Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

14 cze 2008, 10:14

Emalia podawaj małemu przed karmieniem ten syropek na kolki ( mimo ze moze ich nie ma) nie pamietam jak sie nazywa ( infacol? chyba tak) ja mimo ze fran nie miał kolek to przed dwoma karmieniami dawałam mu ( to jest bezpieczne i mozna spokojnie podawać bo to tez na wzdęty brzyszek i purty jest )
a ze Twój starszy syn tak sie zajął małum to jestem w szoku i ciesze sie bardzo ze masz tak odpowiedzialnego i kochanego synka :ico_buziaczki_big: dla niego za miłość do Nathanka

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

14 cze 2008, 10:44

Emilka normalnie sie wzruszylam :ico_placzek: masz cudownego synka no dwoch zreszta :ico_puknij: ale Kacpra podejscie mnie normalnie rozczulilo :ico_brawa_01: no i widzisz czy "zla" matka wychowalaby taka istote??????
mozna tylko ci pozazdroscic :ico_brawa_01:
Emilka dasz rade glowa do gory po prostu zmien nastawienie ciagle powtarzaj sobie ze to tylko chwilowe to dziala naprawde gdybym ja tak sobie nie powtarzala po urodzeniu drugiego babla to bym sie zalamala ale ale nabralam tej sily nie wiem skad i naprawde latwo i szybko to minelo :-)

Marta ma racje mozesz podawac infacol ja dawalam Dawidkowi pare razy bo gazki mu sie gromadzily.A jak dalej tak bedzie ulewal to warto isc po jakis lek do lekarza bo wtedy rzeczywiscie niewiele w brzuszku moze zostawac i to takie bledne kolo :ico_olaboga: Zapytam sie mojej Asi co to za lek lekarz dal Antosiowi i czy dziala przede wszystkim :-)

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

14 cze 2008, 10:46

infacol? chyba tak
-ok kupie go dziś :ico_oczko:
mnie tez Kacperek zaskoczyl,potrafi byc przekochany a to jakim jest starszym bratem pelnym troski i milosci dla 9 lat mlodszego braciszka jest super szczesciem,dobrze,ze nie jest zazdrosny,bo co prawda teraz nie mam dla niego tak czasu jak kiedys,maz tez bo wiekszosc dnia w pracy ,ale to dopoki sie wszystko unormuje a pozniej bedzie juz tylko lepiej :-)

[ Dodano: 2008-06-14, 10:48 ]
Zapytam sie mojej Asi co to za lek lekarz dal Antosiowi i czy dziala przede wszystkim :-)
-zapytaj i dziekuje ci za to

[ Dodano: 2008-06-14, 11:07 ]
a oto zdjecia z tamtego dnia ,nie moglam ich wtedy nie zrobic :-D

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-06-14, 11:24 ]
a oto Natanek,probowalam zrobic mu zdjecie do paszportu bo w poniedzialek jedziemy mu robic i ciezko takiemu maluszkowi zrobic udane

Obrazek

jak i jego ulubiona hustawka na ktorej spi juz prawie 2 godz -tylko na niej tak spi

Obrazek

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

14 cze 2008, 14:00

Emalia az sie popłakałam jak zobaczyłam ich dwóch na zdjęciu :ico_placzek: kurcze Ty to masz szczęscie kobieto :ico_olaboga: dwóch najcudowniejszych synów na świecie :ico_brawa_01:
a infacol kup mozna to dostac wszedzie nawet w tesco i mu podawaj praktycznie przed karmieniami :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-06-14, 14:03 ]
emalia poczytaj i nie martw sie ulewanie jest normalne
http://www.urwis.pl/index.php?storyid=60

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

14 cze 2008, 14:14

martuchafrost, dziekuje za uznanie -ja tez sie ciesze ,ze ich mam,to moje najwieksze szczescia

a co do mleczka Martus zmienilam z tego SMA Gold na zielone Cow&Gate i teraz nie wiem,bo po tym zielonym placze i nie spi jak powinien,po butli tego mleczka nie jest syty a teraz pytanie czy brzuszek go boli po tym modyfikowanym,czy moim hm...
ja jadam ostroznie,kanapki z wedlinka,maselkiem,salata lodowa,serkiem bialym,czy zoltym,jajeczka,ryz ze smietana i cukrem,a dzis zrobilam zapiekanke z makaronu,szynki i sera zoltego i salomona.
jejku nie wiem co z tym mlekiem,mowisz,ze ono jest najlepsze tak ?

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

14 cze 2008, 14:30

emalia30, popłakałam się na widok twoich facetów :ico_placzek: cudo!!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

14 cze 2008, 17:00

Emalia a ja nie wiedziałam ze SMA gold podawałąś, mi sie wydaje ze cow&gate zielone jest najlepsze, ale moze Nathankowi nie służy :ico_olaboga: wiec moze spróbuj inne??? ale wiem ze po SMA dzieci mają problemy z kupką, ale wiem ze jest tez dobre Aptamil,
ja jadam ostroznie,kanapki z wedlinka,maselkiem,salata lodowa,serkiem bialym,czy zoltym,jajeczka,ryz ze smietana i cukrem,a dzis zrobilam zapiekanke z makaronu,szynki i sera zoltego i salomona.
:ico_szoking:
daj sobie spokój ze sałatą lodową ( wzdęcia u maluszka), wszelkiego rodzaju serami :ico_nienie:
śmietana ? nie! :ico_szoking: :ico_nienie: , nabiał jest niedobry jak dziecko jest alergikiem albo ma skłonności do alergii,
kochana : ja jadłam: kanapki z wędliną, kurczaka gotowanego, rosół na obiad( codziennie) az do obrzydzenia, i w sumie na nic innego nie miałąm czasu :ico_olaboga:
kochanie naprawde musisz uwazac co jesz, ale jesli po tym co napisałas Nathankowi nic nie wychodzi na twarzy i ciele to mozesz jeść

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

14 cze 2008, 17:23

ale jesli po tym co napisałas Nathankowi nic nie wychodzi na twarzy i ciele to mozesz jeść
odpukac nie i oby tak zostalo
wiesz co dieta kobiety w ciazy jest tragiczna,kiedy to matka pada z wyczerpania i ma jeszcze diete to mozna by nogi wyciagnac,mnie sie ciagle chce jesc,w zyciu tak nie mialam,szok,5 kromek na sniadanie,obad zjem taki jak moj M i jeszcze pol takiego bym wciagnela,ale moj rozsadek mowi,zebym zbastowala,lato sie zbliza a ja nie mam czasu i pieniazkow na nowe wieksze laszki a w stare jeszcze nie wchodze

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

14 cze 2008, 19:50

emalia30, ja doskonale pamietam jaki mialam apetyt przy karmieniu :ico_olaboga: pochlanialam olbrzymie ilosci jedzenia i ciagla ssanie czulam ale to tylko chyba przez jakis czas wiec sie nie martw :ico_oczko:
Zgadzam sie z Marta ser zolty i smietana odpadaja :ico_nienie: sa ciezkostrawne.Ja zywilam sie glownie zupami bez smietany na udku i to miesko gotowane tez zjadalam albo wrzucalam do zupy pulpety bez cebuli bo wzdyma no i warzywa niewzdymajace pamietam jak zjadlam po 3 tyg kawaleczek kotleta na probe i jak malu kolek wogole nie mial to wtedy darl sie w nieboglosy :ico_olaboga: lepiej pobyc troszke na diecie i miec spokoj :ico_oczko: z nabialem wlasnie tez ostroznie trzeba bo moze uczulac i bole brzuszka wywolac
Jak tak sie wypisuje to sie wydaje ze mama karmiaca nic nie moze jesc ale da sie wyzyc na tej dietce :-)

emalia30, zdjecia przecudne przeslodkie mozesz byc dumna naprawde :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

14 cze 2008, 22:42

Magda Sz., i Marteczko ja wzoruje sie troszke na tej diecie,wyglada ok

http://babyonline.pl/niemowle_karmienie ... _page_no=0

[ Dodano: 2008-06-14, 22:43 ]
emalia30, zdjecia przecudne przeslodkie mozesz byc dumna naprawde
-dziekuje :-)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Tiwa i 1 gość