Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

11 cze 2008, 18:20

siunia, dzieki za radę, wydaje mi się, że małej przechodzi, prawdę mówiac pierwszy raz o takim sposobie słyszę, a rumianek zalecił nam nam przyszły pediatra. Ja sie nie znam więc posłuchałam rady lekarza.

Moja mała tez spi juz ponad 2,5 h :ico_haha_01: i tez się z tego cieszę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

11 cze 2008, 18:39

Dzis coś mała ma oczko zaczerwienione, troszke spuchniete i lała sie jej ropa, przemywamy na razie rumiankiem, zobaczymy, czy przejdzie.

Czy wy dziewczyny macie stałe pory kąpania, czy raczej elastyczne???
i czy Wasze maleństwa spią po ciemku (gasicie swiatła), bo ja sie troszkę boję gasic i spimy przy lampce, tzn. słabym świetle
co do oczka to ja bym uwazala z rumiankie, lubi uczulac i moze pogorszyc sytuacje (np u mnie tak bylo) nam w szpitalu mowili zeby sola fizjologiczna przemywac, zreszta tak zawsze robie. o mleku tez pierwsze slysze, ciekawe to.

co do kapania to my tak ok 19-20 kapiemy, czyli troche elastycznie ale bez przesady. spimy przy lampce, wole ja widziec i jak sie budzi i karmimy i przewijamy to nie trzeba nic zapalac. slyszalam co prawda ze lepiej w ciemnosci ze to dobre dla oczu dziecka, ale jakos nie wierze ze takie przytlumione swiatlo moze zaszkodzic.

wlasnie zabieramy sie za kapiel, trzeba mala obudzic bo spi juz 3 godziny, spioch straszny dzisiaj, gdyby nie budzenie to by chyba nic nie jadla :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

11 cze 2008, 19:05

Kasiulinka, serdeczne gratulacje!!!
Sliczniusa coreczka!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

styczniowka 2008!

Pozdrowionka

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

11 cze 2008, 19:08

hej, ja sie melduje :ico_ciezarowka: ,dopiero co doszłam troche do siebie bo wstałam w nocy ok 4-tej i teraz odsypiałam :ico_oczko:
mam juz wyniki tych badan potrzebnych na ujastku do zzo wiec jestem spokojniejsza i moge iśc rodzic :ico_haha_01: no, może do tej soboty jeszcze poczekam żeby sie z kolezankami z grupy zobaczyc przed wakacjami.
Dzieciaczki wszystkie przecudowne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

12 cze 2008, 09:38

dzień doberek.
u nas bez zmian. nie zapowiada sie na nic.
juz nawet dzis ten masaz brodawek zrobilam i nonono blada :( :ico_sorki:

chyba jednak pojutrze sie klade do szpitala.

a dzis mija nam pół roku od ślubu :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

12 cze 2008, 10:06

hej, widzę że marny ruch mamy tu dzisiaj :ico_szoking: ja wstałam po dośc meczoacej nocy, te bóle @owe nie daja mi spokoju :ico_zly: juz mam nerwy na to wszystko bo albo niech sie cos konkretnie zacznie albo niech nie boli bez potrzeby, jeszcze zdaży sie nabolec :ico_noniewiem: z tym że teraz na pare godz. jestem uzioemiona w domu bo jedyne spodnie w które właze wrzuciłam do prania wiec musze czekac aż wyschną potem :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
a jak reszta :ico_ciezarowka: ??? no i jak tam mamusie?

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

12 cze 2008, 10:21

Marta26, od rana tt bylo zepsute, takze mozna im wybaczyc nieobecnosc :-)
z reszta niech sie ciesza swoimi skarbeczkami :-D

ja wrocilam ze sklepu...kurde...moze okna pomyje? :-D

kasiulinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2790
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:08

12 cze 2008, 10:30

cześć dziewczynki!
ja na chwilkę ze śniadankiem póki malutka śpi :ico_haha_02:
janoszka ja ci szczerze współczuję tego czekania,wiem jak to jest jak się dzidzia spóźnia bo Bartka urodziłam 8 dni po terminie i miałam wywoływany poród.wkurzające było to czekanie...
Marta a ty się ciesz bo może dzięki tym bólom teraz zrobi ci się większe rozwarcie i poród ci szybciej pójdzie.

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

12 cze 2008, 10:37

kasiulinka, witaj :-)

a dziewczynki co do wywolania - te co mialy - to ile to trwa?

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

12 cze 2008, 10:37

witajcie.

Ja tez chcialam wczesniej zajrzec ale tt nie dzialalo.
Nocka super.
Normalnie Nathan jest calkiem inny od milana, prkatycznie caly czas spi, i budzi sie na cyca, jak sie naje sam wypluwa i spi po kilka godzin. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Normalnie daje poki co dochcodzic do siebie :ico_brawa_01:
A i milan juz spokojniejszy, chyba przywykl do nowej sytuacji :-)

Ja jestem tylko zalamana tymi moimi skurczami, normalnie potrafia byc tak mocne ze ryczec sie chce, normalnie wysztko bylo by super gdyby nie te bolesne obkurczanie sie. Oby was to nie spotkalo.
Ale moze ktoras z was znas sie co na to mozna zaradzic???????
Moze zimne oklady czy co, bo raczej no spy chyba nie wolno. :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Jak mozecie podpytajcie kogos. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


janoszka, a kiedy twoj maz wraca??

Marta26, no wlasnie ksiulinka dobrze mowi , pozniej porod pojdzie szybciej, oby tylko zdazyli ci znieczolenie podac :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość