Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

14 cze 2008, 22:45

dobry wieczor
przepraszam ze mnie niema ale was podczytuje :ico_oczko:

wczoraj poklocilam sie z mezem ale jest juz wszystko oki wyjasnilismy sobie wszystko i mam nadzieje ze humorek wroci :-D :-D

Emilia:
Moja rada,na pewno Marta mnie wesprze zybys nie meczyla sie na cycu tylko zaczela karmic butelka,bedziesz wtedy pewna ze sie najadl i mysle ze oboje bedziecie spokojniejsi
tez jestem tego zdania co dziewczyny :ico_oczko:
moja Wiki tez byla karmiona butla i wyrosla na piakna dziewczynke :ico_oczko:

ja co do ulewania to niewiem niestety bo moja Wiki tego niemiala naszczescie ale napewno dziewczyny wiedza lepiej :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
a co do twojego samopoczucia kochana to napewno niedlugo wszystko wroci do normy zobaczysz to tylko kwestoa czasu i jestes dla swoich dzieci najlepsza mamusia jaka mogli by miec :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
zreszta patrzac na zdjecia twoich chlopcow szczegolnie jak Kacperek przytula braciszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: poprostu tylko pozazdroscic kochana naprawde
jestes najlepsza mamusia pod sloncem :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i zycze ci zeby wszystkie twoje problemy sie wkoncu skonczyly i zebys sie mogla nacieszyc swoimi synkami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ide na film bo mezus zapodal :ico_oczko: papa
do juterka

acha Magda Sz., wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla OLusia za medal i zycze yudanej wycieczki kochana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

acah i kiedy wracacie z Pl??
bo wtedy moglibysmy sie spotkac umnie tym razem?? :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

14 cze 2008, 22:46

pamietam jak zjadlam po 3 tyg kawaleczek kotleta na probe i jak malu kolek wogole nie mial to wtedy darl sie w nieboglosy :ico_olaboga:
-ja juz kotlety jadlam z piersi smazone,i rybke z grilla coda i lososia a takze udka grilowane
pomidorki,banana,jablka,parowki ,wedzone udka-mowia dziewczyny,zeby nie dac sie zwariowac i jesc i patrzec na dziecko-wiec znalazlam w/w diete i tam jest co nie co wiecej
przeciez ilez mozna tak zyc na gotowanych mieskach na wodzie,rosole i chlebie :ico_olaboga: -to ciezkie dla mnie,ale ja potrzebuje urozmaicenia,oczywiscie z glowa i umiarem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

15 cze 2008, 10:24

Emalia a ja byłam tak ostrożna z jedzeniem ze tylko na rosole żyłąm, ale teraz wiem ze źle robiłam bo powinnam jeść wicej i obserwować frana, ale kiedy miałam jeść jak on na cycku wisiał non stop ???

u nas oki ale nocki jakieś marudne są, chyba zębole ida bo przeciez tak to normalnie śpi :ico_olaboga:
ja przeziębiona jak cholera, a dziś Jacy brat z dziewczyną przyjadą do nas na pare dni :ico_brawa_01:
oni mieszkają w Irlandii :ico_brawa_01:
a ja spadam obiadek szykować dla moich głodomorów póki drzemią :ico_oczko:
pozdrawiam kochane i miłej niedzieli

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

15 cze 2008, 10:58

Emalia a ja byłam tak ostrożna z jedzeniem ze tylko na rosole żyłąm, ale teraz wiem ze źle robiłam bo powinnam jeść wicej i obserwować frana, ale kiedy miałam jeść jak on na cycku wisiał non stop ???
w zasadzie to i ja tak sie trzeslam,ale mama jak i pare majowek namowilo mnie do tego i nie jest chyba zle,choc te niepokoje malego moga byc i przez cos co zjadlam,oczywiscie jem z umiarem i glowa :ico_oczko:
a co do infacolu to kupilam wczoraj i przed jedzeniem mu podalam i spal po poludniu 3 godz :ico_szoking: ,ale niestety w nocy to nie zadzialalo i nie wiem dlaczego :ico_noniewiem:
zjadl cyca i 90 ml butli o przed 5 rano i do tej godz ni spi,stekal,wiercil sie i poplakiwal hmm... ciekawe dlaczego :ico_noniewiem:
w zasadzie to u mnie moj w dzien spi jak mysz pod miotla i nikt go nie budzi,po prostu spi po 15 min i steka,kreci sie a jednak noc jest wazna by zregenerowac sily troszke a ja ani takiej mozliwosci w dzien ani w nocy :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-06-15, 11:00 ]
ja przeziębiona jak cholera
duzo zdrowka
dziś Jacy brat z dziewczyną przyjadą do nas na pare dni :ico_brawa_01:
super to milego spedzenia wolnego czasu z rodzinka :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

16 cze 2008, 00:54

acah i kiedy wracacie z Pl??
bo wtedy moglibysmy sie spotkac umnie tym razem??
wracamy 28 lipca wiec nie wiem czy jeszcze bedziecie :ico_placzek: a wczesniej do wyjazdu juz sie nigdzie nie ruszamy bo pieniazki zbieramy a wiadomo kazdy wyjazd to 100e peka,paliwo,jedzenie i jakies atrakcje dla chlopcow :ico_noniewiem:
a wy ktorego juz wyjezdzacie?

emalia30, nie martw sie juz niedlugo bedziesz w Pl to pojdziesz do jakiegos dobrego pediatry dla swietego spokoju niech obejrzy Natanka i moze pomoze wam rozwiazac problemy i cos doradzi :-)

Wpracy porazka dali mi 8 godzin na ten tydzien :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ale zarobie ohoho :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

16 cze 2008, 15:10

witam
dzis bylam z mezem po paszport dla malego i za 2 tyg go odbieram :)

trafilam tez w centrum na herbatke na laktacje HIPPA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Madziu daj spokoj z ta twoja praca,pogrywaja sobie w kulki tam :ico_zly:
pojdziesz do jakiegos dobrego pediatry dla swietego spokoju niech obejrzy Natanka i moze pomoze wam rozwiazac problemy i cos doradzi :-)
-to koniecznie pierwsze co zaczne zalatwiac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

16 cze 2008, 18:29

dzis bylam z mezem po paszport dla malego i za 2 tyg go odbieram :)
no to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a w Pl kup sobie ziolka mlekopedne sa duzo tansze a sklad ten sam z ta roznica ze trzeba zaparzac :ico_noniewiem: ale co tam :ico_oczko:
Emilka a jak twoje samopoczucie?lepiej troszke?

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

16 cze 2008, 22:23

moj marudzi przed kazda kupka,jest taki niespokojny i potrafi tez plakac,nie wiem dlaczego tak sie dzieje i czy to jest zle :ico_noniewiem:

a tak po za tym do zauwazylam to juz pare razy,ze po piersi ulal mega duzo,tak jakby wszystko bym powiedziala a dzis to az sie wystraszylam,bo mu az noskiem poszlo :ico_szoking: ,martwie sie,nie jest to zawsze,ale zdarzylo sie juz pare razy :ico_placzek:

zapytam wiec Madziu Marty,moze przysle :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-06-16, 22:22 ]
czy to objaw alergii pokarmowej czy tez zwezenie odzwiernika (tutaj tylko operacyjnie) :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Emilka a jak twoje samopoczucie?lepiej troszke?
-ja nie wazna jestem,teraz martwi mnie maluszek i te przypadlosci
ja sama wycienczona

[ Dodano: 2008-06-16, 22:24 ]
Marteczko nie jestes moze w Irl Polnocnej?

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

16 cze 2008, 22:49

witajcie kochane :-D :-D
ja przeziębiona jak cholera
witaj w klubie ja tez jestem i Wiki tez chyba sie od niej zarazilam :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Marta duzo zdrowka zycze i widze ze masz znajomych u siebie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
oj biedny Franio jak nie zeby to co innego :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_placzek:
wracamy 28 lipca wiec nie wiem czy jeszcze bedziecie
Madziu my jestesmy do 6 sierpnia i fajnie by bylo jak by sie nam udalo jeszcze spotkac ale wiem zdoswiadczenia ze wy przyjedziecie tez splukani z Pl i ja niechce was naciagac na koszty :ico_nienie: :ico_nienie:
takze jak nie to moze kiedys w Pl moze do Gdyni zawitacie
ale i tak zycze wam udanego pobytu nad morzem bo jedziecie do Łeby tak :-D :-D
Wpracy porazka dali mi 8 godzin na ten tydzien
ojejku to naprawde mało :ico_szoking: :ico_szoking: a reszta tez tak ma??
obys po powrocie z Pl znlazla szybko prace taka jaka sobie marzysz :-D :-D :-D
a jak tam twoj maz juz pracuje na Taxi??
dzis bylam z mezem po paszport dla malego i za 2 tyg go odbieram :)
super wiesci Emilia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
teraz spokojnie zdazycie na pobyt do Pl
a maz lecie z wami??
pewnie w Pl czekaja cie chrzciny tak ztego co pamietam,i to niedlugo tez sie wybierasz do kraju :-D :-D
trafilam tez w centrum na herbatke na laktacje HIPPA
to super przepraszam ale wypadlo miz glowy teraz tyle sie dzieje i Wiki i ja tez chora :ico_placzek: :ico_placzek:
mam nadzieje ze mi wybaczysz :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

no a ja zrobilam wczoraj Wiki warkoczyki :-D troche takie jak nietrzeba ale jej sie podobaly i teraz codziennie prosi o kucyki hihi
zaraz wkleje pare fotek jak sie uda :-D :-D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

a tu Wiki na plazy z tatusiem
Obrazek
Obrazek
Obrazek
reszte potem hihi
i bede chodzic za kolezanke do pracy 2 godz.dziennie troche kaski sie przyda przed wyjazdem bede pracowac do 15 lipca :-D :-D :-D

ciekawe co tam u Marty czy przeprowadzila sie juz do Arklow??

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

17 cze 2008, 12:39

czy to objaw alergii pokarmowej czy tez zwezenie odzwiernika (tutaj tylko operacyjnie)
:ico_nienie: nie mysl tak nawet :ico_olaboga: mysle ze to zwykle ulewanie niektore dzieci maja takie silne :ico_noniewiem:
Madziu my jestesmy do 6 sierpnia
hhhmmm moze damy rade ja to bym najchetniej co weekend jezdzila nad morze ale teraz postanowilismy ze do wyjazdu nigdzie nie podrozujemy :ico_noniewiem:
jedziecie do Łeby tak
tak tylko jakos wcale nie czuje tego wyjazdu :ico_olaboga: a z drugiej strony doczekac sie nie moge :ico_haha_01:
a reszta tez tak ma??
jedni maja troszke wiecej a inni nawet po 3 :ico_szoking: kretyni jeszcze przyjeli nowa dziewczyne irlandke oczywiscie a potem kombinuja z godzinami :ico_zly:
a jak tam twoj maz juz pracuje na Taxi??
no wlasnie jak na zlosc nie zdazyl zlozyc dokumentow bo termin byl do piatku a nie przyslali jeszcze irlandzkiego prawa jazdy-ma byc dopiero w tym tyg czyli tygodnia nam po prostu zabraklo :ico_placzek: :ico_zly: kolejny termin na skladanie papierow to do 12 wrzesnia :ico_olaboga: tak wiec po powrocie z Pl zastanowimy sie co robic czy bedzie szukla czegos na ten krotki okres czasu czy pociagniemy jeszcze te zasilki :ico_noniewiem: dobrze ze da sie z nich chociaz wyzyc i nie ma stresu :-)
Wiki wyglada slicznie z warkoczykami :ico_brawa_01: ladnie odslaniaja jej slodka buzke :-)
a co do moich wynikow bo bytalas Monia to jutro mija wlasnie miesiac od cutologii wiec powinny byc wyniki i czekam bo lekarka mi powiedziala ze zadzwoni jak bedzie cos niepokojacego a jak jednak wszystko ok to nie bedzie dzwonic.A ja i tak musze sie wybrac przed wyjazdem bo leki na alergie mi sie koncza wiec tak czy inaczej wypytam sie wszystkiego osobiscie :-)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość