Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

14 cze 2008, 14:24

mmarta81, tak właśnie przypuszczałam, że ta dziewczyna była za młoda...nie to, ze dyskryminuje młode matki, bo są często doskonałymi mamami...ale jej zachowanie po prostu mnie zszokowało :ico_olaboga:
powiem Wam jeszcze, ze tu na forum była taka dziewczyna, może jeszcze jest...urodziła dzidziusia w wieku 16 lat. Po porodzie wstawiła na forum filmiki ze szpitala jak karmi swoje dziecko. Byłam zdegustowana tekstami ktore rzucał jej facet (w tym samym wieku) na temat jej "cycków" i jej reakcjami na to....do dzis nie rozumiem po co wstawiła to na forum. inna dziewczyna-też bardzo młoda-na pewno miała mniej niż 18 lat, pasjonowała się fotografowaniem swojego dziecka z różnymi "śmiesznymi rekwizytami". Pamiętam jaka dyskusja wtedy rozgorzała :ico_olaboga: ale dosłownie mówię Wam-codziennie zdjęcia jej spiącego dziecka z wetchniętą w raczke puszką piwa, butelka wódki, albo w okularach przeciwslonecznych i z papierosem.... :ico_puknij:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

14 cze 2008, 14:41

zirca pisze:powiem Wam jeszcze, ze tu na forum była taka dziewczyna, może jeszcze jest...urodziła dzidziusia w wieku 16 lat. Po porodzie wstawiła na forum filmiki ze szpitala jak karmi swoje dziecko. Byłam zdegustowana tekstami ktore rzucał jej facet (w tym samym wieku) na temat jej "cycków" i jej reakcjami na to....do dzis nie rozumiem po co wstawiła to na forum. inna dziewczyna-też bardzo młoda-na pewno miała mniej niż 18 lat, pasjonowała się fotografowaniem swojego dziecka z różnymi "śmiesznymi rekwizytami". Pamiętam jaka dyskusja wtedy rozgorzała ale dosłownie mówię Wam-codziennie zdjęcia jej spiącego dziecka z wetchniętą w raczke puszką piwa, butelka wódki, albo w okularach przeciwslonecznych i z papierosem....
_________________


No komentar :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
mikkado1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 09 kwie 2008, 19:21

14 cze 2008, 14:41

można tylko współczuć takim dzieciom i miec nadzieję że mimo wszystko wyrosną na normalnych ludzi, a swoją drogą to głupota takich pseudorodziców powinna być odpowiednio,,nagrodzona" przez socjalnych

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

14 cze 2008, 14:56

mikkado1 pisze:można tylko współczuć takim dzieciom i miec nadzieję że mimo wszystko wyrosną na normalnych ludzi,
dokladnie :ico_sorki: oj niektore dzieciaczki sa bardzo biedne :ico_placzek: ..a nasze beda mialy z nami jak w raju :ico_brawa_01: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

14 cze 2008, 16:37

zirca pisze:mmarta81, tak właśnie przypuszczałam, że ta dziewczyna była za młoda...nie to, ze dyskryminuje młode matki, bo są często doskonałymi mamami...ale jej zachowanie po prostu mnie zszokowało :ico_olaboga:
powiem Wam jeszcze, ze tu na forum była taka dziewczyna, może jeszcze jest...urodziła dzidziusia w wieku 16 lat. Po porodzie wstawiła na forum filmiki ze szpitala jak karmi swoje dziecko. Byłam zdegustowana tekstami ktore rzucał jej facet (w tym samym wieku) na temat jej "cycków" i jej reakcjami na to....do dzis nie rozumiem po co wstawiła to na forum. inna dziewczyna-też bardzo młoda-na pewno miała mniej niż 18 lat, pasjonowała się fotografowaniem swojego dziecka z różnymi "śmiesznymi rekwizytami". Pamiętam jaka dyskusja wtedy rozgorzała :ico_olaboga: ale dosłownie mówię Wam-codziennie zdjęcia jej spiącego dziecka z wetchniętą w raczke puszką piwa, butelka wódki, albo w okularach przeciwslonecznych i z papierosem.... :ico_puknij:


Matko widac ze dziewczyna nie dorosła do roli matki, skoro wklejała takie zdjecia na forum, może to wydawało jej sie smieszne :ico_noniewiem: ale wszystko do czasu :ico_nienie:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

14 cze 2008, 17:28

adia26 pisze:ale wszystko do czasu
wiesz ludzie maja rozne priorytety w zyciu czasem jak patrze na te rozwydrzone anglelskie dzieciaki to mnie krew zalewa.nie chcialabym aby moje dziecko moglo robic wszystko :ico_nienie: i nie pozwole na to :ico_nienie:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

14 cze 2008, 19:04

mmarta81, Wiem cos o tym tu w Irlandi to samo ja lubie dzieci ale te tutaj :ico_szoking: katastrofa ja nie wiem jak oni je wychaowuja :ico_puknij: , pracuje w sklepie wiec mam z nimi do czynienia na codzien i nie dziwi mnie to ze prowadzaja je na smyczach :ico_oczko: Różnica diametralna miedzy polskimi dziecimi a tymi tu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

14 cze 2008, 20:45

adia26, mam dokładnie takie same obserwacje. W Dublinie tez masakra :ico_olaboga: dzieci traktowane sa jak święte krowy, nie raz miałam okazję obserwować matki bite przez swoje dzieci i terroryzowane na wszelki mozliwy sposób....z reszta, te całkiem młode matki (bo tu sa dwie grupy wiekowe matek-nastolatki i babki grubo po 35 roku zycia), daja czadu równiez pod innymi wzgledami-standardem jest karmienie dziecka chipsami i fast foodami, widziałam też matke nalewajacą ok 1,5 rocznemu dziecku coca-colę do butelki....nic mnie tu nie zdziwi...

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

14 cze 2008, 23:00

zirca pisze:standardem jest karmienie dziecka chipsami i fast foodami, widziałam też matke nalewajacą ok 1,5 rocznemu dziecku coca-colę do butelki....nic mnie tu nie zdziwi...
to jeszcze nic moj sklep jest koło Supermaca, wychodze sobie na przerwe i widze jak babka ktora jest po 40-cte wpychała siedmio miesiecznemu dziecku pizze :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ,bez sciemy nie mogło miec wiecej. i tak jak mowisz to standart fast food na codzien :ico_puknij:
zirca pisze:młode matki (bo tu sa dwie grupy wiekowe matek-nastolatki i babki grubo po 35 roku zycia)
to tez sie zgadza czesto widze "babcie" w ciaży i mam jakies dziwne uczucie jak na nie patrze, nie to,ze mam cos przeciwko moja mama urodzila mi pieknego braciszka w wieku 40 lat. Ale tu jest tych babek tyle i przewaznie to ich pierwsze dziecko... no niewiem :ico_noniewiem: Albo te mlode takie prawdziwe "penery" kupuja najmocniejsze papierosy pjia jakies tanie wino,ciuchy jak z burdelu z których wystaje brzuch ciażowy itd. i tonie sa pojedyncze przypadki. :ico_olaboga:
Może mocne te moje słowa ale to prawda taka rzeczywistość

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

15 cze 2008, 08:46

adia26 pisze: Albo te mlode takie prawdziwe "penery" kupuja najmocniejsze papierosy pjia jakies tanie wino,ciuchy jak z burdelu z których wystaje brzuch ciażowy itd. i tonie sa pojedyncze przypadki.
Wiecie co oststnio bylam na poczcie i obvok jest solarium wychodzi z niego dziewczyna(bardzo mloda) z brzuchem lekko 6 miesiac i pierwsze co zapala cmika :ico_nienie: Ja tez popalalm na poczatku jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy wiec swiata nie jestem ale boze na ulicy z takim brzuchem to by ja w Polsce zaszlachtowaly wszystkie babcinki :ico_noniewiem: a tutaj ogolne przyzwolenie i jest ok :ico_nienie: nieladnie

[ Dodano: 2008-06-15, 10:06 ]
tymczasowe mieszkanko Igusi miesiac 6 :-D
Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość