Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

11 cze 2008, 17:29

pati nie przejmuj się wielkością piersi, bo to nie ma znaczenia przy karmieniu, mojej bratowej urosły takie dzwony ze pamela może się schować a po 2 tygodniach pokarm jej się skończył,po za tym są specjalne silikonowe nakładki na brodawki więc tym też się nie przejmuj ja z nich korzystałam i pewnie teraz znowu je kupię bo są na prawde fajne
acha dzieki za rade na pewno skorzystam, troche sie martwie tym, ale zobaczymy jak to bedzie :-)

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

11 cze 2008, 17:35

kurcze sama nie wiem jak to bedzie z tym karmieniem troche mnie przestraszyłyscie :ico_szoking: ja planuje karmic dzidzie do 6 miesiaca mysle,ze to wystarczy :ico_noniewiem: , bo potem obawiam sie ze jak mu wyrosna zabki to mnie pogryzie :ico_szoking: , tak było u mojej mamy jak karmila mojego braciszka kupila sobie te wkladki sylikonowe ale wogle jej nie pomagały no i musiala go odstawic od piersi...

Awatar użytkownika
mikkado1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 09 kwie 2008, 19:21

11 cze 2008, 17:37

pati nie martw się na zapas, a o brodawkach powiedz na wizycie u lekarza,na pewno będzie ok

[ Dodano: 2008-06-11, 18:42 ]
adia może nie będzie tak żle , ja karmiłam Julkę 1,5 roku i nawet jak jej urosło kilka ząbków to ssała bardzo delikatnie i nie gryzła, ale oczywiście nigdy nie wiadomo jak się maluch zachowa

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

11 cze 2008, 18:58

kurcze sama nie wiem jak to bedzie z tym karmieniem troche mnie przestraszyłyscie ja planuje karmic dzidzie do 6 miesiaca mysle,ze to wystarczy , bo potem obawiam sie ze jak mu wyrosna zabki to mnie pogryzie , tak było u mojej mamy jak karmila mojego braciszka kupila sobie te wkladki sylikonowe ale wogle jej nie pomagały no i musiala go odstawic od piersi...
Usmialam sie z etgo pogryzienia :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_brawa_01:
Czasem sie zdarza jakies ukaszenie :-) ale to bardzo rzadko.
JA tez chcialam karmic 6miesiecy i to bylo moje marzenie.Balam sie ze nie bede miala pokarmu i w sumie udalo mi sie do 13 miesiecy karmic.BYlam z siebie dumna.
ZAznacze ze cale 7miesiecy Oscarek byl tylko na samym mleku z piersi gdyz nie chcial nic innego jesc. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

11 cze 2008, 20:31

no moze przesadzilam :-D naprawde sie na tym nie znam :ico_szoking: , moze i nie gryza te male potworki :-D i tak jak mowisz kasaja :ico_haha_01: :ico_haha_01: , pamietam jak mama narzekała ze ja pogryzl :ico_olaboga: i tak mi zostalo w pamieci :570:

Awatar użytkownika
mikkado1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 09 kwie 2008, 19:21

12 cze 2008, 10:28

najważniejsze to nauczyć się prawidłowo przystawiać dziecko do piersi, wtedy naprawdę nic się nie dzieje, bo jak maluch chapnie samą brodawkę to niestety trochę boli :ico_placzek: na szczęscie położne w szpitalu tego uczą więc nie ma się czym marwić :-)

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

12 cze 2008, 11:20

bolą cyce..........oj bolą ja miałam takie rany że hej..........jak ssała to czułam milion igeł wbijające się w sutki koszmar........... mimo widocznych ran nikt nie zareagował... i intuicyjnie jakoś udało nam się nauczyć karmić.............dodam że byłam po szkole rodzenia jednak teoria a praktyka to.... do tego stopnia ze doświadczona położna z b dobrego szpitala warszawskiego (chyba najlepszego tu) miała problemy z przystawianiem SWOJEGO dzidziusia!!!!!!!!!!!!!!!
sama jestem ciekawa czy z drugim pójdzie łatwiej...............
ale mimo wszystko karmienie jest rewelacyjne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! najprzyjemniejsze uczucie maluszek przytulony do cyca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja karmiłam 2 lata i ciężko mi było zrezygnować

[ Dodano: 2008-06-12, 11:27 ]
Zirca a ja polecam Ci bepanthen, świetny jest na pupcię ale i rewelacyjny na sutki

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

12 cze 2008, 14:14

Baby, damy radę....mi też porosły trochę te moje "cycochy", ale nie jakos specjalnie. No i dobrze, bo ja lubie swoje B i nie oddałabym za jakieś donnice :ico_oczko: z moich obserwacji forumowych wynika,że wielkość naprawde nie ma znaczenia. Dziewczyny "bez piersi" karmia nawet rok, a te z pamelami czasem mają problemy z brakiem pokarmu...więc nie ma na to reguły...
mmarta, wierz albo i nie, ale małe piersi też mogą obwisnąć :ico_oczko:

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

12 cze 2008, 14:29

hej co do wielkości to rosną
ja jestem z reguły płaska jak deska.......... i teraz mogę sie wreszcie nacieszyć .... a po porodzie przez pierwsze ok 3 m-c będą jeszcze większe.....
a co do pokarmu no to wam mówię że jak prawie nie mam nic (tak normalnie, niestety) a karmiłam 2 lata bez problemu....

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

12 cze 2008, 17:25

Wiecie co ja najbardziej sie boje,ze nie naucze sie karmic malej,wysla mnie do domu i ona bedzie mi ciagle wyla bo bedzie glodna :ico_placzek: juz mam ta zhize od poczatku ciazy-nie pytajcie dlaczego :654: wiec mimo ze chce karmic piersia zaopatrze sie w butelki i mleko w razie ,,w,, :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość