edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

16 cze 2008, 08:25

Witam i ja po pierwsze sto latek dla Krzysia i Marcinka
Jak zapach konwali pobudza marzenia tak ty przyjmij od nas gorace zyczenia zdrowia szczescia duzo wrazen i spelnienia wszelkich marzen.
Frydza no w Polsce to on się nazywa Depo Provera jest to zastrzyk który działa przez okres ok.3miesięcy , bo tabletek nie chciałam kiepsko się po nich czułam i nie mogłam zrzucic paru kilogramków , no ale żałuję .
No i jakie fajne furki hi hi hi czeladka że hej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: To zdięcie z Wiki na podłodze przez chwilę zastanawiałam się czy to faktycznie ona , wygląda tu na co najmniej 2latka :ico_brawa_01:
Alineczq dzięki :-) A co do nie pilnowania Waneski przez twojego to próbowałaś z nim porozmawiac na ten temat? U mnie była podobna sytuacja i M nie chciał się dzieciami zajmowac zawsze teściowej podrzucał :ico_nienie: no i teściowa się w końcu zbuntowała
ja bardzo delikatnie mu wytłumaczyłam że nie mogę się cały czas dziecmi zajmowac i przecież to też jego dzieci. No i zrozumiał teraz nie ma problemu , czasami stroi fochy no ale to już ujdzie.
A co do dzisiejszego dnia to mam wolne :ico_haha_01: od pracy ale w domu porządki na maxa , mycie okien pranie firan i takie tam bo roczek już w sobotę. Chce wybrac się jeszcze do fryzjera po pasemka ,no bo przecież mama też musi fajnie wyglądac no nie

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

16 cze 2008, 09:24

Chce wybrac się jeszcze do fryzjera po pasemka ,no bo przecież mama też musi fajnie wyglądac no nie
no oczywiscie mamuska musi swietnie wygladac :-D ja mam pasemka blond i braz :ico_oczko:
A co do pilnowania Wiki to jak jest maz to powiem ze wychodze itd i niema problemu zostaje z Wiki :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-06-16, 09:25 ]
Wiki jescze spi :ico_szoking:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

16 cze 2008, 14:15

Witam ...jestesmy ...pozniej wpadne wszystko napisze :)

[ Dodano: 2008-06-16, 15:52 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

My po urodzinach bylo super ...mialo byc skromnie a wyszla impreza ale fajnie bylo :-D :-D

moj P pilnuje malego wtedy kiedy ja nie moge a ostatnim czasem chybva wikecej niz ja ;p

Frydza Wiki super :):

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

16 cze 2008, 17:58

Witajcie

Magda - super ze urodziny sie udały i ze bardzo imprezowo było!!! :ico_brawa_01: a jak zdróweczko Marcinka???bo u nas sie zapowiada ze na urodzinki Alek bedzie chory :ico_placzek: jeszcze mam nadzieje ze mu minie...

Edyta - no tak to juz jest ze jak wolne sie ma od pracy to w domu trzeba nadrobic....podziwiam kobiety które pracuja i jeszcze domem sie zajmuja...mam nadz ze i ja w koncu bede musiała pogodzic te obowiązki...,.dlatego mam nadzieje - bo ja jestem taka ze jak cos musze to robię, wtedy jestem extra zorganizowana a jak nie musze to lenistwo mnie garnia i ciezko mi sie zabrac do czegokolwiek.....no ale tez musze sie w tym tyg za okna zabrac i szafe w przedpokoju moja gigantówe musze sprzątnąć, powywalac mnóstwo niepotzrebnych rzeczy....a co do fryzjera - idx idź kochana!!!!!jak najbardziej Ci sie nalezy!!!!!!i masz racje - mamusia musi sie ślicznie prezentować....ups - ciekawe jak ja sie zaprezentuje...miałam isc do kosmetyczki, paznokcie porobic, a teraz straciłam ochote...zaraz napisze dlaczego...

Frydza - ale gromadke przesłodka macie w rodzinie!!!!!super!!!dzieci nie beda sie nudziły!!!

Madziorka - ja Cie źle widocznie zrozumiałam, choć tak pisałaś ...ze tak właśnie zrozumiałam, ale co tam....forum jest po to zeby pisac co komu lezy na sercu i kazdy pisze z własnej perspektywy, moze Ciebe nudzi to ze mało sie dzieje na watku, ze mało dziewczyn tu zaglada....ja nie mam takiego problemu, mysle ze kazda z nas ma własne zycie, własny rytm, super ze tu wpadacie, piszecie, dzielicie sie doswiadczeniami, ja bardzo sie ciesze ze z Wami pisze i Madziorka - nie mysl przypadkiem ze ja mam Ci za złe ze Ty tak napisałas...no mam nadzieje ze tak nie pomyslałas nawet :ico_nienie: ja mam swiadomosc ze moge kogos nudzic i wcale nie miałabym w takiej sytuacji do tego kogos pretensji, bo dlaczego niby.,...no i mam nadzieje ze juz nastrój Ci sie poprawia....i że Leon ma sie dobrze!!!!!

a u nas....noc koszmarna....Alus zasnął dopiero po 23...co chyba sie zdarzyło raz peirwszy, 0 2 pobudka z wielkim płaczem, wielkim :ico_olaboga: nie moglismy go uspokoić...dałam przeciwbólowy czopek, zasnął jakos - przytulony w naszym łózku, odłozyłam do łóżeczka i jakos spał, ale wiercił sie, męczyło go cos strasznie :ico_placzek: rano w sumie humor miał ale juz po oczach widziałam ze cos sie kreci.....no i zaczęło z nosa leciec :ico_placzek: na razie jedna dziurka - leci troche, ale podejrzewam ze zwyczajny katar sie pojawi, teraz zasnął, bardzo spiący cały dzien jest, wiec jakis wirusik go złapał...chyba nawet wiem skąd...w sobote jak pisałam bylismy w odwiedzinach, ten chłopczyk miał koncówke katarku, ja nie wiedziałam o tym, dopiero jak przyjechalismy to sie dowiedzielismy....kurcze i zła jestem bo jakby moje dziecko miała katar to uprzedziłabym.,...a teraz moj szkrab bedzie chory, bedzie sie meczył, a w dodatku w czwartek ma urodzinki...w sobote i,mprezka, rodzinka sie zjeżdza....no mówie Wam jestem wkurzona....powiedzcie dziwczyny - co jest najlepsze na katar????Alek miał juz dwa razy katarek, frida była w obrocie, sterimar, miałam tez homeopatyczne kropelki, ale mało ich dawałam, witaminka c i wapno a tak nic wiecej nie dawałam....macie cos jeszcze skutecznego?????jak na razie katarek nie jest obfity i nie wiem czy cos mu dawac??np te kropelki homeopatyczne???co myslicie???

[ Dodano: 2008-06-16, 18:09 ]
Magda - dopiero zobaczyłam zdjecia - super!!!!no i zobaczyłam ten torick ze zdjęciem :-) aaa Marcinek widze tak jak Alus - buziak sobie sam zapodaje :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-06-16, 18:14 ]
no i widze za jak na razie to rózaniec go bardzo interesuje :-D ciekawe jak dalej bedzie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 cze 2008, 19:40

hej
u mnie juz w porzadku :-D

madziu a ja widze tylko dwie fotki z urodzin :ico_noniewiem: no wlasnie napisz jak marcinek sie czuje.. i cos wiecej nastukaj o urodzinkach hihi

aleksandrowicz... mysle ze czego bys nie stosowala na katar to pewnie i tak musi od swoje dni przesiedziec hmm
no ale zeby ulzyc malemu
to ja mam takie kropelki na pieluszke olbas, i wieszam ja na lozeczku pomaga w oddychaniu
poodbnie smarowanie vickiem klatki piersiowej i pleckow
sol fizj do noska
i masz majerankowa pod nosek
ja kropli do nosa nie stosowalam wiec sie nie znam... hmmm

jesli tylko katarek go meczy to sie nie martw bo do czwartku powinno byc juz lepiej
gorzej gdyby mial sie mocniej rozchorowac
trzymam kciuki aby do tego nie doszlo

a z dzieciaczkami wiesz jak jest,,, katarek zawsze sie orzytrafi i moze ci znajomi nie pomysleli ze ciebie moglo by to zaniepokoic
lelek ma jednego kolege ktory prawie zawsze odwiedza nas z zalanym noskiem hihi ale leon nigdy od niego kataru nie zalapal o dziwo

Alinko wspolczuje.. napewno ci ciezko... ale moze kocur zrozumie, i zechce pomagac przy malej. bo na dluzsza mete to rzeczywiscie nieciekawie.
staraj sie przy kazdej okazji probowac
nie odpuszczaj mu bo sobie krzywde wyrzadzisz
powodzenia
i zagladaj do nas

edyta ten zastrzyk to tez hormony i niesttey kobiety roznie na nie reaguja.. i co? teraz musisz czekac az minie jego okres dzialania tak?
w uk sa juz implanty. wkluwaja go pod skore na 3 lata
i to czywiscie za free
po drugim maluszku zamierzam sobie cos takiego zafundowac hihi
bo ja latami bralam pigulki i dobrze sie po nich czulam wiec mam nadzieje ze implant tez bedzie mi sprzyjał


a u nas piekna sloneczna pogoda
rano bylam z lelkiem na rytmice. hehe jak zwykle siedzial skupiony. z ogromnym zainteresowaniem hehe
lustrowal wszystkich i wszystko dookola i jak pieknie gral na bebenku, trojkacie , talerzam itd

na ogrodzie posiedzial w piaskownicy, pobiegal za tata
a teraz oczekuje na kapiel pół żywy, bo od 13 nie spal co mu sie raczej nie zdarza hihi

a ja jakas spiaca, znuzona,
ale zaraz piwko walne i mala rozgrzewka przed meczem /pewnie ostatnim dla nas w ME :ico_placzek:/

[ Dodano: 2008-06-16, 19:47 ]
madzia male sprostowanie.. wlasnie pojawila sie reszta fotek
no no niezla impreze widze hehe fajnie
a marcinek jaki dostojny na torcie hihi zjedliscie go? hihi znaczy marcinka? hihi
mowisz ze do rozanca ma pociag? slyszalam ze wiekszosc dzieci rusza w tym kierunku bo koraliki kreca
ja zamierzam tez lelkowi taki zestaw gadzetow ulozyc na dywanie i spojrzec w jego przyszlosc
ale co bedzie jak zainteresuje go butelka? :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

16 cze 2008, 19:55

Witam wieczorkiem :ico_oczko:



MADZIU super imprezka Marcinek zadowolony :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:



ALEKSANDROWICZ u nas na katar najbardziej pomaga sol fizjologiczna sprobuj :ico_oczko: i DUZO ZDROWKA DLA ALUSIA :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-06-16, 19:57 ]
Niewiem co sie zemna dzieje :ico_olaboga: niedobrze mi,w glowie sie kreci i jestem oslabiona mam dosc dobrze ze maz zaraz wraca z pracy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

16 cze 2008, 20:03

No urodzinki byly super 17 osob bylo (najblizsi hehe) :): Zdjecie zjadliwe hehehe :ico_oczko:

Dzieciaczki bawily sie grzecznie a dorosli imprezowali hehe:):

Marcinek zlapal rozaniec :ico_oczko:

Chorowal 3 dni potem bylo ok

Mamy 8 zeba :):
aleksandrowicz... mysle ze czego bys nie stosowala na katar to pewnie i tak musi od swoje dni przesiedziec hmm
ja mysle tak samo ja stosuje sol i masc pod nosek oraz pieluszka na lozeczko :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 cze 2008, 20:14

Niewiem co sie zemna dzieje :ico_olaboga: niedobrze mi,w glowie sie kreci i jestem oslabiona mam dosc

:ico_ciezarowka: :-)

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

16 cze 2008, 20:15

Frydza napisał/a:

Niewiem co sie zemna dzieje niedobrze mi,w glowie sie kreci i jestem oslabiona mam dosc
:ico_ciezarowka: :ico_oczko: o tym samym pomyslalam hehehe

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

16 cze 2008, 20:22

NIE NIE :ico_nienie:

[ Dodano: 2008-06-16, 20:23 ]
:ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość