Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

16 cze 2008, 22:24

Gosiu nie zniechęcam się, będę walczyć dalej, spróbuje jeszcze z 2-3 dni, a później kupię inny smak, bo może nie lubi bananowej, bananów nie chce jeść, a np. jabłka wcina az mu sie uszy trzesą :ico_haha_01:
misia wyslalam
odkliknęlam :ico_oczko:

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

16 cze 2008, 22:28

Hej dziewczyny!
nie było mnie tu ponad 2 tygodnie,tyle napisałyście,że nie wiem kiedy was przeczytam :ico_olaboga:
U nas wszystko w porządeczku,Maja rośnie,uczy się nowych rzeczy,zajada różne nowości i jest super kochanym,wesolutkim dzieciaczkiem :ico_haha_01: Swietnie znosi podróże i noclegi w obcych łóżeczkach :ico_oczko: Dzisiaj wróciliśmy do domku po długiej nieobecności,muszę jakoś powrócić do codzienności :ico_oczko: W wolnej chwili skrobnę conieco :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

16 cze 2008, 22:30

kurcze dziewczyny sciaglam jakis program picasaweb czy cos takiego i nie wiem o co chodzi

mam nadzieje ze nie zrobilam nic zlego

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

16 cze 2008, 22:31

Hejka!!!!
Was to tylko na chwilę same zostawić i już 100 stron natrzaskają :ico_oczko:
Misia 100 lat moja kochana :ico_buziaczki_big: i dla naszych milusińskich jubilatów też :ico_buziaczki_big:
No jakie ładne zdjęcia powstawiałyście to szok normalnie :ico_szoking: :ico_oczko: Takie ładne te styczniowe bobasy, że chyba w pozostałych miesiącach już takich słodziaków nie ma :ico_oczko:
Renia zgadzam się z Gosią, że Arturek zaraz zacznie nam tu biegać :-D
Pinkogratuluję ząbka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Justyna wypatruj tego pierwszego ząbka :ico_haha_01:
Iwona coś mi się wydaje, że Maja dołączy do grona "ząbkowców" :ico_haha_01:
Madzia super, że Patryczek Cię słucha i możesz brać maluchy razem na spacerki.
Kurcze, też kupiłam Tormentiol ostatnio i coś mi się wydaje, że z dupką Karolka jeszcze gorzej. :ico_olaboga: W ogóle przez tą skazę to i ciemienuszka mu wyszła i pupa się popsuła :ico_olaboga:
Czytam jak piszecie o kaszkach bananowych i innych pysznościach dziecięcych i aż mnie skręca, że moje kochanie nie może tego jeść :ico_placzek: pozostaje mu tylko Sinlac i zwykły kleik :ico_placzek: Dobrze, że przynajmniej jakoś to je.
A w ogóle to jak wygląda dzienny jadłospis Waszych skarbów? Napiszcie co dajecie jeść, w jakich godzinach i i w jakiej ilości. Jestem ciekawa, bo ja na razie cały czas na etapie wprowadzania i testowania pokarmów jestem. A jeszcze przez skazę muszę teraz bardzo ostrożnie urozmaicać dietę Karolka.
Miłej nocki Kibicki :-D Mnie piłka wcale nie rusza, chyba przez te ciągłe porażki naszych. papa!

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

16 cze 2008, 22:37

u nas wyglada tak
rao ok 7 mleczko pozniej ok 11 kaszka ok 14 obiadek ok 17 deser i 20 mleczko z kasza manna i w nocy mleczko

no to jedziemy :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-06-16, 22:41 ]
dobra to ja uciekam spac

zycze dobrej nocki

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

16 cze 2008, 22:44

Iwonka dzięki :-) to u mnie tak nawet podobnie :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

16 cze 2008, 23:11

Znaczy się przegraliśmy... to było do przewidzenia, żeby nie wiem kto ich trenował, to i tak cieniasy nie dadzą rady... przykre ale prawdziwe.
Madziarka, super, że dziaciaczki grzeczne, oby tylko nie zapeszyć :-)
Misiu tormentiol doradziła nam stosować położna na szkole rodzenia, u nas sprawdza się za każdym razem, jak Ula ma odparzenia. Acha i wysłałam Ci zaproszenie na naszą klasę :-)
Gosia, Pawełek słodko śpi, pewnie mu światło przeszkadzało :ico_haha_01: .
Goonia, nasz codzienny jadłospis to cycuś i od czasu do czasu banan lub jakiś deserek, najczęściej, jak już kupuję, to marchewkę z jabłuszkiem, Ula go uwielbia.

Ja też zmykam spać... dobrej nocki kobitki... :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

17 cze 2008, 06:35

witam .U nas jadlospis jest pomieszany jak jestem w domu rano to rano tylko cyc potem zupka bebilon pepti czasami banan albo kaszka bezmleczna a jak popoludniu to odwrotnie.Amelka juz kilka nocy spi na brzuchu.Przestraszylam sie bo wczoraj dowiedzialam sie ze dziewczyna miala 1,5 rocznego syna z wada serca ale mocna wada i w sobote cos sie rozchorowal katar....poszla z nim do lekarza lekarka podala jakis zaszczyk i w niedziele rano dziecko juz nie zylo.Teraz badaja dlaczego ale to juz nic nie zmieni okrutne jest to zycie czasami.Zmykam do pracy pa

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

17 cze 2008, 06:57

Witam z :ico_kawa:

Mariola przerazające to naprawde co napisałas o tym dziecku. Mi się płakac chce jak czytam o dzieciaczkach a szczególnie rycze jak czytam o pobitych dzieciaczkach, ostatnio coraz częsciej :ico_placzek:

U nas jadłopis to cycus, czasami jabłuszko no i ostatnio kaszka bananowa :-)

Zapowiada sie ładny dzień, troche posprzątma, przygotuje obiad i pójdziemy na plac zabaw :-)

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

17 cze 2008, 07:38

Ja tez się witam, Madziu dołacze sie :ico_kawa:

U nas tez cycus, ok.12,13 marchewka, a 15,16 jakis owoc, a na noc od dwoch dni kaszka :-)
milego dzionka

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość