badania krwi - te podwojne - wyszly cacy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jest niskie ryzyko, czyli zadne :ico_brawa_01: z Carmen mialam ryzyko srednie, musialam dodatkowe badania robic, a teraz - cudownie. jestem happy i ... lzej na sercu, ze jednak moje przeczucia matczyne dzialaja w porzadku :ico_brawa_01:
A! Zgubili probke na anemie i nie zrobili badan... zreszta, i tak teraz mnie czeka kolejne klucie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

10 cze 2008, 18:47

Hej
Byłam już u neurologa i kazał mi leżeć trzy dni na wznak, z nogami ugiętymi w kolanach, uniesionymi do góry na poduszkach. Ma przejść po tym leżeniu, zobaczymy :ico_noniewiem:

Ja linii nie mam wcale, anio śladu jak narazie :ico_oczko:

zirca Kropeczek piekny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: poprostu śliczny :-) A twój brzuszek maleńki, ale śliczny :-)

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

10 cze 2008, 18:49

Motylek22, Biedulko, rwa kulszowa boli jak cholera, strasznie wspolczuje :ico_sorki: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: odpoczywaj ile sie da!!!

PS. Hiszpania - Rosja 2:0 :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

10 cze 2008, 18:52

osita, też oglądam meczyk :ico_brawa_01:

Super że badania tak dobrze wyszły !!!!!! Bardzo się cieszę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A jeśli chodzi o rwę kulszową to jest bardzo bolesna ale jak już mówiłam DLA NASZEGO MALEŃSTWA ZNIOSĘ WSZYSTKO !!!! Najważniejsze że z nim wszystko wporządku :-)

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

10 cze 2008, 19:05

Motylek22, a mówili skad u Ciebie te cholerstwo? ja miałam atak rwy kulszowej kiedyś po szaleństwach w parku wodnym-zbyt ostro zaszalałam na zjeżdżalniach :ico_wstydzioch: no i ponoć mam płytko nerw i stąd taki bajer....ale przeżycie zapamiętam do końca życia :ico_olaboga:
osita, dzięki za komplementy :ico_oczko: fajnie że badanka wyszły super, to najważniejsze :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-06-10, 19:07 ]
osita, co do tego "ostatniego trymestru 2008", to ja sie trzymam trzech wątków bo nic nie wiadomo....Kropek okazał się młodszy niż z terminu @ wynika, więc szanse jakieś tam są, że przenoszę do listopada :ico_olaboga: Boże, oby nie.... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

10 cze 2008, 19:08

Motylek22, nie za bardzo wiem co to, ale jesli chodzi o jakies bule w dole kregoslupa i kosci ogonowej (bo chyba to dokuczalo ci wczesniej) to wyobrazam sobie jaki to musi byc bol skoro i nazwa taka nieprzyjemna... ale coz - trzeba wytrzymac - masz racje dla dzidzi wszystko, chocby bole i jeki oby zdrowe bylo!!!

zirca ty pewnie juz widzisz swoj brzuszek (tak jak i motylek) bo obie takie szczuplutkie ze taki brzunio to juz hoho :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: `- ale dodaje uroku!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a te wlosy naprawde - nie wytrzymalabym z ich myciem. Ja mam bardzo rzadkie i do tego szybko sie niszcza, dlatego w tamtym tygodniu obciachalam na krotko (ale oczywiscie tak zebym moglo kucyk zrobic) :-)

Ja na badania ide dopiero wprzyszlym tygodniu a do lekarza w nastepny poniedzialek. A co do tej linii to ja tez jej nie mam. A w ogole co to za linia??

Dostalam dzis spodnice ciazowa od mamy - a wlasciwie od jej kolezanki. :ico_ciezarowka: Przymierzalam ale brzuszek to jeszcze sporo musi urosnac zeby wypelnic to wolne miejsce. Gorzej jak cos innego urosnie - to sie w nia nie zmieszcze :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

10 cze 2008, 19:35

Cześc dziewczynki ja mam terminek na 10 listopada jestem w 19 tygodniu :ico_ciezarowka: ale jeszcze nic nie czuje zadnych ruchów mam nadzieje ze to normalne bo :ico_placzek: jest ktoras w 19 tyg i nic nie czuje jak ja :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

10 cze 2008, 19:45

zirca, ale mi to jak najbardziej jest przyjemnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zreszta, przy tak slicznym prezencie jaki zrobilas na grudniowkach, coz wiecej moge powiedziec... :ico_oczko: :-D
betka, ja mam takie jedne ciazowki, co z tylu maja gumke, a z przodu sa ... praktycznie "plaskie" i mimo baaaaaaaardzo malego brzuszka ladnie sie opinaja i nie przeszkadzaja (uciskaja) tak jak inne spodnie. Ale jak narazie oszczedzam i nakladam tylko wtedy, kiedy bardzo spuchne z rana i boli brzusio - sa jasniutkie :ico_zly:
zirca pisze:ja sie trzymam trzech wątków bo nic nie wiadomo...

ja mialam z mala termin na 11-13 maj, mowiono, zebym sie szykowala na 5.05.05 :ico_oczko: bo mala byla gruba. i co??? urodzona 25.05... A teraz sie smieje, bo moja mama miala oba terminy na ok 6-8 grudzien. Ja sie urodzilam 22 listopada a brat 24 :ico_haha_01: moja bratowa miala termin na.. 7 grudnia, jas sie urodzil 23 listopada :ico_haha_01: jesli to rodzinne, to moj szkrabik, tak dla kontynuacji, urodzi sie 21 lub 25 listopada :ico_haha_01: 25 ciekawszy, oboje z corcia byliby z tego samego dnia :ico_oczko: wiec i w listopadowkach lubuje :-D a ze termin mam na poczatek grudnia, to przynajmniej jest szansa, ze dzidzi bedzie z 2008 roku (ja tak wole, ma rok do przodu w szkole itp).

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

10 cze 2008, 19:46

Mamuski mam jeszcz pytanie czy wy byłysci na usg takim szczegołowym kompletnie sie natym nieznam :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: co kosci bada wszystko dzidziusiowi czy to robi lekarz ktory prowadzi kazda z nas w okreslonym tygodniu ciąży??????????? ja jeszcze tego nie miałam i niewiem :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: teraz do niej pojde do lekarki zobaczymmy czy to bedzie chłopiec czy dziewczynka pewnie juz bedzie widac bo to 19 tydzien mojej ciązy :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2008-06-10, 19:51 ]
jeszcze sie martwie troche bo dzis zrobiłam sobie morfologie i mi wyszła słaba :ico_placzek: :ico_placzek: wypiłam barszczu troch e czerwonego bo tak zaleciła internistka moja znajoma w piatek ide do gin zobaczymy co mi powie... :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

10 cze 2008, 20:36

Motylku to ładnie się załatwiłaś... leż ile sie da... faktycznie czego się nie zrobi dla Malca:)

P odebrał moje wyniki badań i przeraziło mnie OB mam 62 a norma z tego co pamiętam jest do 10, myśle że to po tym wyrwaniu zęba, jutro pójde też do dentystki niech spojży fachowym okiem co tam się dzieje pozostała morfologia i mocz w normie w porównaniu do zeszłego miesiąca..

Tę moją dziure po 8 płucze i używam tantum verde, bo działa znieczulająco

Jestem już tak potwornie głodna, że jedyne o czym myśle, to żeby coś zjeść i właśnie smaże frytki, najwyżej poczekam aż przestygną, ale musze coś normalnego zjeść, bo się przekręce..

Co do ostatniego trymestru tego roku, to świetny pomysł im nas więcej tym przyjemniej

Dzisiaj chyba czułam takie porżadne ruchy Jasia, ale nie jestem pewna, bo nie wiem jakie to uczucie, czułam jakby taki delikatny ruch w brzuchu coś jak skurcz, ale nie do końca, ciężko to opisać..

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość