octavi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 07 gru 2007, 20:39

14 cze 2008, 17:26

witaj GLIZDUNIA, tak mój synio jest z 25 maja g.10.20 waga 3890 (o, jeszcze wszystko pamiętam...) :ico_brawa_01:

a jakie masz propozycje poza Polską? :-)

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

14 cze 2008, 17:31

Hej laseczki!!!
o, widzę że nasza pani Sikorka znów zabłysla! :ico_brawa_01:
Lady to przybij piątkę, bo mój pan wyjechał wczoraj rano i wróci jutro wieczorem...ja mam wino jak zawsze na wieczór :-D
Massumi chciało się szaleć to masz...babo...i nie marudź! :ico_haha_01:
Glizdeczka ale fajne zdjęcia!!! a ona tak śpi dziwnie?
Octavi...witaj! no chyba masz majowe dzieciątko tak? co polecić...generalnie to z małą jeszcze nie byliśmy nigdzie, ale wakacyjne miejsce to dla mnie Władysławowo...ale z dzieckiem nie wiem...wolałabym coś spokojniejszego...w ogóle ja nad morze z małą nie bardzo, bo co robić? ani na słońcu za długo...wolałabym jezioro...ale niestety nie mam nic konkretnego.
Kamizela...oj, a Wy na dlugo jedziecie??? nad morze tak? to może wpadniecie do nas po drodze? chciaż na kawę :-) Ja na tydzień w góry zabiram...łóżeczko, wózek...pieluchy, żarcie...kosmetyki najpotrzebniejsze dla Hanki, lekarstwa, obowiązkowo czopki przeciwbólowe i fridę, coś na katar, kaszel, zyrtec...zabieram też chustki do dezynfekcji miltona, żeby młoda nie zbierała wszystkich bakterii z okolicy..chya nocnik...no i smoczki, przytulanki i kilka zabawek...oczywiście masę ubrań :ico_haha_01: i proszek do prania...
i muszę iść, bo młoda się budzi...pa!

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

14 cze 2008, 17:36

octavi, wiesz co ja pisze z UK i tutaj to pojechalabym chetnie nad morze,ale Ty raczej o gorach myslisz czy jeziorku wiec tak jak mowie...w Zakopanym moge polecic nocleg przy samych Krupowkach z tym ze bez wyzywienia...ale to nie problem raczej bo knajpek mnostwo w kolo!i chyba nawet gdzies tu byl na TT juz taki temacik....zaraz poszukam Ci linka :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-06-14, 17:39 ]
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... php?t=3863

octavi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 07 gru 2007, 20:39

14 cze 2008, 17:44

glizdunia, ty kochana jesteś, dziękuje
ja też szpieguje tt
założyłam nawet wątek, kurde ale widze że są podobne... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ja pisze z gdańska - więc nie chce nad morze, na plaży słońce praży a piach pali i co z maluszkiem w takich warunkach??? :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: nifgdy w życiu - takie jest moje zdanie... dlatego szukam spokojnych bezpiecznych dla malucha miejsc...

glizdunia!!! ty się chyba nie gniewasz na mnie za moje zdanie??? noooo!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

14 cze 2008, 17:57

Hej laseczki!!!
o, widzę że nasza pani Sikorka znów zabłysla! :ico_brawa_01:
Lady to przybij piątkę, bo mój pan wyjechał wczoraj rano i wróci jutro wieczorem...ja mam wino jak zawsze na wieczór :-D
Massumi chciało się szaleć to masz...babo...i nie marudź! :ico_haha_01:
Glizdeczka ale fajne zdjęcia!!! a ona tak śpi dziwnie?
Octavi...witaj! no chyba masz majowe dzieciątko tak? co polecić...generalnie to z małą jeszcze nie byliśmy nigdzie, ale wakacyjne miejsce to dla mnie Władysławowo...ale z dzieckiem nie wiem...wolałabym coś spokojniejszego...w ogóle ja nad morze z małą nie bardzo, bo co robić? ani na słońcu za długo...wolałabym jezioro...ale niestety nie mam nic konkretnego.
Kamizela...oj, a Wy na dlugo jedziecie??? nad morze tak? to może wpadniecie do nas po drodze? chciaż na kawę :-) Ja na tydzień w góry zabiram...łóżeczko, wózek...pieluchy, żarcie...kosmetyki najpotrzebniejsze dla Hanki, lekarstwa, obowiązkowo czopki przeciwbólowe i fridę, coś na katar, kaszel, zyrtec...zabieram też chustki do dezynfekcji miltona, żeby młoda nie zbierała wszystkich bakterii z okolicy..chya nocnik...no i smoczki, przytulanki i kilka zabawek...oczywiście masę ubrań :ico_haha_01: i proszek do prania...
i muszę iść, bo młoda się budzi...pa!

[ Dodano: 2008-06-14, 17:58 ]
sory za podwójne pisanie, ale niby błąd wyskoczył...

[ Dodano: 2008-06-14, 18:00 ]
Octavi my jedziemy za tydzień do Karpacza...dla nas też to wielka wyprawa...ale myślę, że to lepsze niż morze...mogę Ci podać link do naszej kwatery, bo gość za apartament 2pokojowy full wypas chce 50zł od osoby...!!! a okolica super...można pospacerować, pozwiedzać...w razie draki można wypad do Pragi zrobić bo nie aż tak daleko

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

14 cze 2008, 18:30

Hej i ja w końcu dotarłam. Wczoraj próbowałam się dostać na tt i się tylko :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

zborra, Hanula śliczna :ico_brawa_01:
octavi, witamy, ja z niedaleka bo z Wejherowa :) i mój synuś też z 25.05 tylko że chwilę wcześniej się urodził bo 0:20 :)
Sikorka :ico_brawa_01: za kolejną 5 i zakończenie semestru
U nas pogoda taka sobie więc lenimy się całą rodzinką w domu bo jak chcemy wyjść to pada :(
Miłego weekendziku a przede wszystkim wieczorku.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

14 cze 2008, 19:20

hejka...ja juz w pracy znow bylam na godzinke...i z glowy!!

Octavi...w zyciu bym sie nie obrazila za to ze masz swoje zdanie :ico_haha_01: ....ja poprostu ze slaska jestem i zawsze mi sie morze marzylo!ale mysle ze da rade pojechac z Maya nad morze w lato,duzy parasol,minutka kapieli w wodzie....jakies zakupki bo u nas te miasta nadmorskie to maja niezle zaplecze sklepowe :ico_oczko: ...ladne fotki porobimy i do domciu!!!daleko strasznie nie mamy bo jakies 2h drogi......

Pati,zycze milego wieczorku rodzinnego,chociaz macie siebie nawzajem przy tej pogodzie!!

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

14 cze 2008, 19:20

nareszcie tu dotarłam
wpadne wieczorkiem to cos jeszcze naskrobie

zborra a ty dokladnie mieszkasz?
bo ja tez sie nad morze wybieram

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

14 cze 2008, 20:05

octavi, ja tez jestem z gdanska :)

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

14 cze 2008, 20:15

o proszę...to zapraszam wszystkie po kolei :ico_haha_01: co prawda ja i morze mamy tyle wspólnego co ja i Marylin Monroe... :ico_haha_01: ale, może komuś będzie w miarę po drodze. Ja mieszkam ok.55km od Bygdoszczy, Torunia...i 15km od Świecia nad Wisłą...i zapraszam wszystkich chętnych :ico_haha_01:
Glizdunia no właśnie, taki wypad jednodniowy mi się też marzy...też nie mam daleko, więc na bank wyskoczymy...żeby chociaż Hanuta wielką piaskownicę zobaczyła nie? :ico_oczko:
Pati no miłego, samotnego wieczoru...i zazdroszczę, jeśli Twój jest bardziej udany...
Doris a Ty się jak zapatrujesz na to spotkanie z Pati w 2weekend lipca?

a nasz pies dziś z radości skoczył i przewrócił Hanutę! :ico_olaboga: :ico_zly: i oczywiście był taki :ico_placzek: że szok! zlałam gnoja...dobrze, że nie padła na kamienie...

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość