Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

11 cze 2008, 11:27

Witam witam przy sniadanku i herbatce :ico_haha_01:
mnie dzis czeka sprzatanko , znajomi przychodza do nas pierwszy raz na nowe mieszkanko wiec musi jakos wygladac :ico_olaboga: troche je zapuscilam przez ostatni tydzien normalnie nic mi sie nie chcialo,a moj pan tylko mi wtórowal bo taki sam len jak ja sie zrobił :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

11 cze 2008, 12:19

A ja pozbylam sie mojej kochanej kotki :/ byla malutka i slodziutka i uwielbialam ja przytulac, ale mnie drapnela czasem a co dopiero dziecko. Na szczescie jest u moich rodzicow, ma tam 12km las i moze sobie biegac :) lepsze to niz w mieszkaniu sie kisic :D ale niedopieszczona strasznie :(

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

11 cze 2008, 12:52

Pati85, gwarantuje ci że jak psiak daje czadu, to i teraz Oskarek go słyszy :ico_oczko: i otem będzie juz znał te dźwięki, więc nie ma sie czym przejmować :ico_oczko:
dziewczyny jak tam wasze cycochy? :ico_wstydzioch: bo mnie sie cos dziwnego porobiło, chyba za sztywne miseczki miałam, bo totalnie zmasakrowało mi brodawki :ico_olaboga: ja teraz w ogóle od każdego stanika mam zdartą skórę, ale wczoraj to przeszło wszelkie granice!! krew mi leciała...boli jak cholera...smaruje alantanem i wpadam w panikę, bo zdałam sobie sprawę że z karmieniem moze być jeszcze gorzej :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

11 cze 2008, 13:06

zirca, oj to współczuje ja takich problemów nie mam.
Zawsze miałam duze piersi to teraz skoczyły mi az do DD :ico_szoking: , wygodny stanik to podstawa mnie drażnia te wszystkie z koronki i mocno usztywniane wiec mysle teraz o staniku bawełnianym dla mamusiek :ico_oczko: może nie sa sexy :ico_noniewiem: ale za to wygodne.

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

11 cze 2008, 14:37

zirca-- NAjlepszy jest bepanthen.
JA nosze bh dla matek karmiacych,jest bardzo wygodny i dobrze podtrzymuje piersi.
Kupilam sobie juz takie lepsze i niczym nie rozniace sie od pozostalych.JEden z siateczki, inne z fajnymi wzorkami i koronkami.Wybor jest duzy,ale to w sklepei dla ciezarnych(w POlsce).

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

11 cze 2008, 15:07

Zirca co do tych piersi to wiesz co u mnie tez cos jest dziwnego, bo tak jakby sutki mi sie kruszyly :ico_szoking: :ico_olaboga: piersi mi nic nie urosly tak mi sie wydaje, bolaly z poczatku a teraz nic sie z nimi nie dzieje, moze teraz zaczely troche sutki bolec i to wszystko, boje sie, ze nie bede miala pokarmu i bede musiala karmic malego butelka, a tak w ogole to boje sie ze nie bedzie mial za co ciagnac, bo moje sutki nie sa ostajace :ico_olaboga: :ico_wstydzioch:

No mam nadzieje, ze nasz maluch slyszy ta wredote i jak juz bedzie z nami to sie nie wystraszy tych wrzaskow tej wredoty jednej

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

11 cze 2008, 16:00

Ja smaruje od poczatku takiem kremem Aventu na sutki i jego mozna tez stosowac pod czas karmienie-chociaz pewnie niewiele to da bo i tak bol bedzie okropny.
Zirca- nic sie nie martw alaltan powiniec pomoc i wszystko wroci do normy-a ty zmien staniki na wiejskie bawelniane :ico_oczko:
zirca-- NAjlepszy jest bepanthen
:ico_sorki: tez slyszalam ze bardzo dobry

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

11 cze 2008, 16:36

o matko....dziewczyny,w takich bawełnianych to mogą pamele śmigać, a nie takie jak ja :ico_oczko: z reszta boję się że jak nie walnę porządnego rusztowania, to mi piersi obwisną, a nie ma nic gorszego niż małe obwisy :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

11 cze 2008, 17:11

w takich bawełnianych to mogą pamele śmigać, a nie takie jak ja z
:ico_haha_01:
jak nie walnę porządnego rusztowania, to mi piersi obwisną
:ico_haha_01: ja leje nie na Zirca pobijasz wszystkich :ico_sorki: jak masz male to Ci szybko nie obwisna :ico_oczko: zreszta to kwestia czasu-za kilka lat wszystkie nasz czeka operacja uzupelnienia pokladw biustowych albo podciagniecia pozostalych :ico_haha_01:
Ja tez mam male normoalnie mam B ale odziwo urosly :ico_szoking: -bardziej pewnie dlatego ze przytylam a nie dlatego ze jestem w ciazy :ico_nienie: i teraz mam C albo male D :-D -ciekawe jak dlugo-cos czuje ze potem zmienie na male A :ico_noniewiem: i naramki podniose na maxa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mikkado1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 09 kwie 2008, 19:21

11 cze 2008, 17:19

pati nie przejmuj się wielkością piersi, bo to nie ma znaczenia przy karmieniu, mojej bratowej urosły takie dzwony ze pamela może się schować a po 2 tygodniach pokarm jej się skończył,po za tym są specjalne silikonowe nakładki na brodawki więc tym też się nie przejmuj ja z nich korzystałam i pewnie teraz znowu je kupię bo są na prawde fajne

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość