Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

15 cze 2008, 18:52

mmarta81, brzuszek cudny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja też paliłam ale skończyłam jak sie dowiedzialam od ginki, że jestem w ciązy, choć moj pierwszy odruch jaki zrobilam ogladajac test ciążowy to papieros :ico_wstydzioch: cóż dzidzia nie była planowana ale za to teraz jest tak mocno wyczekiwana przez nas i kochana ,ze :-D :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-06-15, 19:07 ]
a wasze bobiki były planowane?

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

15 cze 2008, 19:09

Natyralam sie dzizisj :ico_olaboga: trawe skosila przycialam bluszcz i porzadek na ogrodzie ogolnie robilam-bo oczywiscie meza sie nie moglam doprosic o skoszenie tej trawy przez tydzien :ico_zly: albo padalo albo mial cos waznego po pracy :ico_nienie: niedobry.28 tesciowa przylatuje wiec niech sie lepiej sprawyje bo nakabluje na niego :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

15 cze 2008, 19:15

mmarta81, takie te chłopy sa ja sie nie moge doprosic mojego by zamontował wieszak na kurtki a mieszkamy w nowym mieszkanku juz od lutego :ico_szoking: wiec ciuch ciagle wisza w salonie na krzesle a ja tego nie cierpie bo robi mi sie składownia, moja tesciowka tez chciala przyleciec ale mysle ze najlepiej bedzie jak wleci po porodzie jakis miesiac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

15 cze 2008, 19:31

moja tesciowka tez chciala przyleciec ale mysle ze najlepiej bedzie jak wleci po porodzie jakis miesiac
niestety moja miesiac po porodzie tez sie zwali wiec nie wiem w sumie po co teraz przylatuje :ico_noniewiem: no ale juz nie komentuje bo bedzie znou wojna :ico_zly:
ja sie nie moge doprosic mojego by zamontował wieszak na kurtki
no to widze e dokladnie to samo-aj juz sie boje o cokolwiek prosic bo zaraz jest ze z roboty do roboty go zaganiem i takie tam inne teksty wiec co moge to robie sama i juz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

15 cze 2008, 21:58

Kochane moje macie racje co do młodych dziewczyn w ciąży że czasami są strasznie nieodpowiedzialne . Ja ostatnio jechalam pociągiem do domu i wsiadł chłopak z piwem i fotelikiem dla dziecka . Starszy pan zaczoł z nim rozmawiać i okazało się że on jedzie do szpitala po swoją dziewczyne i dziecko , ale to nic bo wyszło że on od wczoraj pije że mu się syn urodził no i nawalony jak nic jechał po swoje dziecko . chłopak nawet do pociągu nie umiał wejść bo tak sie chwiał . Ja nie rozumie jak można w takim stanie pokazać się w szpitalu po co kolwiek a co dopiero po swoją dziewczyne i dziecko . Pomyślałam sobie że ten biedny mały chłopczyk będzie miał ciężkie życie z tak nieodpowiedzialnym ojcem . I co mnie jeszcze ciekawi co mu w szpitalu jego dziewczyna powiedziała ??? i panie które wydawały dziecko . Pomyślałam sobie że jak tacy ludzie dostają dziecko do domu to potem nie trudno o tragedie i to jest najgorsze bo jak taki maluszek ma sie obronić :(:(:(
zirca mmarta81: piękne macie brzuszki takie malutkie :)

Awatar użytkownika
mikkado1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 09 kwie 2008, 19:21

15 cze 2008, 22:20

zgadzam się takie malolaty nie mają pojęcia o macieżyńswie,chociaż może jedna na 100 potrafi wychować dziecko, dziwi mnie tylko to że zamiast młodzież być bardziej świadoma bo precież nie ma zacofania takiego jak kiedyś to jet odwrotnie,gówniarstwo puszcza się na prawo i lewo a potem rodzą się takie biedne malenstwa i są wychowywane byle jak albo gdzieś podrzucane albo bite, :ico_zly: strasnie mnie o wkurza bo przecież mogą się zabezbieczyć na 1000 sposobow i by nie było problemu, znam taką lalę co urodziła pierwsze dziecko jak miała 13 lat, drygie o 17 i wcale się nie zmieniła, bo ledwo ktoś jej wpadnie w oko to dalej się puscza, :ico_puknij: i jeszcze ma pretensje do matki że nie chce siedzieć jej dziećmi bo oczywiście nadal jest panną, dla mnie to tragedia
mmarta masz super brzusio, malutki i zgrabny pewnie niewiele przytyłaś

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

15 cze 2008, 22:42

pewnie niewiele przytyłaś
przytylam juz bardzo duzo dziewczyny :ico_noniewiem: 6 kilo jak sie wazylam oststnio ale sie tak jakos porozkladalo wiec jeszcze nie jest najgorzej :ico_oczko: zreszta nie przejmuje sie tym ile przytyje bo zabardzo nie mam na to nijako wplywu

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

15 cze 2008, 23:04

Teraz wszystko jest zbyt łatwe, na dyskoteki wpuszczaja dziewczyny w wieki 12- 13 lat tylko dlatego że wyglądają na więcej ( co nie robi makijaż i ciuchy ) a co tam się dzieje to juz kazda z nas ma jakieś wyobrażenie .Rodzice uważają swoje dzieci za święte i nie dociera do nich żadne argumenty że żle wychowują swoje dziecko , że dziecko jest chamskie agresywne itp . To znam ze szkoły jak pięknie rodzice umieją tłumaczyć swoje dzieci i oskarzać nauczycieli i kolegów . " Dopiero jak dzieciak przychodzi i oznajmi ze jest w ciąży to się oczy otwierają i szczęka opada .
Ps. Teraz mam nieprzespane noce ucze sie na obrone .Antak kopie i kopie babcia się śmieje ze lepiej żeby w dzień kopała a nie w nocy bo jak się urodzi to będzie nocnym dzieckiem :):):)
mmarta 81 ja też już mam 6 kg za sobą ale wszystko idzie na brzuszek naszczęscie :):) a ze jestem niska i nie za bardzo chuda to wyglądam juz konkretnie :):)):)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

16 cze 2008, 10:20

:ico_brawa_01: dziendobry dziewczynki dla wszystkich stawiam :ico_kawa: bezkofeinowa i mam nadzieje ze milo minie Wam dzien :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

16 cze 2008, 10:32

Witam ja do kawki dokładam pączusia z powidłami :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość