Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

10 cze 2008, 00:04

dodac musze ci Marteczko,ze ma problem z wyproznianiem,brudzi pieluche,purka sobie ale kupki nie ma i tak jest juz od 3 dni,nie wiem co mu jest i martwie sie :ico_placzek: ,wyglada ze sie pręży i stara sie zrobic ale nie udaje sie ,kurcze nie wiem co robic
jejku tak bym chciala zeby sie to wszystko unormowalo juz w miare :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

10 cze 2008, 03:50

emalia30, bidulko :ico_pocieszyciel: dokładnie takich przeżyć boję sie znacznie bardziej niz porodu..... :ico_placzek:
martuchafrost racja... :-D ja czasem zapominam, co właściwie chciałam powiedzieć i o czym jest rozmowa....albo po co np poszłam do kuchni :-D cóż....mam nadzieję że po ciąży minie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

10 cze 2008, 09:15

witajcie
moj Natanek w koncu zrobil kupke :clap: ,kurcze a tak sie juz martwilam i to w zasadzie dwie jedna malutka a druga porzadna :ico_brawa_01:

wisiec dalej potrafi godzinami na cycu ,dokarmiam go tez butelkami i zdarzylo mi sie dac mu herbatke plantex,gdy tak sie prezyl,kolezanka mi z Polski przyslala 10 saszetek

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

10 cze 2008, 10:55

emalia30, kochana nic sie nie martw to wszystko minie pamietaj ze to tylko przejsciowe.Wiesz bylas przyzwyczajone ze masz juz duzego samodzielnego synka w domciu a tu pojawil sie szkrabek ktoremu musisz poswiecis caly swoj czas ale to wielki cud i musisz uzbroi sie w cierpliowosc :-)
A z ta kupa to jest tak ze jak dziecko jest na piersi to moze robic roznie np.Olus nie robil mi 6dni :ico_szoking: wystraszona poszlam do lekarki a ona powiedziala ze tak to wlasnie jest ze dziecko na piersi moze robic kilka razy na dzien albo raz na tydzien i nie oznacza to ze cos jest nie tak :-)

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

10 cze 2008, 14:03

musisz uzbroi sie w cierpliowosc :-)
no i z tym jest gorzej,bo w ciagu dnia takie ciamkanie malego cycka mnie juz wrecz wkurza,zamiast sie najesc to on przysypia i nie daje nic doslownie nic na to by sie obudzil,skubaniec maly,cwaniak z niego nie z tej ziemi,a jak juz chce troszke odpoczac i klade go do wozka w ogrodzie ,bo dzis tak ladnie to on po 5 min juz sie drze
juz chyba nie dla mnie dzieci,serio nigdy do cierpliwych nie nalezalam,jestem za nerwowa a do tego wykonczona na maksa
juz bym chciala by mial roczek i jadl wszystko i ja bym jadla na co mam ochote a takze moglabym go zostawic juz z kims i sama odpoczac ,wyrwac sie gdzies itd

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

10 cze 2008, 16:49

Emalia doskonale Cie rozumiem bo sama miałąm takie rozterki z Franiem, jak był na cycku, juz miałąm dosyć i mówiłam Jackowi ze sie na matkę nie nadaje, bo nie mam cierpliwości, ale jak zaczął być na butli to od razu mi te rozterki przeszły i wszystko było lepiej, bo mialam wiecej czasu dla siebie ( nie wisiał non stop na cycku)
a co do kupy to ja z Franem do dziś mam problem bo jak był taki malusi to robił mi raz na tydzień kupe, a teraz mi robi raz na trzy dni, ale jest pogodny wiec wszystko jest oki

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

10 cze 2008, 22:21

a oto Natanek w pięciu odsłonach :

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a tutaj uśmiechnął się do mnie ,gdy mu śpiewałam kołysanki,gaworzyć coś chciał ,super,pby więcej takich dni

Obrazek

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

10 cze 2008, 22:40

Emalia no fotki rewelacja :ico_brawa_01: a Nathanek ma boskie całuśne usteczka, a na tym zdjęciu co leży na golaska na brzuszku po prostu bosko!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

11 cze 2008, 12:02

Emalia no fotki rewelacja :ico_brawa_01: a Nathanek ma boskie całuśne usteczka, a na tym zdjęciu co leży na golaska na brzuszku po prostu bosko!!!!!
-dziekuje Marteczko

powiedz mi tak z ciekawosci kiedy po porodzie zaczelas ze swoim mezulkiem wspolzyc???
ale sie boje tego ,w zasadzie polog chyba juz sie skonczyl,sporadycznie cos brudze jeszcze ale to tez nie codziennie,wiem ,ze moj czeka ale w ciazy nie kochalismy sie zbyt czesto a teraz to mnie strach paralizuje,pamietam,ze przed pierwszym razem po 1 ciazy tez tak mialam,ale teraz chyba bardziej :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

11 cze 2008, 13:12

emalia30, prześliczny synuś!!!! :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Yohyoa i 1 gość