caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

14 cze 2008, 12:23

osita mam nadzieję,ze już lepiej się czujesz... wiesz co ty lepiej idż na to zwolnienie, bo to nie ma żartów, przy takich boleściach to ty nie powinnaś pracować!

A ja wczoraj byłam u gina, ale nie mogłam się pochwalić zdjątkami bo coś mi TT nawalało :ico_zly:

a to moja dzidzia
Obrazek

no i z USG wynika ze jest tydzień starsza, czyli tak jak ja wyliczałam, co myślę kiedy to się stało :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

14 cze 2008, 14:03

caro ale ladne zdjatko takie wyrazne i tak ladnie widac dzidzie gratulacje slicznej dzidzi...jakie to slodkie..osita a ty jak sie czujesz lepiej cos czy nie bardzo?????

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

14 cze 2008, 21:05

caro, napatrzeć się nie mogę!!!!! :ico_brawa_01:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

14 cze 2008, 21:39

Dziękujęmy, gin właśnie mówił,że rzadko dzidzia się tak ustawia ładnie jak modelka :ico_oczko: , tylko dla niego było to ważne oczywiście dlatego,że mógł łątwo zmierzyć tą przyziernosć karkową!

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

15 cze 2008, 10:04

wiesz co ty lepiej idż na to zwolnienie
jutro ide do lekarza rodiznnego i pewnie nastepny tydzien bedzie luzu :ico_oczko: jesli mozna to tak okreslic :ico_noniewiem:
z USG wynika ze jest tydzień starsza, czyli tak jak ja wyliczałam, co myślę kiedy to się stało :ico_oczko:
dzidzia przesliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i jesli dobrze zrozumialam, jestes 14+2 tc, czyli na 12.12 :ico_brawa_01: tak jak ja, hahhaahhhahhaa. Swietowaliscie pierwszy dzien wiosny???? :ico_haha_01: :ico_oczko:
ja tez w pt bylam u ginka, stwierdzil, ze bole nie maja nic wspolnego z ciaza, bo ta rozwija sie prawidlowo :ico_brawa_01: i ze najprawdopodobniej problem jelit :ico_noniewiem: wyslal do lekarza rodzinnego, bo przeciez gin nie jest od sprawdzania, co mi dolega :ico_zly: nie wiem, kto bardziej chory :ico_zly:

a to nasz junior. strasznie kiepskie te "foty" :ico_noniewiem: to jest glowka
Obrazek

a to kregoslup :ico_oczko: to jest, dzidzi akurat tak troszke sie przekrzywilo, co bylo na reke lekarzowi, bo chcial zobaczyc wlasnie kosci :ico_oczko:
Obrazek

no i tyle. trzecie usg potwierdzilo przesuniecie o tydzien przewidywanego porodu, a zeby bylo smieszniej, w grudniu pelnia wychodzi na 12 :ico_oczko: to bedzie wesoly dzien, hihihiii :ico_haha_01:
PS brzuch boli nadal :ico_placzek:

[ Dodano: 15 Czerwiec 08, 13:24 ]
z nudow zrobilam glitterki grudniowek :-) zirca zrobila nam suwaczki :ico_brawa_01: a ja glitterki :ico_oczko: pozniej dopiszemy moze plec i imie, a na koniec juz urodziny :ico_haha_01:

[center]Obrazek


Nikuśka 6 grudnia
Obrazek

Osita - 6 grudnia
Obrazek

Ania1980 - 6 grudnia
Obrazek

Kasiulek247 - 13 grudnia
Obrazek

Pontoniczek - 13 grudnia
Obrazek

Kasia1983 - 17 grudnia
Obrazek

Caro - 20 grudnia
Obrazek

Evik.kp - 20 grudnia
Obrazek

Tosia - 21 grudnia
Obrazek

Siasia - 30 grudnia
Obrazek
[/center]

[ Dodano: 15 Czerwiec 08, 13:27 ]
jest nas tyle, a piszemy tylko ja, caro, kasiulek i kasia, czasem tosia wpadnie... Z 9 :ico_ciezarowka: 5 popisze.. buuuu, kiepsko nam idzie :ico_placzek:
Ostatnio zmieniony 17 cze 2008, 18:27 przez osita, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

15 cze 2008, 23:11

hej ja dzis tak na koncu kiepsko u mnie ostatnio muszla zatesknila i co zjem odrazu buu i jakas taka senna wiec jak mam wolna chwile odpoczywam postaram sie nadrobic ciesze sie ze u was wszystko ok ...buzki milych snow

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

16 cze 2008, 08:35

no malo tu nas ale moze dziewczyny sie przekonają ze tu fajnie jest :ico_brawa_01:
czy wy mozecie chodzić na obcasach? ja w sobotę byłam na ślubie poszłam w swoich ulubionych pantofelkach i na końcu myślalam ze sobie nogi pogryzę :ico_noniewiem: na plaskim jest ok a w szpilkach koszmar. Problem w tym że w ta sobotę i w następna mam wesela i na jednym jestem świadkową więc powinnam na obcasikach żeby bylo elegancko i nie bardzo wiem co mam robic

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

16 cze 2008, 09:53

Zirca - prześliczne zdjątko!!! Pięknie wyglądasz i jużCi ładnie brzusio widac:) U mnie narazie nikt oprócz męża i mnie go nie widzi, a ja już z jednej strony nie mogę się doczekać. Z drugiej natomiast trochę się obawiam tego co będzie jak zacznę rosnąć. Ja generalnie jestem wysoka i szczupła (jeszcze) ale jak zacznę tyć to będę monstrum, taka "baba - cyckiem zabij" :ico_haha_01: Byłam w piątek u lekarza i okazało się że w 3 tygodnie przytyłam 1.5kg :ico_szoking: a co to będzie dalej. W rzeczy normalnie się mieszczę - jeszcze, ale w niektórych niekorzystnie wyglądam tzn nie widać że to ciąża tylko jakoś tak klockowato bo mi się trochę talia pogrubia. No a teraz najważniejsze: pan doktor mierzył dzidzi przezierność karku, badał serduszko i wszystko jest ok :-) Najprawdopodobniej czekamy na synusia :-D ale to na"bank" będzie wiadomo za miesiąc. Nasz synuś ma 7,1cm - wielkie chłop z niego. Mamy płytkę z badania i zdjęcia, choć myślalam że te będą bardziej wyraźne. Z badania wyszłam taka szczęśliwa że prawie frunęłam 5 cm nad ziemią. :ico_ciezarowka:
Osita a Ty dbaj o siebie i oszczędzaj się w ramach możliwości, z resztą tak jak i reszta z Was kobietki:*

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

16 cze 2008, 11:09

tosia, zrob sobie suwaczek :ico_sorki: no i w sumie jak na ten termin co masz wg okresu, to chyba usg ci troche przyspieszy, sadzac po wymiarach, nie???? no i jak narazie same chlopaki sie sypia :ico_oczko: ale to normalne bo chlopcow szybciej "widac" :ico_oczko:
jestem na zwolnieniu... brzuch boli, nie moge normalnie chodzic, co przejde kilkadziesiat metrow to zaczyna narywac :ico_placzek: jesli nie przejdzie - jutro na pogotowie (znowu). jak mnie wkurza takie odbijanie pileczki - z pogotowia do lekarza rodzinnego, bo nie rodze, lekarz rodzinny ze to nie sa jelita, tylko sprawy ciazowe i na pogotowie. jejq, niech oni cos zrobia i przestanie bolec!!! :ico_placzek:
kasiulek247, wspolczuje usciskow z blondynem :ico_chory:
kasia1983, z tego co wiem, to w ciazy niewskazane sa obcasy, a juz najmniej szpilki. bo moga cie skorcze lydek lapac nie mowiac o puchnieciu :ico_noniewiem: moze jakis koturnik, teraz modne sa???

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

16 cze 2008, 12:35

to super ja gdzies za dwa tygodnie bede miala usg moze cos lekarz dojrzy albo czegos nie dojrzy...same chlopaki sie sypia ale to przez to chyba ze ostatnimi czasy byla moda na dziewczynki taki wysyp bab a teraz robi sie na odwrot szkoda troche bo mialybysmy przewage wsrod facetow ale z drugiej strony im wiecej chlpocow tym wiekszy popis w wyborze ziecia hehe..dzis juz lepiej sie czuje nawet jestem zdolna do pracy mam tylko trzeci dzien okropna zgage ale taka ze az zastanawiam sie nad ubiorem sliniaczka bo mi cieknie z buzi masakra...a wy laseczki jak sie czujecie i jak tam brzuszki ????i malenstwa te w domciu...zycze zdrowka i pogody ducha na dzisiejszy i kolejne dni

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], hellverse i 1 gość