kotavenusa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 04 maja 2008, 23:08

09 cze 2008, 09:32

Witam! O zdrowie pytam:). Wczoraj tak kibicowalam caly dzien az w koncu mecz ogladalam w przerwach na reklame w filmie na polsacie. Lecial list w butelce... Poplakalam sie a potem drugi raz jak przelaczam a tu z jeden do zera wyszlo dwa!!! No zebyscie widzialy moja mine:)Juz teraz wiem ze nie zaluje bo po prostu strasznie sie bym stresowala widzac naszych ze dobrz graja ale maja jakas luke w obronie... A jak sie czujecie drogie Panie? Mi fizycznie nic juz nie dolega. Czasem jeszcze chyba sie kurczy acica ale wszystko ok. Psychicznie tez nie najgorzej choc bywaja momenty w ktorych mysle ze znikam ale daje sobie rade. :) Pozdrowionka!

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

09 cze 2008, 12:11

kotavenusa, cześć, cześć :-)

co do wczorajszego meczu to wiesz... szkoda łez :-) zawaliła nie tylko obrona...

cieszę się, że nic Ci nie dolega, czego niestety o sobie nie mogę powiedzieć... dalej mam katar i kaszel, choć dobre jest to, że zeszła mi gorączka i kaszel też juz słabszy....

wczoraj odrzut totalny od smażonego kurczaka, którego wcześniej uwielbiałam :ico_olaboga: no nic.... za to pożeram sałatę :-) zielono mi po prostu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
secret25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 06 sie 2007, 17:31

10 cze 2008, 11:34

Cześć Kobitki:)
wczoraj odrzut totalny od smażonego kurczaka, którego wcześniej uwielbiałam no nic.... za to pożeram sałatę zielono mi po prostu
Oj skąd ja to znam:)Ja znowu nie mogę się na ryby patrzeć,a tak wcześniej lubiłam :ico_olaboga: Najchętniej to bym same truskawki jadła z lodami na zmianę.No i kompletnie mnie od słodyczy odrzuciło,ale to dobrze akurat,może nie przytyję za dużo :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
anetusia83
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 03 maja 2007, 21:53

10 cze 2008, 11:49

no to gusta zmieniły Ci sie nieco

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

10 cze 2008, 12:16

cześć cześć :-)
Oj skąd ja to znam:)Ja znowu nie mogę się na ryby patrzeć,a tak wcześniej lubiłam :ico_olaboga:
oo, to widzę, że nie jestem sama :-)

ja dziś na pierwszą wizytę u położnej idę... mam delikatne newry, czy sobie z językiem poradzę, ale cóż... sprawdzę :-) słówka medyczne juz przećwiczyłam także połowa za mną jakby :-)

a tak poza tym, to co tam u Was słychać?? piszcie cosik - musimy troszkę rozruszać nasz termin :-)

imiona wybrane?? :-)

Awatar użytkownika
anetusia83
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 03 maja 2007, 21:53

11 cze 2008, 06:44

dzien dobry :-D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

11 cze 2008, 08:19

anetusia83, dzień dobry :-)

kolejny dzionek się zaczyna :-) u mnie przyjemna umiarkowana temperatura - piszą, że nie będzie więcej jak 18 stopni :-) i do tego przelotne deszcze :-D jak zwykle zresztą :-)

byłam wczoraj u położnej, ale rozczarowałam się tą wizytą.... zmierzyła mój wzrost, zważyła, zmierzyła ciśnienie i zadała milion pytań dotyczących mojej i mojego K. historii medycznej... powiedziała, że zaproszenie na usg przyjdzie pocztą i będę je miała w pierwszym lub drugim tyg lipca :ico_placzek: - jak dla mnie dopiero wtedy... ale wytrzymam, bo tu chyba nawet nie ma gdzie zrobić prywatnie... z tego względu mam głęboko w poważaniu tę szkocką służbę zdrowia :ico_noniewiem:

i szpital, który jest moim rejonowym to w Stirling, 30 minut w miarę szybkiej jazdy... gorzej, jak będę rodziła w dzień, bo to miasto, jak nasze wojewódzkie i szpital naturalnie w samym centrum :-D już widzę, jak mi w korku przed 3 rondem skurcze parte przyjdą i widoku na przejazd nie będzie... zobaczycie :-D

anetusia83, a Ty jak się czujesz?? na kiedy termin?? i popatrzyłam na Twój suwaczek i musisz go poprawić, bo masz mało dni do końca, tam jest w ustawieniach na tej stronce możliwość zmiany, bo ja też tak zrobiłam za pierwszym razem :-)

[ Dodano: 2008-06-11, 08:19 ]
a gdzie są pozostałe Styczniówki?? Kochane, gdzie uciekłyście??

Awatar użytkownika
secret25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 06 sie 2007, 17:31

11 cze 2008, 09:10

To i ja się witam :-D
U nas zapowiada się straszna lampa,nic wczorajsza burza nie pomogła.A juz myślałam,że trochę od tych upałów odpoczniemy.
ananke, jak Ty wytrzymasz do lipca z tym Usg?A myslałam,że naszej polskiej służby zdrowia to nic nie pobije:)
Dobra,idę z Małym na podwórko,dopóki nie grzeje za mocno,do zobaczenia później:)

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

11 cze 2008, 09:20

ananke, jak Ty wytrzymasz do lipca z tym Usg
Ci powiem, że dziś zapytam sąsiadkę, czy gdzieś prywatnie nie robią.... bo w sumie oprócz testu, który sama robiłam to nie mam więcej "pewności", że jestem w ciąży... noo, mam objawy i brak @, ale zaczynam juz świrować po prostu....

ja też myślałam, że nic nie przebije polskiej służby, ale się myliłam.... :-)

już wczoraj mówiłam mojemu K., że bym do Polski na dwa dni poleciała, ale bilety są juz tak drogie, że niestety nie stać mnie na to... a tak to bym poszła do mojego gina, przebadałby mnie, usg zrobił, badania wszystkie i pogadał, uspokoił... ja się juz cholernie martwię... a to czekanie nie pomaga, bo mam resztki cierpliwości....

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

11 cze 2008, 11:11

hej dziewczynki:) :ico_haha_01: co tam u was jak samopoczucie i jak wasze maleństwa w brzuszkach?? mi ostatnio czas przelatuje szybko przez palce dzis niby jest 10 tydzien:D wg paseczka:D czasem brzusio pobolewa ale coz tak napewno musi byc... brzusio twardnieje ale nie wydaje mi sie by urosl:( a szkoda bo chcialabym juz widziec bebenek :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], maximllCeap i 1 gość