Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

17 cze 2008, 08:39

ja sie tylko witam bo syn chce pisac

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

17 cze 2008, 09:11

Cześc dziewczyny, wczoraj nie miałam kiedy napisać więc Misiu wszystkiego najlepszego

Stawiamy :ico_tort: na 5 miesięcy :ico_brawa_01:

My na cycu ciągle-cały dzionek, rano kilka łyżeczek kaszki, co kilka dni robię podejścia z jakimś deserkiem, albo owockiem, ale zwykle kończy się fiaskiem

dziewczyny mam problem-dzisiaj będzie już piąty dzień jak Gabriel nie robi kupki :ico_olaboga: nie widzę, żeby Go brzuszek bolał, ale jest taki niezadowolony i niespokojny trochę... myślę, że mu to przeszkadza, bo jak może nie przeszkadzać jak się 5 dni nie zrobi kupy?! :ico_szoking: już u dawałam espumisan, syrop alvia na zaparcia, masowałam brzuszek i nic :ico_noniewiem: nie wiem jak jeszcze pomóc...

śliczne zdjęcia powklejałyście :-)

powiem Wam, że obserwuję teraz co ś pięknego... Kuba często wyjeżdża na 2-3 dni i jak wraca to Gabriel jest taki szczęśliwy... jak tylko Kubę zobaczy to paszczę szeroko otwiera w takim mega uśmiechu, a jak się Kuba do niego odezwie to się śmieje jak wariat i aż nogami przebiera-niesamowite, że takie małe dzieciątko już tak tęskni za tatą... poza tym Kuba się zawsze wygłupia i rozbawia Gabiego tak jak ja nie potrafię...

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

17 cze 2008, 09:36

To się usnęło więc mogę napisać. Co do jedzenia to około 8 śniadanko (180 mleczka z kaszką bezmleczną 4 miarki) później około 12 obiadek, około 17 deserek tudzież owocek i po 20 kolacja (5 miarek mleczka, 200ml wody i 6-7 miarek kaszki ryżowo-mlecznej) a około 3-4 w nocy 180ml mleczka.
już u dawałam espumisan, syrop alvia na zaparcia, masowałam brzuszek i nic nie wiem jak jeszcze pomóc
jeszcze dobry jest soczek jabłkowy z naturalów, bo czopek glicerynowy to już w ostateczności jak się bardzo męczy i płacze. I wszystkiego naj... na 5 miesięcy :ico_tort:

A jak mecz z Polską leci to stukacie po 5 stron i później mam co czytać, a że przegramy to było do przewidzenia :ico_puknij:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

17 cze 2008, 10:12

Cześć, wstałyśmy dziś o 9:30 :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: chciałabym, żeby tak zawsze było :ico_sorki: W nocy jedno karmienie o 4:30.
Mariola, straszna historia z tym dzieciaczkiem, jaki koszmar dla rodziców.

Wszystkiego najlepszego dla Gabriela na 5 miesiączków :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Lece na śniadanko i :ico_kawa: i na spacerek, bo pogoda super :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

17 cze 2008, 10:38

Czesc ja dopiero o 10 wstalam ale majka od 2 do 4 w nocy nie spala

Wszystkiego Naj dla Gabriela


uciekam jakos nie mam wenny do pisania

zycze milego dnia nastukajcie duzo zeby bylo co czytac

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

17 cze 2008, 11:15

Wszystkiego najlepszego dla Gabika :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

17 cze 2008, 11:20

Proszę Pań, na świat właśnie zaczyna wychodzić mój bratanek :-D :-D :-D :ico_brawa_01: jak się cieszę. Najpierw siostra urodziła dzień po chrzcinach Artura i ona właśnie robiła w niedzielę chrzest swojego i teraz brata syn się pcha na świat :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

17 cze 2008, 11:43

Hej!!!
Na wstępie 100 lat dla Gabika :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:
Justyna czopek glicerynowy pomaga zawsze i błyskawicznie. Doświadczyłam tego na własnej skórze ...heheheh...po zapakowaniu reakcja była natychmiastowa :ico_haha_01: Może nie czekaj już, tylko włóż mu czopek...acha i nie wkładaj całego tylko kawałeczek, ile Ci się ułamie, bo cały jest za mocny.
Dzieki za te Wasze jadłospisy, chciałam się zorientować czy mamy podobnie. I tak jest. Jak był wyłącznie na cycusiu to miałam identycznie jak mamy cycusiowe. Ale teraz przez tą skazę no i przez to że niedługo idę do pracy zaczynam go uczyć okreslonych pór jedzenia tak jak u Iwony np. Z tymże on je mniej niż Wasze butelkowe misie, no bo nadal ma cycusia jakby co.
Pinko no mi też tormentiol w szpitalu doradzali i ta moja pediatra też :ico_noniewiem: Odstawiłam go wczoraj i ma lepszą skórkę. Stosuję teraz tylko zasypkę alantan i wietrzę mu kuperek. Ale bardzo ostrożnie, bo już dzisiaj był "wypadek" ... użył swojej sikaweczki...hehehe
Renia super, że Ci się rodzinka powiększa :ico_brawa_01: Wstaw fotkę jak już będzie na świecie :-)
Na razie kończę, miłego dzionka

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

17 cze 2008, 13:13

czesc dziewczyny

my juz po spacerze

Wszystkiego najlepszego dla Gabriela :ico_tort:

[ Dodano: 2008-06-17, 13:38 ]
moja królewna :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

17 cze 2008, 13:45

Hej!

U nas pogoda malo spacerowa... :ico_zly: wiec na razie siedzimy w domu.

Wszystkiego NAJ dla Gabika!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Justyna u mnie jest tak samo, jak Piotrka caly dzien nie ma, dopiero wieczorem wraca, to maly szaleje z radosci jak go widzi, normalnie smieje sie calym soba, super to wyglada!!! :ico_haha_01:

Na razie lece. pa! zajrze pozniej!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość