Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

17 cze 2008, 20:25

Dziś hamulce mi nawaliły kurka ale się strachu najadłam , modliłam się żeby tylko do domu cało zajechac .
dobrze ze nic sie nie stalo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


JA po dentyscie kolejne zabki zrobione :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 cze 2008, 21:18

czesc
fajnie bylo
wyszlam zadowolona
oby wynik byl rownie pozytywny hihi
wypilam red bulla przed egzaminem i mialam gadane hehe

fajnie
juz mam wakacje
ale jeszcze zajecia mamy do lipca , ale dla mnie juz luz hihi

a najbardziej sie ucieszylam po wyjsciu ze szkoly bo znalazlam sklep z fajnymi sukienkami
i mam upatrzone na wesele jupi
bo do tej pory nic mi sie nie podobalo
pojade tam w sb z adamem moze cos wybierzemy
bo wlasciwie to tylko dwie mi sie podobaly hihi

kamila super ze tomus sie wreszcie odwazyl.. dzielny !!! :ico_brawa_01:
wiesz lelek tez niezle krzyczy ale podczas wkladanie do wozka. ale jak tylko rusze to jest spokoj, potrafi siedziec tak godzinami poki jest w ruchu
oglada gada itd hihi

ale pewnie jak zacznie chodzic to bedzie to samo :ico_olaboga:

na razie za jedna raczke juz sobie radzi
ale ja go za czesto nie prowadze
bo sie naczytalam nasluchalam
a poza tym oszczedzam plecy
a lelek sam sobie radzi i nie wymusza na razie zeby z nim chodzic
ufff to korzystam

edyta ale ty jestes zorganizowana.. praca, i jeszce mycie okien? :ico_szoking:
ja nie pamietam kedy swoje czyscilam
i szybko to nie nastapi :ico_wstydzioch:

frydza duzo tych wizyt na fotelu dentystycznym jeszcze przed toba?

u nas znow meczyk hehe
i do tego whiskacz mm pycha

leon szybko padl bo znow od 13 tej nie spal hihi
mnie nie bylo. a z kumpela sie swietnie bawil wiec szkoda bylo go usypiac hihi

aaaa przed spaniem bawil sie butelka z maggi i co? rzucil na podloge i byla masakra
mokro smierdzaco itd
ale dobrze ze zadne szklo do niego nie dotarlo ufff

wczoraj otworzyl sobie szafke ze srodkami czystosci i wylal plyn do prania wrrr

w ub tygodniu oliwa wyladowala na podlodze

wrrrr

dzis sie podrapal na klatece piersiowej a nwet nie wiem kiedy i czym wrrr

oczy wokol glowy to i tak za malo hihi

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

17 cze 2008, 21:56

Madziorka no to gratuluję no i widzę że uwięczeniem sukcesu jest nowa kreacja hi hi hi cała ty :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No i przygody Lelka wybacz ale :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: Ja jeszcze dziś lodówkę musiałam umyc no i wyciągłam wszystko a Wiki oczywiście pomaga ,Ja sobie myję spokojnie ale jakoś za cicho patrzę a ta ogórka wpierdziela ze skórą :ico_szoking: masz rację oczy do okoła głowy nie wystarczą :ico_smiechbig: mam nadzieję że nie będzie rewolucji żołądkowych :ico_sorki: :ico_sorki:
Ja na koniec dnia :ico_zdrowko: a co należy mi się
Alexandrowicz jak tam Alek się czuje?????????
Acha co do wózka to moja też ryczy jak wózek stoi ale jak jedzie to cicho :-D w piątek zamierzam zamontowac siedzonko na rower nie wiem czy to nie za wcześnie jak myślicie? Mam taki pożądny ale nie pamiętam od jakiego wieku można dziecko w nim sadzac :ico_noniewiem:
Frydza ty to moim idolem zostaniesz z tym dędystą dzielna z ciebie kobitka ja to do tej pory nie poszłam , końmi mnie nie zaciągną

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 cze 2008, 22:02

edyta siedzonko na rower mysle ze super sprawa
tez chce taki lelkowi zakupic. bedzie z babcia smigal
mama moja juz sobie rowerek do tego przystosowala zeby wnuczka wozic na dzialke itd hihi
bo my na rowerach nie jezdzimy hehe tzn tutaj nie mamy
a w pl jakos czasu brak
ale mam nadzieje ze sobie sprawimy w przyszle lato i bedziemy na wycieczki jezdzic

a ogorka jadla surowego czy kiszony? bo ja sobie wyobrazilam ze kiszonego wyciagnela ze sloika
ale to raczej niemozliwe wiem hehe takie skojarzenie mi sie nasunelo hihi

a apropos skory jesli podajecie dzieciom winogrona to ze skora?
lelek bardzo lubi te owoce i piszczy na ich widok hehe
i zawsze obieralam ze skory
ale od soboty daje mu cale i nic mu nie jest
a gryzie ladnie hihi

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

17 cze 2008, 22:20

spróbuj porozmawiac
Eeee tam rozmawiać. Zaatakowałam go dzis seksikiem i lepiej niż jakiekolwiek gadanie. Efekt natychmiastowy hehe.

Edytko ja oglądałam ostatnio "Mamo to ja" i wypowiadał sie ten fizjoterapeuta właśnie o tych fotelikach na rower. A nie. Kłamie. On był w "dzień dobry TVN". No ale w każdym bądź razie mówił, ze można swobodnie wozić dzieci dopiero tak od ok 3 roku życia. A większość ludzi popełnia błąd robiąc to wcześniej. Przede wszystkim maluszek musi byc bardzo stabilny. wstrząsy są bardzo duże na takim rowerku i do tego przechylenia na boki. Dlatego musi samo dawać radę utrzymac się w pozycji pionowej w czasie takiech skcji. A ponadto problem jest jak zaśnie bo opada bezwładnie na tym foteliku.

Madziorka ja daję winogrona bez skórki, ale już też mnie wkurza to obieranie. No ale jakos sie boję.
A dawałyście czereśnie?? Ja ostatnio jedną dałam też bez skóry i więcej się bałam. Nic nie było, może będę mu dawała, ale najpierw chciałam was zapytac.
Aaa na truskawki jednak nie jest uczulony. To był jakis zbieg okoliczności te krosteczki. Tego samego dnia zniknęły a po nastepnej porcji truskaweczek juz było ok.

A co do ruchliwości naszych pociech toniezła jazda się zaczęła. Mój jeszcze nic nie wylał ale ja go nie dopuszczam do kuchennych szafek. NO ale oczywiście ostatnio dorwał się do psiego jedzenia. Słyszę chrupanie a tu Tomek sucha karmę degustuje. Ech niełatwo wszystkiego dopatrzyc.

Frydza współczuje Ci tych wizyt dentystycznych. No ale jak sie nie chodzi regularnie to później tak jest. Teraz bedziesz miała nauczke. Jak wyleczysz to będziesz biegac na kontrole raz w roku lub nawet częsciej. Ja sie boje dużych dziur to biegam z małymi.
bo ja sobie wyobrazilam ze kiszonego wyciagnela ze sloika
Błahahahahahahaha....no to mnie rozbawiłaś :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 cze 2008, 23:31

kamila czeresnie? jasne ze lelek probowal hihi ale daje mu tak raz w tygodniu 2-3 sztuki ze skora bo nie chcialo mi sie obierac i nic sie nie dzieje

a co do fotelika na rower, hmm mysle ze taka krotka przejazdzka od czasu do czasu napewno nie zaszkodzi hihi moja mama nie pedaluje za duzo. na dzialke 15 min w jedna strone hihi takze 30min to nie taka wycieczka jeszcze hehe

a kamila nie wiem czy pamietasz ale ten sam fizjoterapeuta nie pozwala prowadzic za raczki hihi a ostatnio byla mowa o tym ze wszystko szkodzi i nie dajmy sie zwariowac
i jestem tego zdania
za raczki od czasu do czasu prowadze wiec i na rowerek posadze jak bedzie ku temu okazja hihi

a sexik to lek na wszelkie zlo w zwiazku
u nas zawsze dziala
a smiec twierdzic ze takie slabsze dni w zwiazku sa czesto spowodowane wlasnie brakiem konkretnych przytulancow hehe
zadna rozmowa nie dziala jak porzadny sex hihi
uuuu

a ja wciaz niedysponowana a buuuuuuuu :ico_placzek:

a ogoras kiszony mi sie skojarzyl, bo lelek lubi. czasem skubany sie prosi to mu kawalek dam . wcina i nawet sie nie krzywi
wiec co dobre
mniammm

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

18 cze 2008, 00:09

a kamila nie wiem czy pamietasz ale ten sam fizjoterapeuta nie pozwala prowadzic za raczki hihi a ostatnio byla mowa o tym ze wszystko szkodzi i nie dajmy sie zwariowac
i jestem tego zdania
za raczki od czasu do czasu prowadze wiec i na rowerek posadze jak bedzie ku temu okazja hihi
Jasne. Edyta pytała co myślimy, to jej cytuje mądrą głowę. A każdy robi jak uważa.
a ogoras kiszony mi sie skojarzyl, bo lelek lubi. czasem skubany sie prosi to mu kawalek dam
Mój mi małosolnego raz zwędził z talerza i zjadł prawie całego. I tez w takiej samej postaci go wydalił na drugi dzień hihi.
jasne ze lelek probowal hihi ale daje mu tak raz w tygodniu 2-3 sztuki ze skora bo nie chcialo mi sie obierac i nic sie nie dzieje
Eee no to luz. Tez sie juz nie będę czaic.
Jutro jagódki spróbuje, bo Jarus dzis zakupił przy drodze. Mniam. Tylko musze mu pierogi ulepić bo on uwielbia z jagodami, ale jakos mnie ta mysl nie rajcuje. Jedynie mysl o efekcie pozwoli mi chyba na uwieńczenie tego dzieła.

A Ty Madziorka spac idź, bo na moim gg to tylko Ty i ja juz jestesmy jak zwykle. Nocne Markówki hihi. Ja uciekam bo u mnie północ. Mam osiem godzin snu.

A Tomkowi górna dwójka strasznie sie ciężko przebija. Normalnie wypukłosć jest jakby ząbek był a on jeszcze cały pod dziąsłem. No i budzi sie biedny z płaczem kilka razy w nocy. Tak myślę, ze to dlatego. Biedactwo.

Madziorka kiedy wyniki egzaminu?? Trzymam kciuki.

Dobranoc Babulko :-D
Ostatnio zmieniony 18 cze 2008, 00:12 przez -indigo-, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 cze 2008, 00:11

Mój mi małosolnego raz zwędził z talerza i zjadł prawie całego.
nie rob smaka bo ja takowe uwielbiam ale jeszcze tego roku nie kosztowalam mmmmm

[ Dodano: 2008-06-18, 00:13 ]
kamila szacuneczek.. :ico_szoking: ja nigdy pierogow nie ulepilam hehe ale zjadal chetnie hihi
aaa jagody lelek tez je hihi
robie mu na sniadanie z owsianka od caasu do czasu
ale nie takie swieze i dobre jak te wasze niestety

[ Dodano: 2008-06-18, 00:14 ]
A Ty Madziorka spac idź, bo na moim gg to tylko Ty i ja juz jestesmy jak zwykle
ja ciebie u siebie nie widze hehe
a co ty masz liste emerytow?? bo u mnie tloczno na gg jak zawsze zreszta hehe

[ Dodano: 2008-06-18, 00:15 ]
kamila wiesz co ja tez mysle ze lelkowi cos idzie na gorze.. zagladnac nie moge ale od tygodnia budzi sie z placzem
normalnie 30-40 min po zasnieciu
to chyba zeby... bo coz innego nie?
daje mu troche wode albo poglaszcze i spi dalej hmmm


jesli to gorne zeby to standard bo osttanie tez dlugo sie pojawialy tyle ze go nie nekały :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

18 cze 2008, 00:16

a co ty masz liste emerytow??
No chyba. Z tego wynika.
ja ciebie u siebie nie widze hehe
Bo ja taka skoczna niewidoczna hehe.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

18 cze 2008, 00:16

Madziorka kiedy wyniki egzaminu?? Trzymam kciuki
dzieki
we wrzesniu

dobranoc drozdzie :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość