Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

24 mar 2008, 17:23

Emka, ta ostatnia połączona wersja mi się podoba, wygląda na najstabilnejszą. Nie orientuję się w kosztach, ale nawet jak bym chciała to chyba mnie na taki placyk zabaw nie stać. My mamy piaskownicę i już wbudowaną od lat huśtawkę w trzepak, więc to w miarę wystarczy.

Fajna jest ta opcja ze zjeżdzalnią wodną. Wiesz, ostatecznie możesz zakupic wszystkie :-D

Awatar użytkownika
Wronka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 329
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:02

31 mar 2008, 20:47

No ta łączona najbardziej mi się podoba ale ta opcja huśtawek to raczej dla młodszych dzieci ;) i dużo miejsca zajmuje....
Jak będę pamiętać to poszukam gazetki którą prenumerujemy w pracy i tam oni dają chyba 10% zniżki dla prenumeratorów to może coś Ci się spodoba.
Tylko, zebym nie zapomniała bo dzisiaj wyszłabym w kapciach na dwór gdyby nie Sławuś :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_puknij:

octavi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 07 gru 2007, 20:39

14 cze 2008, 21:16

ja mam huśtawkę taką pokojową wolnostojącą i taką na sznurku - plastikowy fotelik - super - mały ją uwoelbia, mam basen dmuchany z 300-toma piłeczkami, piaskowicę, namiocik- domek, do tego nasz duży stawiany ogrodowy basen i ... kocyk do zabawy...
no grill, altana to już dorosłe atrakcje.. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

24 cze 2008, 13:35

Ja tak jak octavi, mam na działce huśtawke taką rozkładaną która zimą stoi w pokoju córeczki, piaskownice drewnianą, namiot rozkładany i basen z kulkami w który jak jest ciepło to wlewamy wode a wyciągmy kulki. Pozatym przy wejściu do ogrodu mam potawione duże kamienie na których moja córcia uwielbia się bawić :-D . Jak jużskończymy budowę domku to może wtedy pomyśle o zjerzdżalni i innych np. plastikowych czy drewnianych domkach a na razie amy to wszystko na działce i rzeczy takie jak basen, huśtawka musimy chować do altanki żeby nóg nie dostały :ico_oczko: więc już chyba nic więcej nie zmieści się w naszej malutkiej altance :-)

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość