Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

03 cze 2008, 17:21

Dominisia, witaj.
no turlam sie jeszcze turlam, choc juz od jakiegos tyg zrobilo sie ciezko, no nic tydzien do terminu wiec juz dzidzia niedlugo sie pojawi.
Ja tez mialam mniejszy brzuch przy 1 ciazy, teraz i mam wiekszy brzuch i wiecej przytylam (1 ciaza 14 kg, teraz obecnie 18kg i moze do porodu cos przybedzie), ale mniej jem niz przy 1 ciazy.
U nas tez gorac, dobrze ze mamy basenik na balkonie, to milan ma frajde i nie musze za nim ganiac po podworku.
Siostra jest wiec juz jestem spokojna jak pojade rodzic.
Aha no i dziekuje za zyczenia dla Milana.

No tak na tydzien do polski to git, no i wystarczajaco :ico_oczko:
Co do becikowego to dostalam dostalam i juz wszystko wydalismy jak to obiecalam, super dom zaopatrzony w sprzet :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

05 cze 2008, 18:39

Cześć dziewczyny
co tam u was słychać??
u mnie bez zmian
ale mam jedna wiadomość planujemy z mężem sie przeprowadzić do Norwegii na stałe
pozdrawiam was gorąco i ściskam :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

10 cze 2008, 23:21

Bylam na przymusowym odwyku od tt. Rachunki za neta nie przychodza do nas, tylko do wlascicieli domku, a oni zapomnieli, nie zapalcili w pierwszym terminie, a jak przyszlo upomnienie to byli gdzies na wycieczce i tym sposobem zostalismy na kilka dni pozbawieni dostepu do sieci. Na dodatek talerz na dachu sie przestawil i bylam bez polskiej TV. Super... Zero informacji ze swiata i z kraju. Od piatku wieczor juz wszystko jest ok, ale w sobote mialam gosci, w niedziele bylismy calutki dzionek w wesolym miasteczku, a wczoraj czulam sie tak fatalnie ze pol dnia spedzilam w sypialni. Jasiu bawil sie obok a ja lezalam. Dzisiaj czuje sie juz lepiej ale cos mnie w gardle drapie, tylko Jasiek taka maruda ze szok, normalnie sniadania w spokoju zjesc nie moglam bo wyl, nie wiem czy to kolejne zabki czy proby wymuszenia czegos. Pogode mamy nadal fantastyczna, dzisiaj tylko straszne wiatrzysko wieje.

Siunia dwa dni Ci zostaly,ale przelecialo co nie?? Wyslij mi smska jakby cos sie zaczelo dziac, moj numer :41200572. Superancko ze sprzecik kupiony, niby sie wydaje ze to norweskie becikowe to tyle kasiorki,a jak przyjdzie cos kupic to raz dwa znika. Moje poszlo na zaliczke na auto firmowe Krzyska.

Manenka super ze jestes! Kiedy chcecie przyjechac i gdzie?? Co byscie robili??
Zostaniesz na tik taku na jakis czas??

[ Dodano: 2008-06-10, 23:22 ]
Siunia bo w sumie nie wiem, dostaly Ci dwa dni czy dwa dni jestes juz przeterminowana?? :-D

[ Dodano: 2008-06-10, 23:25 ]
Zajrzalam teraz na radosne ogloszenia i widze ze juz dzidzia jest na swiecie!! Strasznie sie ciesze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-06-10, 23:37 ]
Siunia wlasnie sobie poczytalam jaki mialas porod. Pamietam jak gadalysmy i mowilas ze przy Milanie nic nie krzyczalas. No to teraz nadrobilas :-D Ja darlam sie jak glupia :-D No ale tez bylo bez znieczulenia. Moze u mnie bedzie na odwrot, Ty mialas pierwszy ze znieczuleniem a drugi bez,a ja bez znieczulenia to moze jak na druga dzidzie sie zdecyduje to wtedy zdarza mi podac znieczulenie na czas :) A M. byl z Toba caly czas??

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

11 cze 2008, 15:46

Dominisia, dziekuje.
Tak maz byl caly czas przy mnie
Ale kurde zdazyli by mi podac znieczolenie tylko ja glupia sobie chcialam zobaczyc jak to jest rodzic bez :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

No nic przezylam wazne ze szybko poszlo.

Synek super bardzo podobny do Milana.
Teraz wlasnie Milan spi i Nathan spi wiec z siotra mam chwile wolnego, a M w pracy.

Tylko mam te glupie skurcze przy obkurczaniu sie macicy, masakra, mam nadzieje ze niedlugo przejda, bo zwariowac z bolu idzie.
No i znow bolace cycki, ale na szcxzescie Nathan nie wisi tyle na cycu co Milan i dluzej spi, wiec nawet jest dobrze.
Pokarmu nie za duzo, ale chyba wystarczajaco, wiec nawet nie mysle o dokarmianiu.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

11 cze 2008, 20:44

Siunia ciesze sie ze wszystko w porzadku. Nathan sliczniutki i rzeczywiscie podobny to Milanka,jak zobaczylam zdjecia jak Milan byl maly. Super ze mozesz karmic,zazdroszcze...

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

12 cze 2008, 09:31

Witam !!!


Siuniu ogromnie gratuluję!!!!!!!!!! Śliczny maluszek!!!!!

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

16 cze 2008, 16:21

Dominisia, do Norwegi jedziemy 31 lipca, już prom zamówiony, na razie zatrzymamy się u Sylwii a potem poszukamy mieszkania i pracy a więc będziemy na tych samym terenach co Siunia, a co do zostania na forum to nie zostaje tutaj, wpadłam tylko na chwilę, ale już spowrotem mi się przypomniało dlaczego z niego zrezygnowałam i wracam do rzeczywistości,
buziaczki dla ciebie i Jasia

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

17 cze 2008, 16:05

Caly weekend mialam durnego errora i sie na forum dostac nie moglam :ico_zly:

Siunia jak sie macie?? Jak Nathanek??

Manenka super ze przyjedziecie do Norwegii, szkoda tylko (dla mnie) ze bedziecie tak daleko od Oslo. Na pewno dacie sobie rade!
Szkoda ze nie zostajesz na tt... A moze tak bedziesz omijac te tematy ktore sa dla Ciebie przykre, tylko od czasu do czasu bedziesz zagladac na watek "norweski"?

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

18 cze 2008, 11:29

Dominisia, a no pewnie , ze będę tu zaglądać, lubię tu przesiadywać
Już nie mogę się doczekać wyjazdu
Buziaki

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

19 cze 2008, 15:35

Kilka fotek Nathana

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość