madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

14 cze 2008, 20:41

Mariola, Iwona super foteczki :ico_brawa_01: śliczne dzieciaczki :ico_brawa_01:

Justyna bardzo duzo osób mówi ze Martynka jest podobna do patryczka :-)

Zapraszam na wieczorne pogaduchy, jest ktoś chetny???

Tagar fajnie te aukcje zrobiłas. A to Ty jestes na tym zdjęciu?

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

14 cze 2008, 20:44

tak tak ja, tylko zdjecia bardzo stare...

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

14 cze 2008, 20:48

fajnie wyszłas na nich :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-06-14, 20:49 ]
zapomniałam napisac ze Martynka juz spi, dałam jej na noc kaszke, ciekawe ile pospi :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

14 cze 2008, 21:29

Moja majka tez spi ale nie spala od 15 bylismy dzisiaj na wycieczce majeczka poznala nowych wujkow bardzo sie jej spodobali

a chcemy z mezem pojechac dzisiaj na dyskoteke bo nie bylismy juz chyba z 2 lata jak nie wiecej

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

14 cze 2008, 21:31

iwona83, w takim razie miłej zabawy zyczę :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

14 cze 2008, 21:47

witam ja juz po pracy dzieci spia a maz sie na mnie obraził jak wam powiem o co to chyba padniecie poprostu zaniedbuje obowiazek malzenski ale powiedzcie mi kiedy on pracuje nocki rano spi a ja popoludniu w pracy dzisiaj powiedzial mi bo sie pytam co tak pozno wrociles a on ze byl na lewiznie zartowal ale musze to zmienic bo naprawde pojdzie ha ha :ico_olaboga:
Kapela niewidomych fajnie grala jeden pan z tych niewidomych poszedl sie zalatwic i syn go prowadzil a kolezanka mowi tylko prosze sobie swiatlo zapalic on mowi nie trzeba a ona trzeba bo tam bardzo ciemno za chwilke przypomniala sobie ze on niewidomy.Julka i Amelka byly dzisiej przekochane bardzo grzeczne ze mna nie wiem jak z tata.zważyłam dzisiaj Julke bo cos ciezka sie wydawala no i mi przybrala zawsze wazyla najwiecej 14,2 a teraz 14,8 a Amelka wedlug naszej wagi 5,8

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

14 cze 2008, 21:48

Hej!

Mariola, Iwona super zdjecia!!!!!

Gosiu, bardzo dziekuje!! Ostatnio chyba nasze chlopaki tez podobnie wazyli...? czyli przybieraja jednakowo, tylko Karolek na cycusiu, a moj na butli....

Moj dzieciaczek tez juz dawno spi smacznie.
Madziu, mam nadzieje, ze Martynka troche pospi.... ile tej kaszki zjadla?? Moj Pawelek zjada ok. 220 ml, ale ok. 18/18.30 tak mu daje. Po kapieli czasami mlekiem poprawi, a czasami jest taki senny ze nic nie zje.... i przewaznie ok. 5.00 wstaje,ale wcale nie jest taki glodny.... moglby spokojnie jeszcze pospac... :ico_oczko: moze wstaje bo widno i wydaje mu sie ze dzien, nie wiem.

Madziu, ze mna nie popiszesz :ico_oczko: , bo ja uciekam lulu! Spokojnej nocki!
Do jutra!

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

14 cze 2008, 21:53

Iwona Majunia super wyglada jak sie opala

[ Dodano: 2008-06-14, 21:56 ]
oj poszłabym na dyskoteke az wstyd ale ostatni raz byłam jak Julka miała roczek i zle sie to skonczylo bo maz mojej kolezanki pobil mojego meza od tak se stwierdzilismy ze cos chyba zazyl bo szlismy razem bawilismy sie i nagle do niego doskoczyl potem jeszcze walnol swoja zone tak ze szkoda gadac

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

14 cze 2008, 22:03

Mariola a ktora to kolezanka

ja uciekam narazie idziemy do znajomych a pozniej nie wiem moze na dyskoteke a jak nie to wroce popisac z wami

papa

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

14 cze 2008, 22:08

Cześć dziewczyny :-)
Ale się napisałyście, masakra, jeden dzień mnie tu nie było... heheehhe
Pinko wstawiaj fotki z nowej chatki :-D Jak tam kociska? Polubiły już nowe miejsce?
Pinko, jak kotki??
Nocka w nowym mieszkanku minęła bardzo dobrze, śpimy wprawdzie na dmuchanym materacu, ale nie jest tak źle, gorzej z kotami. Justyna, miała rację z tym przywiązywaniem, Mysia przez dobrą godzinę jak opętana biegała po domu i wszystko sprawdzała, a Klorel trząsł się przerażony i miauczał płaczliwie. Dzisiaj już jest lepiej :-)
Fotki powstawiam, jak tylko posprzątam i poskładam rzeczy :-) żebyście się bałaganem nie przeraziły.

Jak zwykle zamieściłyście super fotki:
Madziarka, czadowo wygląda Patryczek w okularach i królewna Martynka uchachania :-)
Tagar fajna fotka Hani w podpisie :-)
Gosia Pawełek w podpisie też superaśny, takie ma duże roześmiane oczęta :-)
mariola, a Amelka jak słodko sobie leży na brzuszku i to zdjęcie z siostrzyczką jest przesłodkie... kochane istotki :-)
iwona83, Majka wygląda przecudnie w tej czapuni i jaka uśmiechnięta na tych zdjęciach :-) A tej plaży i palemek to tylko pozazdrościć :-)

Mariola, a już myślałam, że moja Ula najmniejsza, bo ważyła 6700 ostatnio u lekarza, ale widzę, że się pomyliłam :-)
Dziewczyny jak się wstawia to że ktoś pomógł? Chciałam Pinko i Marioli wstawić
Ależ nie musisz, cieszę się, że mogłam pomóc :-) oby tylko przyniosło to efekty, poza tym, te informację to miałam wcześniej od Ciebie :-)

Misiu, jutro poszukam tego przepisu, obiecuję :-)
Karol ma typowe objawy jak na skazę
Że też dopiero teraz mu to wyszło.... :-(
dałam jej na noc kaszke, ciekawe ile pospi :ico_noniewiem:

Życzę Ci aby spała do rana :-)

Uciekam się wykąpać, mam nadzieję, że odpisałam wszystkim i na wszystko.

Ach i muszę się pochwalić, Uli wyszedł pierwszy ząbek na dole :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D i wcale nie płakała wcześniej przy tym, więc tym bardziej się zdziwiłam jak go zobaczyłam.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość