kasiulinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2790
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:08

12 cze 2008, 11:09

Marta26 pisze:a biednej Nipper termin wywołania ustalili dopiero na 19 .o6, :ico_puknij:

no właśnie czytałąm :ico_puknij: powaliło ich zupełnie tyle ją trzymać :ico_puknij:

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

12 cze 2008, 11:10

jejku biedne dziewczyny, tak sie meczyc :(
mam nadzieje ze do nich nie dolacze i ze te 200-300zl dla poloznej sprawia ze beda wywolywac od razu :ico_zly:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

12 cze 2008, 11:42

przyszła babka spisac stan licznika wody i ja przyjmowałam w szlafroku bo latam w bieliznie po domu, hihi. jakaś lekko zdziwiona była nie wiem czemu :ico_noniewiem: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

12 cze 2008, 11:55

Marta26, nie ma sie co przejmowac, komu jak komu ale nam wolno sie pokazywac w takim stroju :-D
ja sie ubieram na szybko w normalny stroj tylko przed listonoszem bo to taki smieszny facecik i lubi sobie pogadac :-D

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

12 cze 2008, 12:42

kasiulinka, hihi, no zatrzymam wiatr, u nas juz dzis cos przestalo wiac, ale ostatnie dni byly tragiczne, mam nadzieje ze juz uspokoilo sie na stale, bo w sobote bym na spacerek wyszla.
Bo jutro to czeka nas trochce czasu spedzonego w szpitalu, zanim wszystkie badania dla dzidzi zrobia.

Ale na prawde ze spinka i nipper :ico_olaboga: , tak dlugo przetrzymuja je, zalamac sie idzie

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

12 cze 2008, 12:46

Hej, wpadłam się przywitac :-) , widzę, że dziewuszki spinki i Janoszki coś nie bardzo chcą jeszcze wychodzic.

Siunia a ta macica to boli cały czas, czy tylko jak karmisz? ja taki ból miałam, ale tylko przez dwa dni po porodzie i podczas karmienia. Oby ten Paracetamol pomógł :ico_sorki:

Moja mała dzis jakas niezdecydowana :ico_noniewiem: , nocka super, 2 pobudki na jedzonko i to w szybkim tempie :ico_brawa_01: . Ale dzis to poranne strasznie sie rozwlekło, praktycznie od 9.30, jak mała sie obudziła i dopiero teraz zasnęła. Cyca chciała ze 3 razy, miedzy tym czkawka i ze 3 zmiany pieluchy. W końcu zeszłysmy na dół dopiero co przebrane, ledwo co wsadziłam do wózka, a ta przesikała pieluche, rozek i kocyk od wózka :ico_haha_01: Potem znów cycek no i w końcu zasnęła, mam nadzieję, że na długo :-D

Awatar użytkownika
murdemille
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1021
Rejestracja: 02 kwie 2008, 16:55

12 cze 2008, 12:52

NOWA, ja sie nie poddaje,
ide myc okna :-D

[ Dodano: 2008-06-12, 12:53 ]
jejkuuuu jak ja Wam juz zazdroszcze tych kruszynek! :ico_sorki:
moze jutro, moze nie trzeba bedzie wywolywac :ico_sorki: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

12 cze 2008, 13:00

NOWA, no to niezła z Poli "siksa" :ico_haha_01:
ja już powoli dojrzewam do mysli ze niedługo bedę miała maluszka przy sobie, do tej pory ciagle wydawało mi sie to jakieś odległe. teraz co prawda wszelkie bóle mi przeszły wiec póki co na pewno nic sie nie rozkreci. a mi sie tak podoba data 13-go w piatek. ale na to jeszcze szansa jest, no nie? :ico_oczko:
NOWA, napisz mi prosze jak masz chwilke co trzeba kupic dla dzidzi do przemywania pepuszka i ile razy dziennie sie to robi? bo mam 10 gazików leko nasaczonych spirytusem ale nie wiem na ile to starczy, na pewno na krótko :ico_noniewiem: i do mycia oczu to sie kupuje w aptece waciki ,gaziki czy jak to sie zwie? :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

12 cze 2008, 13:05

No i oczko juz zdecydowanie lepiej :ico_brawa_01: , zostaliśmy przy rumianku :ico_oczko:

Dziś zrobiłam przegląd garderoby, w zadne suknieke letnia sie nie zmieszczę, przez te moje dwa arbuzy :ico_olaboga: :ico_haha_01: , brzuszek coraz ładniejszy, ale te kg pozostałe, to w biodrach siedzą w spodni z przed ciązy dopiąc nie mogę, mam nadzieję, że wkrótce sie to zmieni :ico_noniewiem:

Marta co do tych skurczy co 5-10min. to u mnie już nie były to bóle @, u mnie to był taki dziwny ból rozchodzący się od brzucha po krzyże, po nim własnie skapowałam się, że to moze już. no i tez latałam między nimi na kibelek (przeczyściło mnie konkretnie :-) )A bólów przepowiadajacych, tzn. parę dni przed porodem nie miałam, właściwie to czułam się bardzo dobrze, jak na przyszła rodzącą, ale wiadomo to indywidualna sprawa.

M. pojechał na zakupy i do mojej pracy okazało się, że z tutułu urodzenia małej przysługuja mi pieniązki (ok. 600 zł) , bo płace jakies ubezp. dodatkowe. Fajnie :ico_brawa_01: , zwłaszcza, że o tym nie wiedziałam (dopiero kolezanka z pracy mnie uswiadomiła :-) )

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

12 cze 2008, 13:09

NOWA, ja własnie tez licze na to że m. dostanie z pzu kaske jakas bo też płaci jakieś dobrowolne ubezp. na razie nie pytamy o nie, niech sie dzidzia urodzi ,potem bedziemy sie dowiadywać co i jak. To pewnie zalezy od tego jaki sie ma pakiet tego ubezpieczenia.

[ Dodano: 2008-06-12, 13:10 ]
ja zmykam robić nalesniki.
NOWA, jak juz Cie tak wypytuje to jeszcze zapytam o odżywianie twoje, bardzo sie pilnujesz, czy jadasz w miare róznorodnie?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość