Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

16 cze 2008, 21:31

Teraz nie moge sie doczekac kiedy Wasze malenstwa zobacze!
:ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_sorki: ja tez miszka wierz mi :-D
....Najpierw pokazywalysmy sobie brzuski,teraz zdjecia z USG,jaszcze chwilka a bedziemy wklejaly foty naszych dzidziusiow!Rany jak bym juz go chciala przytulic
oj ja tez.Oststnio mowie do brzucha ale mamusia by Cie przytulila i tak sobie brzuch zdusilam troszke dlonmi :ico_szoking: i on tak jakby sie przesunela na srode i mi taki stozek wyszedl :ico_szoking: :ico_puknij: debilka ze mnie pomyslalam i juz sie boje ten brzuch dotykac troszke :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-06-16, 21:37 ]
Miszka a Ty na odliczanko sie zapisalas??? bo cos Cie tam nie widze :ico_nienie:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

16 cze 2008, 21:45

Miszka a Ty na odliczanko sie zapisalas??? bo cos Cie tam nie widze
Jane juz jakis czas temu,ale jakos nie mam czasu sie tam udzielac,jak juz nie bede pracowala,na pewno bede zagladala gdzie sie da!
debilka ze mnie pomyslalam i juz sie boje ten brzuch dotykac troszke
Nie przejmuj sie ja robie to samo :ico_noniewiem: tylko mojego zmusic do jakiegos ruchu jak mu sie akurat nie chce nie jest latwo.Jak jestem w pracy robi fikolki i kopie mnie w pecherz,a jak wracam do domu spi :ico_noniewiem: Dopiero jak sie klade do lozka to czuje jak tez sobie znajduje wygodne miejsce i znow go nie ma :-) Teraz ma dokladnie okreslone pory w ktorych sie rusza ,w zasadzie co do godziny :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-06-16, 21:47 ]
A w ogole to gdzie sie reszta dziewczyn podziala?

[ Dodano: 2008-06-16, 21:52 ]
Tak sobie mysle skad sie w czlowieku tyle milosci do swojego dziecka bierze.Ja nigdy nie mialam takiej fazy na dzieci,nawet decyzja o ciazy byla bardziej na zasadzie ,juz czas najwyzszy bo moze byc za pozno.A teraz kocham to dziecko tak bardzo,ze nie wyobrazalam sobie ze to mozliwe :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

16 cze 2008, 22:08

Jane juz jakis czas temu,ale jakos nie mam czasu sie tam udzielac,jak juz nie bede pracowala,na pewno bede zagladala gdzie sie da!
No juz czekam az ty do tej pracy nie bedziesz chodzila nie bede tutaj sama kwitla przed tym kompem :ico_haha_01:
A w ogole to gdzie sie reszta dziewczyn podziala?
:ico_noniewiem: sama nie wiem jedna jest wytlumaczona bo do Pl jechla no ale Pati :ico_nienie: wogole sie nie pokazala wczoraj i dzizisiaj :ico_sorki:
.A teraz kocham to dziecko tak bardzo,ze nie wyobrazalam sobie ze to mozliwe
oj ja tez ta maka kopaczke tak bardzo kocham wiecie co oststnio czytalam ze do brzucha trzeba mowic zeby glos mamy bobo potem rozpoznawalo no to gadam nie ale dopiero oststnio zauwazylam ze robie to w myslach zamiast na glos :ico_haha_01: :580: no z gorem mam jak nic :ico_haha_01: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

16 cze 2008, 22:17

No juz czekam az ty do tej pracy nie bedziesz chodzila nie bede tutaj sama kwitla przed tym kompem
Zostaly mi 3 tygodnie tej zasranej rboty,ale poniewaz nie pracuje w srody to wyliczylam,ze musze podniesc tylek jeszcze 11 razy :ico_noniewiem: A potem bedziemy plotkowaly w kazdej wolnej chwili,nie zostawie Cie samej-obiecuje g:D
oststnio czytalam ze do brzucha trzeba mowic zeby glos mamy bobo potem rozpoznawalo
No tez o tym czytalam,staram sie gadac ile sie da,ale jakos tak mi glupio przy Arturze-moim mezu -gadac do brzucha,w pracy tez nie bardzo.Za to jak jestem sama to opowiadam mojemu malenstwu jak je bede tulila i calowala kiedy juz sie urodzi :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

16 cze 2008, 22:40

ale jakos tak mi glupio przy Arturze-moim mezu -
:ico_brawa_01: mam to samo bo pomysli ze do onca juz na leb dostslam oststnio ciagle sprzatam i mi powiedzial ze on o tym czytali zemam,,syndrom wicia gniazda,, :ico_haha_01: skad on te texty bierze :ico_puknij: a sam czasem podejdzie do brzucha i niby tak na zarty cos mowi zebym sie z niego nie smiala :ico_noniewiem:
ze musze podniesc tylek jeszcze 11 razy
:ico_brawa_01: super :ico_brawa_01: no tak przed poludniem to ciezko tutak kogos zlapac i sprzatam i sprzatam i juz nie mam co :ico_noniewiem: musze ta komode dla malej kupic to sie zajme jej skrecaniem pewnie mi to tydzien zajmie :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-06-16, 22:52 ]
No wiec normalnie to sex uprawiemy i nawet teraz mi sie bardzo chce :ico_wstydzioch: i wszystko bylo caly czas ok a wczoraj mnietak bolalo ze myslalm ze normalnie odjade :ico_szoking: co to bylo wogole :ico_olaboga: i terz nie wiem czy to ma jakis zwiazek z dzieckiem :ico_noniewiem: no bo jak nie to niby co to bylo :ico_zly:

[ Dodano: 2008-06-16, 23:11 ]
:ico_placzek: no i Miszka poszla spac i sama zostalam :ico_placzek: tez bym musial isc spac bo jutro na rano musze do poloznej wstac :ico_noniewiem: ale ja bym sobie pogadal jeszcze :-D no ale sama do siebie to nie bardzo wiec chyba do malej pod prysznicam pogadam :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

16 cze 2008, 23:13

No wiec normalnie to sex uprawiemy i nawet teraz mi sie bardzo chce i wszystko bylo caly czas ok a wczoraj mnietak bolalo ze myslalm ze normalnie odjade co to bylo wogole i terz nie wiem czy to ma jakis zwiazek z dzieckiem no bo jak nie to niby co to bylo
My tez w miare normalnie ,bo szalu nie ma :ico_noniewiem: w ciazy nie wszystko sie da :ico_placzek: Ale zawsze to cos.Mysle ze ten bol to nie ma zwiazku z dzieckiem,bardziej sprawy ginekologiczne,moze masz jakas infekcje,a sprobuj zadzwonic do poloznej i jej o tym powiedziec,ja tam zawsze dzwonie jak mnie cos niepokoi,ona od tego jest zeby man pomagac.Bo bedziesz sie teraz bala .....Ide Martunia spac bo nie wstane!Do juterka!PS Wlasnie zadzwonilam do BT i ich z......bo co chwile mi sie internet wylacza a place im jak za zboze.

[ Dodano: 2008-06-16, 23:14 ]
Dodano: 2008-06-16, 23:11 ]
no i Miszka poszla spac i sama zostalam tez bym musial isc spac bo jutro na rano musze do poloznej wstac ale ja bym sobie pogadal jeszcze no ale sama do siebie to nie bardzo wiec chyba do malej pod prysznicam pogadam
Ej bez pozegnania bym nie poszla :ico_haha_01:
Teraz dopiero ide!
Buziaki,jutro pogadamy :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

16 cze 2008, 23:19

:ico_haha_02: papap do jutra
Mysle ze ten bol to nie ma zwiazku z dzieckiem,bardziej sprawy ginekologiczne,moze masz jakas infekcje,a sprobuj zadzwonic do poloznej i jej o tym powiedziec,ja tam zawsze dzwonie jak mnie cos niepokoi,ona od tego jest zeby man pomagac
jutro rano mam wizyte u poloznej to z nia pogadam ...ale tk mi chodzi po glowie ze moze jeszcze dzizisj raz zobaczymy czy bedie ok :ico_oczko: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-06-17, 09:51 ]
Dziendobry :-D ja wlasnie wybieram sie do poloznej i witam wszystkich :ico_kawa:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

17 cze 2008, 11:04

Witam sie sie i ja :-)
:ico_noniewiem: sama nie wiem jedna jest wytlumaczona bo do Pl jechla no ale Pati :ico_nienie: wogole sie nie pokazala wczoraj i dzizisiaj :ico_sorki:
kochane ja pisalam, ze wyjezdzam do Pzniania do Polski na weekend i bede dopiero w poniedzialek nocy :ico_nienie:

Jejku myslalam, ze juz nie dojade do domu tak mi ciezko bylo, ale jakos dojechalam, dzis pozno wstalam, jestem zmeczona, zjadlam sniadanko, wstawilam pranko i zajrzalam do Was ale chyba pojde polezec. Strasznie mi skora na brzuchu boli, takie dziwne uczucie jakby brzuch mnie ciagnal sama nie wiem czy to brzuch czy rskora, ale jutro mam wizyte u lekarza wiec sie spytam.

MISZKA kochana jakie sliczne zdjecie Twojego synka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratulacje, szkoda, ze ja sie nie pochwale takim zdjeciem, ale mam nadzieje, ze jutro wkleje z wizyty zdejcie

mmarta zamelduj sie po wizycie u poloznej co mowila i w ogole

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

17 cze 2008, 11:15

mmarta zamelduj sie po wizycie u poloznej co mowila i w ogole
wiecie co te wizyty mnie coraz bardzie smiesza :ico_haha_01: pani zmierzyla mi brzuch i stwierdzila na tej podstawie ze dziecko jest ok :ico_puknij: cisnienie ok ...no i terz 1.07 na te przeciwciala bo jej sie zapomnialo dla mnie zamowic :ico_szoking: i dopiero za 3 tyg beda :ico_noniewiem: Pytalam czy jeszcze jakis scan bede miala to mi powiedziala ze nie bo wszystko na ostatnim bylo ok i chyba ze ona jak ta miarka stwierdzi ze dziecko jest za male albo za duze to wtedy mnie wysle :ico_noniewiem:
kochane ja pisalam, ze wyjezdzam do Pzniania do Polski na weekend i bede dopiero w poniedzialek nocy
to ja tego nie doczytalam :ico_sorki:
ale mam nadzieje, ze jutro wkleje z wizyty zdejcie
czekamy czekamy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

17 cze 2008, 12:38

miszka, Kubuś prześliczny, a ten jego nosek...-oj już sobie wyobrażam jak go będziesz calować!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja wyrokuje troche na podstawie zwykłego usg...Kropek ma moje okragłe policzki i mały zadarty nos, a usta za Tatą-ogromne :-D zobaczymy w październiku.
tak w ogóle mojemu P snił sie wczoraj nasz synek-jak karmie go piersią. Podobno miał ciemną skórę i czarne włoski (za nim) i był przesliczny. Mój Mężulec cały dzień chodził i gadał o tym śnie...i ciągle powtarzał-jak ja sie cieszę że będziemy mieli takiego małego synka!!!! :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość