Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

14 cze 2008, 20:30

Jasnie Pani :) pisze:Dla dzieci urodzonych poza granicami UK do child benefit jest potrzebny home office


no to bede musiala jeszcze sobie troche na to poczekac :ico_zly:
ale dzieki ze napisalas bo jeszcze nie wyslalam to bede czekac az M dostanie to wszystko
w pon. sie umowimy na insurance.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

14 cze 2008, 21:17

eve81, jak tylko bedziecie mieli NIN to wysyłaj, bo na formularzach o CH B jest opcja do wpisania, ze Home Office jest w trakcie załatwiania i jak tylko przyjdzie to odeslesz. Ale nie radze zwlekac, ani kombinowac, ze tak sie napisza a HO i tak sie zrobi "kiedys" jak bedzie kasa, bo moga ci kazac zwracac caly CH B ktory dadza i zabrac wogole to swiadczenie :ico_noniewiem:

Ja tez mam teraz straszne korowody z tymi benefitami :ico_noniewiem: Jak tylko znajde prace to juz tylko o CH B bede sie starala, a taxy to chyba wszystkie oleje, bo siedziec w domu i tak nie bede, z pracy cos tam wiecej zawsze bedzie niz te taxy, a korowód caly nie do zniesienia :ico_noniewiem:

A jak insurance? Odpisali cos na maila? Przypilnuj, zeby ta sprawa sie odkrecila i zamkneła, bo moga ci potem sciagac i tak miesieczne ubezpieczenie z konta :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

14 cze 2008, 22:26

Jasnie Pani :) pisze:A jak insurance? Odpisali cos na maila?


no dzisiaj znajomy zadzwonil w imieniu mojego M i cancelowal to jedno ubezpieczenie
babka powiedziala ze jak przyjda dokumenty to mamy je odeslac, a z konta zabiora karne 15F a reszte zwroca.. mam nadzieje ze szybko to sie zalatwi
zreszta ten znajomy mowil ze kiedys tez tak zrobil ze kupil 2 ubezpieczenia i musial zrezygnowac z jendego ale nie mial z tym wiekszych problemow.

dzisiaj przyszly dok. z DVLA..nareszcie :ico_brawa_01:
teraz tylko czekamy na papiery z ubezp. i biegiem na poczte po taxa :ico_oczko:
juz sie nie moge doczekac pierwszej przejazdzki :-D

Aguś21
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 02 sty 2008, 02:03

15 cze 2008, 00:00

Cześc dziewczyny :-D . Troszke czasu mnie tu juz nie było. Ogladałam Wasze zdjecia wszystkie maluszki bardzo urosły i super wyglądają :ico_brawa_01:
Mój Olivierek ma juz ponad 6 miesiecy juz siedzi i raczkuje wiec trzeba teraz na niego bardziej uważac zeby cos nie zbroił :-D. Troche Was pomęcze zdjęciami sorki że tak dużo :-D. Przesyłam pozdrowionka.


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

15 cze 2008, 14:19

hej dziewczyny !!!
Aguś ale ten Twój synek juz duzy :ico_brawa_01: i boski :ico_brawa_01:
u nas znowu nocka z marudzeniem, Franko ma katar i całą noc marudny :ico_olaboga:
moze pogoda, a moze zęby :ico_olaboga: nie wiem :ico_olaboga:
a ja obiad szykuję ale nie chce mi sie, bo jestem tak przeziębiona, ze ledwo oddycham :ico_olaboga: chora ta pogoda, raz ciepło raz zimno :ico_olaboga:
a my wczoraj na grilu byliśmy , ale musieliśmy sie szybko zwijać bo Franko śpiący, a on nie zaśnie mi nigdzie niż w domku :ico_oczko:
to spadam sobie herbatkę z miodem zapodac co może mi przejdzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 cze 2008, 14:34

czesc dziewczyny

u nas wszystko w porzadku ale jakos weny na pisanie brakowalo.. tzn malo sie tutaj pisalo wiec czekalam na rozwoj sytuacji hihi

marta wy znowu chorzy? czy jeszcze poprzednie przeziebienie wam nie przeszlo brrr masz racje pogoda zmienna wiec nietruddno cos zlapac
nam na razie zdrowie dopisuje
leon ma kontakty z zakatorzonymi dziecmi i bylam pewna ze dostanie cos w spadku ale o dziwo nosek czysty hihi
a ty lepiej sobie seteczke zafunduj
czy cos w tym stylu, hihi
tez wczoraj grillowalismy u znajimych, ale w dzien, wiec dzieci na sloncu poszalaly
lelek probowal rowerka sojego starszego o 2 miesiace kolegi i bardzo mu sie spodobal
az sie maly kubus wkurzyl bo tez chcial pojezdzic hihi

jasnie bo zaraz zmienimy ci login na JAsnie Szpieg hehe

gosia fajnie ze wreszcie wpadlas. ale zostan na dluzej, ciesze sie ze przeprowadzicie sie szybciej niz myslalas
wspolczucia z powodu smierci babcia [*]

monika ubranka na chrzest sa piekne w mamas and papas
jesli chcesz takie typowel. biale, czy kremowe. eleganckie
a jesli nie to sa fajne koszule w next, nawet widzialam garniturek lniany

czesc zubelek
witaj agus jaki slodki babelek

mmarta jaki zzgrabny brzucholek
a odnosnie tesciowej, to juz postanowilas?
ja mysle ze to zalezy jaka jest osoba
bo nie kazda sie wtraca i robi problemy
moja np jest beznkonfliktowa, i pomocna
ale taka troche stojaca z boku tzn czajaca sie, bo ona nie lubi sie narzucac i taki kontakt z nia troche dla mnie sztywny
ale generalnie fajna kobita i narzekac nie moge

a ty musisz ocenic jaka jest twoja
powiem ci ze nie kazde dziecko jest super grzeczne i nie kazda matka czuje sie na silach
roznie bywa
sa takie co leza
a dzieci spia niespokojnie
czego ci oczywiscie nie zycze

ja mialam swietne poczatki
ale mama moja gotowala prasowala itd wiec mialam duuzo czasu na spanie do poludnia itd hihi

[ Dodano: 2008-06-15, 14:38 ]
marta dziekujemy za pamiec i stawiamy spoznione lelekowe 11 miesiecy :ico_tort: :ico_tort:

a u nas jest 6 zabkow hihi
mamy wiec komplet gornych jedynek i dwojek
i dolne jedynki
coraz bardziej je widac a lelek w zwiazku z tym robie nowa mine hihi odkrywa swoje uzebienie

nauczyl sie schodzic prawidlowo z lozka
czyli nie na glowke hehe
obkreca sie i na nozki schodzi
ale nie zawsze mu to wyjdzie wiec trzeba asekurowac zeby orla nie wywinal hihi

a dzis chcialam sprawdzic jak zareaguje na schody w dol i zrobil ten sam myk. tylem schodzil
ale to mnie bezpieczne niz lozko
trzebaa uwazac

[ Dodano: 2008-06-15, 14:55 ]
DZIEWCZYNY WSZYSTKIE FOTY PIEKNE!!! MALUSZKI ROSNA SZYBKO I WESOLO!!! OBY TAK DALEJ

ilonka i fela witajcie zaginione w PL, i wracajcie szybko bo znow nas zostawilyscie :ico_placzek:


mroweczka gratki :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: pisz ktory tydzien, jak sie czujesz itd

beatka doszlas juz do siebie??

jasnie gratki dla stapajacej luski hehe
lelek zaczal chodzic za jedna reke ale jeszcze nie dosc pewnie hihi
rzadko tak go prowadze bo to ponoc niewskazane hehe
no i dobrze
przynajmniej moj kregoslup nie ucierpi
a on sam sobie niezle radzi

emilka witaj

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

15 cze 2008, 15:23

madziorka hihi pisze:a u nas jest 6 zabkow

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
a u nas wciąż tylko dwa :ico_szoking:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 cze 2008, 16:00

marta u nas tez dlugo byl jeden. po miesiacu drugi hihi a teraz w ciagu jednego dnia pojawily sie dwa a za kilka dni kolejny
moze znow sie cos wykluwa bo poprzednie wychodzily spokonie
a od tygodnia leon sie wybudza zaraz po zasnieciu z rykiem
podejrzewam zebole hmmm

ide na obiad i jedziemy na mecz hihi tatus bedzie znow ganial za pilka
wlasnie przyjechal do domu bo ma przerwe miedzy jednym a drugim
to sie z nim zapakujemy

milej niedzieli papa

buizu
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2008, 22:40

15 cze 2008, 22:44

hej ... chcialabym Was zaprosic drogie mamy do udzialu w konkursach na www.dzieciak.co.uk. Do wygrania fajne nagrody, m.in. bon na £1000 do wykorzystania w wybranym biurze podrozy. Wystarczy zalozyc i prowadzic bloga w Dzieciaku ...to naprawde latwe i przyjemne . pozdrawiam i zapraszam serdecznie! :)

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

16 cze 2008, 14:34

Troche sie denerwuje... ide za chwile na interview i za szybko sie wyszykowałam i niestety mam czas na nerwy :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Trzymajcie kciuki! 9pocieszam sie, ze dokladnie rok temu działy sie w moim zyciu rzeczy, ktore wiekszych nerwów wymagały, a byłam wyluzowana :-D :-D )

Na zabicie czasu Wam Spidermana pokaze :ico_oczko:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość