Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

16 cze 2008, 21:03

Dla kolejnych czerwcowych roczniaków MARCINKA i KRZYSIA 100 lat!!!!!!!!!!!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Madziu, gratuluję udanej imprezki, u nas zapowiada się dzień tylko we troje, bo rodzinka daleko. Ale i tak będzie to super, wyjątkowy dzień :-D

Frydza, ja też pomyślałam o :ico_ciezarowka:

Madziorka, cieszę się, że Twoje samopoczucie wróciło do normy.

Aleksandrowicz, trzymam kciuki żeby Aleczek szybko wyzdrowiał. Co do katarku, stosujemy nasivin dla niemowląt (krople do nosa) oraz maść majernakową pod nosek.

Alinko, dziewczyny mają rację - musisz walczyć o swoje tj. o czas tylko dla siebie, bo chociaż Wańka cudna i z pewnością baraaadzo ja kochasz, to dla równowagi psychicznej potrzebujesz pobyć w towarzystwie innych ludzi, odpocząć od dziecka i dać dziecku odpocząć od siebie... A tatuś powinien też umieć zaopiekować się córeczką.

[ Dodano: 2008-06-16, 21:16 ]
Wiecie co?? Helenkowa opiekunka znów podpadła... po raz kolejny wyciągnęła z szafy laptopa i korzystała sobie z netu ( i nie tylko). Najgorsze jest to, że zaprzeczyła, a my mamy pewność, że tak było. Zorientowałam się jak wysłała mi sms z netu. Po powrocie do domu odpaliłam kompa i sprawdziłam historię połączeń - były wejścia na strony, na które ja nigdy nie zaglądam... Ta dziewczyna jest chyba głupsza niż sądziłam, bo zdaje się, że nie wie, że można sprawdzić na jakie stronki danego dnia się zaglądało. Powiedziała mi, że sms został wysłany z jej kompa (od niej z domu). Zostawiłam to bez komentarza. Jestem wściekła ponieważ traktujemy kopma jako coś bardzo osobistego - są tu nie tylko nasze prywatne fotki, ale też dokumentacja finanasowa, cv etc. Gdyby nie to, że Helenka ją lubi oraz że niedługo pójdę na L4, zaczęlibyśmy szukać Lence nowej opiekunki...
Aha, Edytko, w pracy już wiedzą o :ico_ciezarowka: Bezpośredni przełożony zareagował bardzo w porządku, natomiast nasz wspólny szef beznadziejnie (ale o tym wiem z relacji, bo ja miałam obowiązek poinformować tylko mojego przełożonego i na tym poprzestałam). Prawie cały maj byłam na L4 i ten kutafon dzwonił do mnie, czy zamierzam już do końca być na zwolnieniu, bo on by zatrudnił kogoś na moje miejsce (czytaj - już kogoś miał). Ale powiedziałam, że będe pracować tak długo jak się da :-D Oki, spadam pod prysznic i lulu. Miłego wieczorku!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 cze 2008, 21:16

marcinek bedzie ksiedzem :ico_szoking:
oj biedna wikunia.. ze zlamanym serduszkiem hihi ale frydza spokojnie. lelek jeszcze nie wybral narzeczonej hihi

madziu gratki zabka :ico_brawa_01: dla marcinka :ico_brawa_01:

POLSKA GOLAAA

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

16 cze 2008, 21:32

Witam i ja .Magda fotki rewelacyjne a jaki tort , sama bym schrupała :-D
Alexandrowicz ja na katar ale taki co sam nie wypływa używam Otriwin dla dzieci ,ale jak katarek sam wypływa to tylko smaruję Pumeks baby , na plecki i pod nosek .No i oczywiście frida w akcji hi hi , mi się wydaje że przy takim katarku to kropelkami można zaszkodzic a nie pomóc , ale nie wiem to tylko piszę z własnych obserwacji :-)
Madziorka masz rację teraz muszę czekac do sierpnia aż zastrzyk przestanie działac , no ale dzwoniłam i dowiedziałam się że pierwszy miesiąc może tak wyglądac , a potem to organizm się przyzwyczaja , no to zobaczymy .Napewno nie wezne go drugi raz bo M uważa że ma za małą skutecznośc (dla mnie jest ok.) ale jak by do czegoś doszło to na mnie by było a tego nie chcę .Więc myślę o spirali
Frydza przepraszam że pytam a jesteś pewna że to nie :ico_ciezarowka: tak na 100% może faktycznie to tylko prześciowe , sama tak pare razy miałam
No ja jestem po pasemkach bląd z dodatkiem do dekoracji miedzi i jestem super zadowolona.Kosztem wizyty są umyte tylko 2 okna :ico_olaboga: jutro jeszcze 7 i jedno małe :-) A po południu mamy znajomych wpadną z prezęcikiem dla Wiki , ma to byc sukienka i kapelusik na roczek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 cze 2008, 21:39

edyta spirali to ja bym w ogole nie zaufala.. kumpela miala i nawet nie wiedziala kiedy przesunela sie czy cos w tym stylu i w ogole nie spelniala swojej funkcji
cud ze nie zaciazyla .
a do tego miala potem jakies infekcje i cytologie gr 3
na szczescie wszystko skonczylo sie dobrze..

ania witaj... nio fakt, opiekunka lenki w zywe oczy łże, rzeczywiscie dziwne ze taka nawina babka.. moze z was chce glupkow zrobic hihi teraz musicie byc czujni skoro juz nie raz nadszarpnela wasze zaufanie
no ale jeszcze chwile i sama bedziesz z helenka
ale tez czas leci
wszystkie roczki po koleji sa organizowane
jeszcze tylko lelek zakonczy imprezowanie hihi
pierwszy roczek lelka bedzie w polsce- 1,5 tyg przed, a drugi tutaj hihi 12 lipca

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

16 cze 2008, 21:49

POLSA GOLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :-D
NO WIECIE CHYBA NIE JESTEM :ico_ciezarowka: niewiem,zabezpieczalismy sie,a w sumie mi to obojetne :-D co ma byc to bedzie nie panikuje :ico_oczko:


ANIU witaj kochana,ale franca z tej opiekunki i jak klamie w zywe oczy :ico_olaboga:


MADZIORKA WIKI to zawsze sie na Lelka napala hihihi


EDYTKO super ze po fruzjerze jestes zadowolona o to chodzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

16 cze 2008, 22:31

czesc,

Frydza - jak Ci wszystko jedno, to w sumie fajnie by było :ico_oczko: Wikula by miała towarzystwo :-D ale cały czas tak sie teraz czujesz???u mnie tak czasem wyglądają dni przed@, ale to nie jest reguła..no a poza tym mogłaś cos zjeść co Ci nie posłużyło na przykład :ico_oczko:

Ania - no właśnie, tak to juz jest kiedy do domu przychodzi obca osoba, ale frajerka....nie głupio jej tak????matko, dobrze chociaz ze Helenka ją lubi, aczkolwiek tak jak mówisz, gdyby nie było tak, ze niedługo sama bedziesz w domu, to trzeba byłoby szukać kogos innego....i fajnie, że w pracy zareagowali (większość :ico_oczko: )pozytywnie.....

Edyta - super ze jestes zadowolona z fryzurki!!!!!to najważniejsze :ico_brawa_01: wklej fote, jak bedziesz miała!!!!wiem, prosiłaś zebym i ja wkleiła, ale nie mam żadnej, jak z roczku coś bedzie to wkleje :ico_haha_01:

dziękuje dziewczyny za odpowiedzi w sprawie kataru.....zgadzam se z Wami ze cudów nie ma na katar i ze te kilka dni dziecko musi przechodzic...dobrze ze nasze dzieci starsze bo wiecej rozumiejące...hm a moze to utrudnia jednak..jak Alek miał 4 mesiące bez problemu mu frida robiłam i sterimarem pryskałam, jak 6 miesiecy to juz gorzej, odganiał sie od niej, a teraz jak tylko widzi od razu kreci głową "nienienie" mówi i ucieka :-D no u nas - katar jakby ustał....zobaczymy co jutro, nie wyglądał /nie zachowywał się Alek na takiego jak zawsze, ale moze nie bedzie tak źle i do urodzinek wydobrzeje, oby.....Edyta - ja tez uwazam ze kropelki do nosa nie sa najlepsze na sam poczatek katarku i na taki lekki katar, w ogóle wysuszaja sluzówki i czesto przynoszą negatywne efekty ich stosowania - tak mi kiedys pediatra mówił, ale chyba to sie nie odnosi do homeopatycznych, no jak na razie raz psinknęłam, i oczywiście roztworem wody morskiej (sterimar) psikałam, no i frida, a na noc masc majerankowa posmarowałam zeby mu sie dobrze oddychało....no i mam nadzieje ze bedzie ok.

mecz trwa, ja już nie kibicuje :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 cze 2008, 22:38

mecz sie skonczyl
tak jak przewidywalismy
nie ma co liczyc na cuda
w ME strzelilismy tylko jedna bramke
a zeby bylo zabawniej
to nawet nie polski zawodnik , tylko brazylijczyk :ico_olaboga:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

16 cze 2008, 22:52

odnośnie meczu - Madziorka nic dodac nic ująć....

ja teraz kibicuje chorwacji, no i holandii :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

16 cze 2008, 23:10

Przepraszam, ze mało piszę, ze nie chce mi sie jakoś. jestem szczera do bólu co? Wybaczcie.
to nawet nie polski zawodnik , tylko brazylijczyk
Madziorka nie no nie przesadzaj. Przecież u Niemców Podolski strzelał nie?? Hehe.
Ja do końca wierzyłam w cuda. Zawsze wierze.

madziu super imprezka i zdjęcia. Mój Tomek oczywiście kieliszek wybrał. I co lepsze od razu go do dzioba wsadził hehe. Moja mama się załamała :-D .

Aleksandrowicz zdrówka dla Alusia.

Oczywiście wszystkiego dobrego dla jubilatów. Troche spóźnione.

Wiecie co? Właśnie się wkurzyłam. Moja koleżanka ma dziś urodziny. Zapomniałam zupełnie. Dopiero pół godziny temu sobie przypomniałam i wysłałam jej smsa z życzeniami i tekstem, ze lepiej późno niż wcale. A ona mi na to odpisała: Jeśli tak to wcale. Zwariowałam. Focha strzeliła?? No ja tak zrozumiałam. Oświećcie mnie bo może ja źle interpretuje z wieczora czy jak? Ale sie wkurzyłam. To żadna moja przyjaciółka tylko jej chłopak przyjaźni się z Jarkiem. No a ja ją szczerze mówiąc niezbyt lubie. Bo ona wciąż ma takie odpały jak ten. No dajcie spokój, jak dziecko. Eeeech nie chce mi sie gadac, szkoda słow.

Alinko kochana jak ja żałuję, ze my w jednym mieście nie mieszkamy. Czuję, ze byśmy sie zaprzyjaźniły i wreszcie byś miała kogoś "swojego" blisko. Trzymaj się dzielnie.

madzia dzwoniłam dzisiaj do Ciebie, ale nie odbierałaś. Byłam w parku i myslałam, ze może tez spacerujesz. BYłam w parku różanym, wszystkie róże zakwitły i jest pięknie.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 cze 2008, 23:30

Kamila ja tez ostatnio bylam szczera za co mi sie oberwalo :-D
tez tak czasem lubie posmecic hehe
wiec sie nie krepuj :-D
ale juz wena wrocila na pisanie i checi rowniez wiec nadrabiam


mna sie nie sugeruj bo mnie latwo wkurzyc.. ale jej tekst wyglada na jakis foch. przeciez napisalas tego samego dnia, nie na drugi dzien czy za tydzien zeby mogla miec jakies pretensje
a w dodatku jak piszesz wcale sie nie kumplujecie
skoro jej nie lubisz to ja bym olala panienke i sprawe hehe

wrrrrr

a zeby sie dobic
to powiem odnosnie meczu
ze wcale sie nie popisalismy bo nasza jedyna bramka to i tak fuksem nam sie trafila
bo z pilkarskiego punktu widzenia nie powinna zostac uznana
sam sedzia przyznal sie do bledu
nie zauwazyl spalonego

wiecie co dziewczyny
jak juz mowa o szczerosci
strasznie mi ŻAL :ico_placzek:
tyle sie znamy
tyle razem przeszltsmy
wiem ze gartska nas, wiele lasek opuscilo forum z przyczyn znanych mniej lub bardziej
ale ... do czego zmierzam
Żal mi ze nie mozemy sie na tyle zmobilizowac, zrganizowac zeby sie wszystkie razem zobaczyc
jakis wyjazd. chocby weekendowy bo za daleko od siebie mieszkamy zeby na jeden dzien sie spotkac
mysle ze byloby super poznac sie na zywo
ale wiem ze to nierealne
wydaje mi sie ze nie udaloby nam sie wszystkim skonkretyzowac
a moze jednak????

na innym forum laski w liczbie 15 stawily sie z dziecmi i mezami
to dopiero bylo spotkanie hehe

ach marzy mi sie....

mialam nadzieje spotkac sie tego miesiaca z ania i kamila
ale niestety nie wypali :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość