Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

27 lut 2008, 11:35

iza pisze:dziś pobudka o 6.30 :ico_olaboga:


Izuś, mnie Asia obudzila 6:45 :-) , a w nocy 3 razy mnie zarwala na rowne nogi, bo nagle zaczynala plakac i to babrzo, i wstawala w lozeczku, no to ja kladlam i po paru minutach sie uspakajala, wiec albo cos sie jej snilo, albo zeby do konca jej jeszcze nie wyszly... :ico_noniewiem:

Ja bylam dzisiaj na szczepieniu 2gim na zoltaczke, i z niepokojem czekam na tel. od dr ...

A przed chwilke mi Asia zasnela, i chyba pojde sie polozyc z nia, moze zasne...

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

27 lut 2008, 11:43

hej baboski
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla asiuni za wszystkie trojeczki
dziewczyny pamietacie nasza tabeleos ? moze ja ponowimy ? co? zobaczymy jak wygladamy z zabkami waga i wzrostem :) kto jest na podim w jakiej kategorii:)
u nas juz lepeij maly jeszcze troszke kaszle ale jest ok
wczoraj polozylam go o wpol do 13 na drzemke i o wpol do 4 juz poleglam nie zasnal za zadne skarby za to po kapaniu padl przy butli:) mylslam ze za to dzis rano posi dluzej a tu klapa po 6 juz przydreptal do sypialni :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
basaiu trzymam kciuki zeby wszystko odbylo sie jak najwczesniej bys juz miala wszystko za soba :ico_haha_01:
dziewczyny no to faktycznie wapolczuje z tymi zlobkami i opiekunkami ...moja znajoma miala super dziewczyne do opieki na swoja gabi ale zrezygnowala z niej bo .....byla o nia zazdrosna ...mowie wam ona mi plakala jak opowiadala ze mala sie cieszy na widok opiekunki ale powinna sie cieszyc ze malej pasowala ...no coz ...biedulka zrezzugnowala bo by psychicznie wysiadla

maggie iza justynka swietne foty w podpisach .......ale nasze bable rosna .....szok :ico_szoking:
lece na kawusie i pobawic sie z bablem ....

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

27 lut 2008, 12:00

Dzien dobry bardzoo.. :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Ja sie dzisiaj wyspalam bo moj kochany maz wstawal do malego i robil mu mleczko,a ja mu dalam mleczko i dalej spac,a pozniej moj maz sobie spacerowal w nocy z Marcuskiem bo niechcial maly spac,ale pozniej zasnal..i juz dzisiaj jestem o 7 30 na nogach i moja Nicolinka tez juz nie spala o tej porze,i jak mnie zobaczyla to odrazu wyciagnela raczki i sie przytulila mocno pieknie jest miec dwoje dzieci,pozniej o 8 30 obudzil sie Marcusek a raczej mu troszke pomoglam bo to taki maly spioszek jest..
I zjadl sobie i teraz znowu spi,a Nicole tez usnela mi i teraz mam spokoj i moje kochane dzieci spijusiaja :ico_oczko:
Powiem wam ze moja tesciowa o mnie dba.. wczoraj przyszla i przyniosla nam zupe ugotowana Zurek zebym nie musiala gotowac i sobie odpoczela.. a ja wczoraj nagotowalam troche i sie zdziwila.. ale to plus dla mnie :ico_oczko:
Ogulnie czuje sie super i niemoge narzekac.. moj maz mi pomaga bardzo czegos sie nie spodziewalam i nawet Nicole tez usypia.. ja mala uspie troche ale jak ja chce isc bo mi sie wydaje ze mala spi,to mala sie podnosi i spac niechce.. wtedy do akcji wkracza tatus i musze powiedziec ze trwa 5 minut i Nicole spi gleboko i jesem w szoku bo moj maz tez umie i Nicole daje sie mu uspac :ico_brawa_01:
Wogule wszystko jest inaczej.. moj maz jest dumny i pomaga mi i szok.. :ico_szoking: i Nicole sie cieszy ze ma braciszka i juz nie wykonuje zadnych niebezpiecznych ruchow w kierunku Marcuska jest naprawe pieknie.. :ico_oczko:
A tesciowa i mi ciasto sernik upiekla i dala mi bo jakby mnie odwiedzily sasiadki to zebym miala do kawy cos.. super mile to z niej strony ze mnie tak rozpieszcza :ico_oczko: :ico_brawa_01:
Pozatym u nas dzisiaj deszcz i siedzimy sobie w domku,na pierwszy spacer z Marcuskiem jeszcze troche za szybko :ico_oczko: ale mamy czas :ico_brawa_01:

Maggie a moze akurat trafi ci sie jakas zaufana osoba i wszystko bedzie ok,i ta opiekunka dobrze bedzie na Antolka uwazac.. niewiem powodzenia ci zycze :ico_oczko: Piekna fotka w podpisie :ico_brawa_01:

Dziekuje wam za mile i slodkie slowa,ja tez jestem najszczesliwsza mamusia na swiecie,i ciesze sie ze mam dwoje dzieci :ico_brawa_01:
Moj maz ma teraz urlop do konca tygodnia a pozniej zobaczymy takze jest tez latwiej :ico_oczko: :-D
Milego dnia,postaram sie was doczytac w kolejnych dniach bo tak jakos glupio jak niewiem co u was nowego :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

27 lut 2008, 14:43

Cześć dziewczynki
Iwonko TY też masz śliczą footeczke w podpisie, naprawdę super wygladasz :ico_oczko:
Iza, Basia, no to miałyście wczesne pobudki dzisiaj :ico_olaboga:
Basia, my też czekamy na ten tel od Dr miejmy nadzieje że nastąpi to jak najszybciej... :ico_noniewiem:
Kristi to wspaniale że maż i teściowa tak CI pomagają, najważniejsze że się dobrze czujecie i dajecie radę :ico_brawa_01:
A jak tam karmienie piersią?

A mi jakiś nerw wyskoczył na stopie, nie moge chodzić, boli strasznie :/

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

27 lut 2008, 15:01

Barbara, Mati co noc budzi sie kilka razy....siada we snie i placze..ale zaraz zasypia
ja ostatnio mam wlasnie takioe wczesne pobudki
po 6...przed 7...... :ico_olaboga:

jeju...u nas tak wieje ze sie az boje..co sie dzieje z tą pogodą???

Kristi, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla męża!!! super ze tak ci pomaga..i usypia Nicolkę!!!! :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

27 lut 2008, 15:46

iza pisze:jeju...u nas tak wieje ze sie az boje..co sie dzieje z tą pogodą???

U nas wczoraj był koszmarny wiatr , ale dzisiaj już się uspokoiło.

Iza mój Antoś też ostatnio siada we śnie i płacze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

27 lut 2008, 17:50

Witajcie..
Moje dzieci znowu spia.. jestem troche w szoku bo Nicolinke moja tez niedawno uspalam i sobie dzisiaj juz drugi raz spi.. a o malutkim Marcusie to nie mowie bo on to tylko obudzi sie na jedzonko i juz zasypia przy tej flachie a tak to malutki spi i spi raz w ciagu dnia ma taki czas ze jest zywy i po jedzonku nie spi,trwa okolo 30 minut i znowu zasypia :ico_oczko:

Maggie jesli chodzi o karmienie piersia niestety. .odciagam pokarm i maly juz wogule niechce ssac a ja chcialam mieszac ze troche flaszki i troche mojego cyca ale to nie uda sie cos tak czuje... :ico_placzek:

Iza z tym usypianiem Nicole to tez jestem w szoku sama.. jednak widze ze dziecko jak musi to sie przyzwyczai i zaakceptuje sytuacje tak bylo w przypadku Nicole.. ale dobrze jest jak jest :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

27 lut 2008, 20:18

iwonap pisze::ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla asiuni za wszystkie trojeczki


dziekujemy :-)

iwonap pisze:dziewczyny pamietacie nasza tabeleos ?


ktora mnie oświeci co to takiego?

Kristi, :ico_brawa_01: dla Twojego dzielnego meza, super ze Ci tak pomaga!
Śliczne zdjecia w podpisie Nicolki i Marcusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kristi pisze:odciagam pokarm i maly juz wogule niechce ssac


szkoda... Ale naszczescie teraz mleka sa bardzo zblizone do pokormu matki...


A moja Asia spala dzisiaj 1h i wlasnie padla, i juz jest po kapieli i spi :-)

A dr nie dzwonil dzisiaj :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

27 lut 2008, 21:22

Barbara, kiedyś robilismy taka tabelke..wpisywalismy ile dzieciaczki ważą, mierzą..ile mają ząbków......moze warto ją wznowić.....
moze jeszcze ten dr zadzwoni..najgprsze jest to oczekiwanie

Kristi ale masz super spiochy......a ty odpoczywaj!!!!!!!! cudne fotki


ja dzis mam wolny wieczór..mężuś w pubie siedzi....... :-D

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

27 lut 2008, 21:28

iza pisze:kiedyś robilismy taka tabelke..wpisywalismy ile dzieciaczki ważą, mierzą..ile mają ząbków......moze warto ją wznowić.....


ja jestem za :-)

iza pisze:moze jeszcze ten dr zadzwoni..


dzis juz pewnie nie zadzwoni... Najgorsze jest to ze ja lada dzien okres moge dostac i nici z operacji :ico_placzek:

iza pisze:ja dzis mam wolny wieczór..mężuś w pubie siedzi....... :-D


to masz luz :-D , ja mam codziennie wolny wieczor :ico_haha_02: :ico_oczko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość