Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

13 cze 2008, 20:43

Sikorka a gdzie wybywasz? coś skleroza chyba mnie dopadła...

KUlka ale masz fajnie! widzisz, u mnie w domu to tylko mąż ma wiecznie wychdne...

Lady o :ico_brawa_01: dla Mili!!! No, młoda wie wszystko, ale zawsze robi swoje...szkoda gadać. I wymusza też okropnie, więc możemy sobie podać ręce...a w sumie to one mogą...
Moją męczą zębiska...już prawie tydzień wali takie luźne kupy...że :ico_szoking: nawet kilka dziennie...ten katar lekko ma...w sumie to chyba i jakaś alergia, bo znów ma jakiś dziwny liszaj na czole i na nodze, ale to może od wody? Poza tym jest ok, ale na noc bez czopka się nie da...bo ryk jak diabli...No i wymusza przy tym, żeby jej towarzyszyć przy zasypianiu, ale na razie się nie poddaję. Ważne, że nocki jakoś śpi jeszcze...ale boję się, że te zęby zaczną znów wszystkie na raz wychodzić, to będzie sajgon...na razie ma wyraźnie na wylocie górne 3obie...i na dole trójki albo czwórki, ciul wie co to jest...masakra........
ale mała już śpi...a ja? bym sobie nawet posiedziała, to ojciec mi się rozsiadł przed tv i mecz ogląda :ico_puknij: a ja???

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

13 cze 2008, 21:19

A ja mam nerwa bo jak my jedziemy nad morze to pogoda ma być lipna :ico_zly:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

14 cze 2008, 08:42

hejka

a ja dzis pierwsza :ico_szoking:
zaraz zmykam do biblioteki..wypadaloby skonczyc w koncu ta nieszczesna prace, a propmotorka coraz to nowe rzeczy mi wymysla :ico_noniewiem: a nie chce mi sie jak diabli, na razie najgorsze mam za soba bo egzaminy mam prawie wszystkie zdane, tylko na jeden wynik czekam..ufff..
moj A dzis na urodziny do kumpla wypada, wiec mi sie szykuje samotny wieczor i samotna noc, bo za pewne przyjdzie w takim stanie ze tylko kanapa mu zostanie..juz mu zapowiedziałam gdzie bedzie miał poscielone :ico_haha_01:

zbora wspołczuje takie wychodzenia zebow...
u nas na razie jak wychodziły te dwa to byl stan podgoraczkowy i wybudzenia powiedzmy raz dwa razy w nocy z płaczem, no i wyszły w odstepie m-ca po sobie, wiec szykuje sie znow w okolicach 27-28.06 na kolejnego :ico_noniewiem:

to zycze miłego dnia

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

14 cze 2008, 09:23

Witam

NIby fajnie się bawić... ale teraz się odczuwa zmęczenie.... :ico_puknij:
Aaaaaaaaaaaaa tak źle i tak nie dobrze :ico_oczko:
:ico_kawa:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

14 cze 2008, 13:41

Hej!!!
Ja już wróciłam. zborra, nigdzie daleko nie wybywałam, byłam tylko w szkole w Radomiu. Dziś referowałam kolejną pracę i kolejna 5 :-D Wcześniej się zajęcia skończyły, bo Pani miała pogrzeb, głupio, ale my się cieszyłyśmy :-D A jutro już nie jadę wcale, semestr zaliczony. Jejku tak szybko to zleciało, dopiero co zastanawiałam się jak to będzie i wahałam czy wogóle iść na te studia.

A jutro spróbuję namówić męża na jakąś rodzinną wycieczkę, nie wiem jeszcze gdzie, mam w planach albo Czarnolas bo najbliżej, a może Nałęczów, albo zamek w Janowcu wszystko w sumie nie aż tak daleko. Zobaczymy co Sikor powie na mój pomysł. A teraz zmykam jakiś obiadek przekąsić. Miłego weekendu Wam życzę. :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

14 cze 2008, 15:07

hejka,ja dopiero teraz sie melduje bo wczoraj do nocy mnie nie chcialo wpuscic na tt ,dzis rano bylam w pracy,potem zakupy i teraz bedzie obiad no a potem jeszcze do pracy musze wrocic na godzinke.....gdyby nie to to bysmy do parku zabaw w takim lesie pojechali...wiec moze jutro sie uda...

poczytalam wszystko i tak w skrocie....Hanka jak zawsze pogodna dziewczynka :ico_brawa_01: ...Sikorce gratuluje 5 :-D :ico_brawa_01:
Massumi odpoczywaj ile wlezie!!!!Lady..pisz pisz i zakoncz juz te prace!!!
ojc juz wiecej nie pamietam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

14 cze 2008, 15:12

Ja obmyslam co zabrać ze sobą na ten urlop bo wyjeżdżamy już jutro w nocy. Tylko kurcze pogoda zapowiada się przeciętna :ico_placzek: No chyba, że prognozy się nie sprawdzą :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

14 cze 2008, 15:51

Obrazek
Obrazek
Obrazek

octavi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 07 gru 2007, 20:39

14 cze 2008, 17:02

hej dziewczyny, ja jestem z gdańska, chciałabym pojechać gdzieś z rodzinką na wakacje coś jezioro może góry ... macie jakieś sprawdzone, ciekawe kąty? :-)

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

14 cze 2008, 17:15

Witaj Octavi...czy mi sie wydaje czy masz roczniaka z maja :-D :ico_oczko:...to tak jak nasze maluszki wiec zapraszamy....

nic ciekawego w PL nie polece bo nie mam nic sprawdzonego za wyjatkiem Zakopanego....

Kamizela...co zabrac na urlop?wszystko tylko ze w ciutek mniejszych ilosciach :ico_oczko: ....a tak powaznie to przy kiepskiej pogodzie zabierz najpraktyczniejsze ciuszki,nie zapomnij o kocyku,fridzie do noska i ulubionych zabawkach Wikusia!!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość