Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

14 cze 2008, 15:26

Aniu to życzę powodzonka na egzaminie:)
DObrze, ze ząb przestaje Cię juz bolec:)
Co do opalania, to wiem wiem, ze nie mozna przesadzac:)Ale nogi tylko wystawiam i rece.Brzuch mam zakryty i w cieniu sie staram byc:)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

14 cze 2008, 21:40

asiu, dziękuje troche poczytałam i chyba wystarczy.. dużo pamiętam, po za tym to test wyboru, więc jeśli ktoś ma jakieś pojęcie to na pewno sobie poradzi, tak więc mam nadzieje, że nie będzie źle..

Jutro jedziemy z P do Polic, odwiedzić ciotke, bardzo ją lubie taka swojska kobieta, "prawie" jak mama..

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

15 cze 2008, 10:25

#ania#, - tp my musimy mieszkać w miare blisko siebie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

15 cze 2008, 10:35

Motylek22, ale super brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: chociaz patrzac na was, to ja tutaj mam chyba najwiekszego "balonika" :ico_wstydzioch: :ico_oczko: niedlugo, zaraz mnie przegonicie, hahhahaha :ico_oczko:
poprawiło mi się trawinie i nie mam problemów w toalecie
najciekawsze z tego wszystkiego jest to, ze chodze rano i wieczorem z ilosciami konkretnymi :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: wiec raczej nie zalega. jakos zbytnich problemow nie mam z wyproznianiem, a boli niezaleznie od tego czy mam delikatne zatwardzenie czy idzie gladko (sorki za opisy :ico_wstydzioch: ). dzis w nocy bylo kiepskawo, pomasowalam sobie brzuch i w czasie tego masazu jakos tak nacisnelam z prawej strony i dosyc mocno zabolalo. jutro na bank u lekarza poprosze o zwolnienie, no i niech sprawdzi co to za bole... oby to tylko byly wiazadla macicy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
#ania#, zycze powodzenia na egzaminie i nie dziekuj :ico_oczko: dobrze ze z zabkiem (a raczej sladem po nim) juz oki :ico_sorki:
z tym opalaniem to uważaj, bo w ciąży często pojawiają się przebarwienia na skórze i jak je opalisz to mogą Ci już zostać. A poza tym nie wolno przegrzewać organizmu.
co kraj to obyczaj :ico_noniewiem: juz wam pisalam... tutaj lekarze wrecz zalecaja kapiele sloneczne, ale w okreslonych godzinach. do 12-13 i po 17, uzywajac filtrow ochronnych, opalanie sie jest nawet wskazane. jesli sa duze stezenia chormonow, to i owszem, chronic skore, np cienka gazowa koszulka no i lepiej chronic pysia - tam najszybciej pojawia sie ew plamy. My z Carmen mamy zaliczona plaze tydzien temu, bylo cuuuuuuudownie :ico_brawa_01: bylysmy ze 2 godzinki, wystarczajaco, zeby nas slonko musnelo i zeby malutka wrocila przeszczesliwa opowiadajac tatusiowi jak to w morzu plywala i jakie to cudowne konstrukcje z piasku zrobila :-D dzis nie idziemy - jeli tydzien temu bylo to juz ryzykowne ze wzgledu na moje kiepskie samopoczucie, to dzis byloby to czystym szalenstwem... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

15 cze 2008, 20:10

blumek, pewno tak, ja mieszkam 30 km od Gorzowa Wlkp, w takiej małej ale przytulnej miejscowości.

osita, faktycznie pójdz do lekarza, bo z bólami nie ma żartów, pewnie będzie wszystko w najlepszym porządku, ale nie ma sensu ryzkować..

Co do problemów kibelkowych, to ja nie nażekam, raczej mogłabym powiedzieć, że gorzej było przed ciążą, teraz to się unormowało i kibelek jest mój czasami do 3 razy dziennie, wcześniej to był raz na tydzień, albo dwa więc poprawa ogromna..

Co do egzaminu, to czuje się w miare przygotowana, a co ma być to i tak będzie, zaczyna się jutro o 9 rano..

Byliśmy u Ciotki i odpoczełam u niej, to taka kochana kobietka, póściliśmy im płyte z usg i świetnie zareagowali, w ogóle bardzo się cieszy na to nasze Maleństwo Jadąc do niej zaopatrzyłam się oczywiśce w 3 kg truskawek, a wracając P dokupił sobie 2 kg czereśni i teraz objadamy się w najlepsze, a jutro chyba zaszaleje i zrobie makaron z truskawkami, albo pierogi.. hmmm pomyśle jeszcze:):):)

Potwornie swędzi mnie skóra koło pępka,nie wiem dlaczego.. może się rozciąga, żeby zrobić miejsce dla Synka.. Pierwszy raz coś takiego mam od początku ciaży..

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

15 cze 2008, 22:01

#ania#, to swedzenir to moga byc pierwsze objawy pojawiajacych sie rozstepow. czytalam ze jak skora swedzi to wlasnie to mzoe byc przyczyna. Smarujesz sie juz czyms?? A co to za egzamin??

Motylek22 sliczny brzuszek. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja powoli zaczynam widziec swoj jak sie ubiore... nie wspomne ze juz niektorych bluzeczek nie moge zakladac bo jak zapne guziki to widac stanik i pepek :-D ale dobrze ja sie ciesze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: niech duzy rosnie...

osita, ja tez uwazam ze troszke na slonku nikomu nie zaszkodzi - oby brzunio byl przykryty (tak mi sie wydaje) ale ramionka i nozki chyba mozna opalac... oby nie plackiem na sloncu 10 godzin :ico_chory:

Ale dzis mialam dzien, zapowiadal sie bardzo spokojny, domowy, a dopiero przed chwila wrocilam (wyszlam o 10.30) - tesciowie zabrali nas na obiad do restauracji - najadlam sie za troje!!!! :ico_olaboga: restauracja ta daje porcje spokojnie dla 3 osob. Moj DeVolaille mial rozmiary jakies 15 na 7 cm i grubszy niz moja garsc, a ze srodka wylewal sie ser... (wzielam 1/3 od meza - dla sibeie nie zamawialam) do tego wielka gora frytek i sorowka. Nie zjadlam wszystkiego, zreszta jak wiekszosc osob jedzacych tam... :-)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

15 cze 2008, 22:14

betka, smaruje się oliwką i kremem pzeciw rozstempom dla cieżarówek, więc nic strasznego nie powinno mi się dziać, myśle że to raczej skutek całego dnia w dzinsach, bo już przeszło..

A egzamin zawodowy techniczy, jak zdam to uzyskam tytuł technika administracji, co ja gadam, na pewno zdam, w końcu zdolna jestem!!!

Co do opalania, to słyszałam, że nie powinno się leżeć na słonku, ale takie opalanie w pół cieniu to chyba nie powinno zaszkodzić.. Ja mam ten problem z głowy, bo nienawisze otwartego słonka, więc z zasady się nie opalam :ico_haha_01:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

16 cze 2008, 11:19

Hej Gwiazdeczki.
Ja troszkę spedziłam troszkę czasu z mężem :-D I wiecie, doszliśmy do wniosku, że najprawdopodobniej zlikwidujemy pracownie i zrobimy pokoik dla Groszka. Bo najpóźniej za rok temat pokoju i tak powróci i wtedy znowu remont :ico_sorki: Więc teraz nastąpiła zmiana planu. Zobaczymy jak to będzie. No i wymyślilismy jeszcze że w którąś niedzielę wybierzemy się do Berlina na flumark i oszykamy rzeczy dla niuniu :ico_haha_01:
Poza tym powolutku zaczynam rosnąć :ico_brawa_01: Zależy jeszcze co założę to widać troszkę lub nie. :ico_haha_02:
Teraz robię pranko ale zapowiada się deszczyk :ico_olaboga:
#ania#, - pewnie to przez dżinsy, albo już skóra zaczyna się naciągać . Mnie kiedyś też tak okropnie swędziało i miałam okropną wysypkę. Jak się później okazało, była to wina Kopca Kreta z pudełka. :ico_olaboga: A egzam na pewno zdasz. Trzymam kciuki już od dziś.
betka, - fajnie tak sobie podjeść w dobrej restauracji. A jeszcze na koszt teściów :ico_brawa_01: Mój teść to straszny sknera i dusigrosz. I chowa wszystko w skarpetę. :ico_haha_01:
osita, - to dobrze że nie mamy problemów w toalecie. Ale faktycznie podejrzana sprawa. Nie mam pojęcia co moze dolegać twojemu brzuszkowi.

A gdzie Motylek i pozostałe brzuchatki?

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

16 cze 2008, 11:28

#ania#, faktycznie i mnie swedzi skora jak zaloze dzinsy... Wczoraj naszykowalam sobie jedne zeby dzis zalozyc do pracy - i co - guzika nie dopielam... Ale jakos sie tym nie przejmuje :-) jestem :ico_ciezarowka: wiec brzuszek ma rosnac :ico_haha_02: ale zaskoczenie bylo bo jeszcze tydzien temu zapielam je a dzis... nawet jak brzuszek chcialam wciagnac nie dlao rady :-D hehe

Co do egzaminow mnie czeka w piatek dosyc wazny (tak mi sie wydaje) moze sie juz w piatek pochwale mgr przed nazwiskiem :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

16 cze 2008, 11:43

hejka, jestem na zwolnieniu, lekarz powiedziala, ze bzdury mi wmawiaja z tymi jelitami skoro nie mam problemow z wyproznianiem... no i jak nie przejdzie do jutra, to na pogotowie znowu. cholera, chce zeby mi pomogli, a nie odpowiedzialnosc z jednych na drugich przerzucaja :ico_placzek:
nie powinno się leżeć na słonku
hhiihihii, u nas jestes na slonku przez jakies 10 mcy :ico_oczko: tak wiec sie raczej nie uniknie :ico_oczko: a na plazy nie leze plackiem - carmen nie pozwoli :ico_haha_01: wiec luzik. w sumie widzialam tutaj wiele :ico_ciezarowka: pieknie opalonych i jedyne plamy ktore im powychodzily (ewentualnie) to na buzi - ale tutaj to wiele przesadza, leza plackiem jak klody na plazy i nawet chustki na glowe nie naloza, zeby udaru nie dostac... i tak calymi dniami :ico_puknij:
jak egzamin??? jestes juz technikiem administracji??? :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość