Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

16 cze 2008, 23:31

dziewczyny,
mój mały obudził się niedawno i zaczął strasznie kaszleć....wyjełam go a on zwymiotował.... :ico_placzek: pełno śliny ma w buzi, cały dzien miał, jakby flegmą zwymiotował...nie wiem czemu...odciągałam mu z nosa.... :ico_placzek: i teraz zasnął, taki biedny, pojękuje troche przez sen, tzn cięzko m sie oddycha, nos zatkany ale nie da rady odciagnąć :ico_placzek: podłożyłam pod łożeczko książki i dałam mu poduche, zeby miał wyżej....zaraz potem ak zwymiotował puscił taka serie bąków....matko, nie wiem co mu jest :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-06-16, 23:34 ]
temperature mierzyłam w dzien, na czółko takim, nic nie wskazywało zeby była temp, teraz mu zmierzyłam zwykłym, elektronicznym w tyłku i miał 37,6, można badac takim elektronicznym w tyłku?????ja zawsze rteciowym mierzyłam, ale dostalismy tez taki zwykły elektroniczny wiec wziełam taki.....przy takiej temp jeszcze sie nie podaje nic na zbicie wiec nie dałam nic...

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

16 cze 2008, 23:40

Hej Malutkie!

My po urodzinkach... Po gosciach itp..
Rzadko tu bywam, bopoki co, Duzy jest w Polsce i spedzamy kazdy dzien wspolnie..cieszac sie rodzinka.

Maly rozgadal sie iciagle pod nosem cos tam fafloni.. Najlepiej oczywiscie wychodziTATA, DADA, ADZIO, AJDU..I takie tam :):

Przechodzimy przez etap jakiejs ostrej fazy rozwojowej i prawie codziennie mamy fatalna nocke.. Od 2 do 5rano.. Mam nadzieje, ze niedlugo to minie- chocby wtedy, gdy Duzy juz pojedzie.. Bo tak to sie zmieniamyi dzielimy.. a potem! masakra..

No ale poki co: FOciakiz urodzinek. Bylo cudnie. Wesolo,kolorowo.. Z balonami, serpentynamiigadzetami z Kubusiem puchatkiem. Pogoda w miare dopisala, bo wcisnelismy sie w przerwe miedzy deszczem.. I bylo cieplo.. Wiec poszalelismy z grillem iposzlismy na latwizne. Bylo spooro gosci, troche dzieciaczkow icaala moc prezentow- choc to akurat nie bylo wazne.

Tak Malymi zawodnikami grali w piłke:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Z kuzneczka:
Obrazek
Obrazek

Zachwycony goscmi Misio:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Torcik:
Obrazek
Obrazek

I wielka radocha po zdmuchnieciu swieczki:
Obrazek
Obrazek

A potem... Wybralismy kieliszeczek.. Jak kiedys tata- wiec ten- peka z dumy :):
Obrazek
Obrazek


Oj... Cudnie bylo. Bezstresowo, wesolo i uroczyscie :):
A teraz-poporazce Polakow.. ide lulku... Jutro mam babski wieczor a w srode imprezke w pracy... A za dnia - latamy z Krzysiamipoparkach,zoo, basenach,robimywycieczki,grilki.. I zyjemy na calego:):

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

17 cze 2008, 09:19

WITAM :ico_oczko: u mnie troche lepiej choc nie do konca!!Nie chce mi sie jesc,ale mysle ze to jakas niestrawnosc!A zreszta czas pokaze lada dzien ma byc @ :ico_oczko:



KAMILKO co za wredna ta kolezanka,dojrze jez zyczenia poslalas to focha szczelila,ale coz zrobic sa ludzie co maja muchy w nosie olac ich!!!



MADZIORKA ja to chetnie na takie wspolne spotkanie,tylko ja od meza jestem zalezna jak bedzie mial wolne itd :ico_oczko:


ALEKSANDROWICZ lepiej idz do lekarza!,biedny Alus oby mu szybko przeszlo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


JULI super ze imprezka udana i duzy jest z Wami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

17 cze 2008, 09:24

Juli piękne urodzinki. Cieszę się, ze masz Krzysia dla siebie, ale nie migaj sie jego pobytem, bo nawet jak go nie ma to nie piszesz. Dobrze, że chociaż czasem jeszcze zaglądasz. Ucałuj małego roczniaka, sliczne wyglada. Udał sie wam synek nie ma co.

Aleksandrowicz jak dziś z Alkiem?? Może do lekarza się wybierz?
A jak mierzysz temperature w dupce to sie odejmuje 0,5 stopnia. Ale nie wiem czy elektronicznym można. Chyba tak.

Madziorka ja już nawet nie chcę pisać o tych spotkaniach bo straciłam nadzieję, ze to możliwe. Badzo żałuje, ze tyle dziewczyn odeszło. Jak byłysmy w ciąży to było tu bardziej zgranie. No, ale może faktycznie obowiązki nas pochłanają. Choc nie tylko. Wiele odeszło bo im nie odpowiadały pewne sprawy i ja je rozumiem.
A ja właśnie weszłam zapytać czy 21 czerwca aktualny bo chcę tydzień zaplanować. A tu widzę, ze znów niewypał. Ale szkoda. Czemu nie przyjeżdżacie??

Ja z Jarkiem ostatnio się cos kłócimy. Dziwna atmosfera panuje między nami. NIby rozmawiamy, ale każde swoim torem leci. Zero przytulania, czułości, zrozumienia... Boże czy ja jestem już tak okropnym człowiekiem, ze sie z nikim dogadac nie mogę??
Zaczynam w to wierzyc.

MIsio śpi a ja idę jak co dzień się ogarnąć i jakiś obiadek mu przygotować. Nudy po całości. Czegos mi brakuje, ale czego?? Żebym to ja wiedziała...

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

17 cze 2008, 09:27

Witam za oknem leje :ico_placzek: :ico_placzek:
Aleksandrowicz ja zawsze mieże termometrem elektronicznym w odbycie, a od tej temperatury musisz odiąc 5 kresek.Czyli masz 37,6-5=37,1 czyli stan podgorączkowy ,ja naraziew wstrzymałam bym się z podawaniem leku, a co do wymiotów może zjadł a ty za szybko go podniosłaś nie wiem , jak się nie uspokoi to idz to lekarza , bo będziesz się stresowała :ico_oczko: A co do fotki to ja z roczku wkleję bo teraz specjalnie nie chce mi się fotografowac.
Juli zdięcia śliczne a torcicho mniam mniam , no i widzę mały piłkarz.Powiedzcie mi o co chodzi z tą zabawą w różaniec , kiliszek bo mi coś tam świta ale nie wiem co :ico_puknij:
Madziorka co do spirali to masz rację ja też słyszałam właśnie takie rzeczy dlatego gdyby tylko to odemnie zalerzało nigdy bym sobie nie załorzyła.Ale M twierdzi że ona ma większą skutecznośc , w czoraj pokazałam mu twój post żeby sobie nie myślał że to tylko ja tak myślę.I chyba coś do niego dotarło bo stwierdził że to chyba jednak zbyt duża ingerencja w ciało kobiety.Więc dziękuję za twój post bo może dzięki niemu uda mi się tego uniknąc :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

17 cze 2008, 09:29

Boże czy ja jestem już tak okropnym człowiekiem, ze sie z nikim dogadac nie mogę??
Kamilko co ty gadasz,jestes wspaniala mamusia i kobietka,super laska, :-D A z Jarkiem napewno sie dogadasz w kazym zwiazku sa lepsze i gorsze dni!!Trzymam kciuki!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 cze 2008, 11:20

czesc

kamila ja czasem miewam podobne watpliwosci hihi jak ostatnio bylam ciagle marudna, zloscliwa to sama siebie mialam dosyc hehe

ale fakt ze nie kazda potrafi byc ulegla, pokorna itd a ja ze jestem taka a nie inna to nie ma łatwo ze mna hihi

a nie przylatujemy do szczecina , co bylo juz pewne miesiac temu, poniewaz musialam dac odpowiedz czy zjawimy sie na slubie. a ze wtedy nie wiedzialam kiedy mam egzamin to zmuszona bylam odmowic
a szkoda bo okazalo sie zze jednak spokojnie moglismy leciec, bo dzis mam egzamin
no ale trudno

lecimy tylko na ta drugie wesele w łodzi, 28 czerwca tam bawimy hihi

moze bedzie jeszcze okazja uderzyc na pomorze

a planujemy wakacje w przyszlym roku w czerwcu w dabkach
zobaczymy czy cos wypali
ale adama siostra byla tam teraz z dzieciakami i mowili ze super miejsce
a ze jeszcze razem nigdy nad baltykiem nie plazowalismy , to chcielibysmy pojechac choc na tydzien

jeszcze kupe czasu zostalo a ja juz mam plany w glowie hihi

a co do dziewczyn ktore odeszly. to fakt... ze sporo nas bylo ale sie zmylo
wiem ze niktore tlumacza sie obowiazkami
nieliczne mialy odwage powiedziec o co tak naprawde chodzi
rozumiem, nie rozumiem..
my tu nadal jestesmy
wiec chyba nie jest tak zle nie?
ale to nie to samo
fakt :ico_placzek:

julie mialam napisac dokladnie to samo co kamila hihi z duzym czy bez malo sie udzielasz.. wiem ze ty zalatana mamuska ale wpadaj czesciej bo twoje posty nastrajaja nasz watek pozytywnie hihi
swietnie ze spedzacie czas razem
Maly Misio prezentowal sie na urodzinkach oczywiscie super!!!

edyta ja nie rozumiem.. maz chce tobie zalozyc spirale bo wg niego najpewniejsza? a on jest lekarzem? hihi
to ingerencja w twoje cialo.. wiec jesli masz watpliwosci to nie rob tego tylko dla niego.. brrr
to musi byc twoja decyzja...

aleksandrowicz i jak Alek? wymioty ustaly? zdrowka duuzo

a ja powoli musze wstawac bo jeszcze leniuchuje w lozku hihi
o 14.30 mam egzamin
zostawiam lelka z kolezanka i jade
trzymajcie kciuki

ide na sniadanko energetyczne hihi
papa

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

17 cze 2008, 13:14

MADZIORKA TRZYMAM KCIUKI!!!!!!!!



DLA OLIWIERKA -LUCY Z OKAZJI ROCZKU, I ARECZKA ASTRID
Obrazek

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

17 cze 2008, 15:45

Jesli Lucy zajrzy to buziole dla Oliego.
No i dla Areczka również.

My bylismy na długim spacerze z koleżanka i jeje córcią malutka. Tomek ostatnio daje mi popis na dworze bo nie chce w wózku siedzieć i w szał wpada. Nieźle, zaczyna się.

Dzie mój Misio poszedł.... na całego. Wcześniej chodził tylko krótke dystanse ode mnie do jarka i z powrotem. A dzis nie patrzał na mnie tylko sobie obszedł całe mieszkanko zupełnie sam. I jaki zadowolony.
Zmykam Jarek wrócił z pracy.

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

17 cze 2008, 17:44

Dla Oliwierka i Arusia
Obrazek
Ja dziś mam już umyte okna i powieszone świeże firanki jeszcze tylko zostło pieczenie ciast , ale to sobie na piątek zostawię.Dziś hamulce mi nawaliły kurka ale się strachu najadłam , modliłam się żeby tylko do domu cało zajechac .
Madziorka no to połamania pióra życzę :ico_haha_01: .A co do siralki to M nie jest lekarzem naczytał się w necie że ma prawie 100 skutecznośc i tyle , a zastrzyk ma słabszą skutecznośc od spiralki myślę że zapomniał przeczytac o wadach. Ja wolę zastrzyk zwłaszcza że od wczoraj plamienia mi się skończyły więc sądzę że organizm powoli się przyzwyczaja.
Kamila :ico_nienie: no wiesz co nawet tak o sobie nie myśl , spróbuj porozmawiac , wiem że łatwo się pisze ale spróbuj

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość