Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

17 cze 2008, 22:13

Moj to tak chcialby ,a sie boi,ale w koncu chyba sie przekona.Ja nie chce naciskac,boje sie ze jak zrobi cos wbrew sobie to moze miec odwrotny skutek.Ale powoli zaczyna o tym kolegom mowic,no ze bedzie,a to u niego pierwsza oznaka ,ze jest na tak
dokladnie Miszka nie ma co ich naciskac bo wiesz oni wszystko na opak
a tak sam sie zdecyduje zobaczysz :ico_oczko:
Wiec powiem Ci ze ja juz coraz czesciej mysla kiedy bym chciala 2 dziecko :ico_haha_01: no jeszcze pierwszego nie ma a ja juz o 2 mysle.... :ico_puknij: ale co tam nie bede za dlugo czekac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

17 cze 2008, 22:20

Wiec powiem Ci ze ja juz coraz czesciej mysla kiedy bym chciala 2 dziecko no jeszcze pierwszego nie ma a ja juz o 2 mysle.... ale co tam nie bede za dlugo czekac
ja bym w smie badzo chciala miec dwoje dzieci,ale za stara juz jestem,za duze ryzyko by bylo.A to moja trzeciz proba posiadania dzidziusia,wiec bede szczesliwa jak to bedzie zdrowiutkie.Nie wiem tez czy dzwiglabym jeszcze jedna ciaze,dla mnie po tych moich przejsciach to wcale nie jest przyjemny okres,sama wiesz jakie mam schizy!Az nie ciarki przechodza jak pomysle,ze zmow od pierwszego miesiaca mam zaczynac.....

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

17 cze 2008, 22:25

Az nie ciarki przechodza jak pomysle,ze zmow od pierwszego miesiaca mam zaczynac.....
rozumiem Twoje obawy ale moze nabierzesz wiecej pewnosci jak bedziesz tulic w ramionach swojego przystojneg Kubusia
:-D
Wiesz co mja kumpele miala 2 lata temu pierwsze dziecko jak miala 33 lata a teraz jest w cizy znowu :ico_sorki: i wszystko ok termin ma na pazdziernik :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-06-17, 22:35 ]
Miszka spadam do wyrka bo oczy mi sie zamykaja :ico_spanko:
Milej nocki do uslyszenia :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

17 cze 2008, 22:40

Miszka spadam do wyrka bo oczy mi sie zamykaja
Milej nocki do uslyszenia
Idz,idz sprawdz czy wszystko ok :ico_oczko: Buziaki !Do jutra!

[ Dodano: 2008-06-18, 12:45 ]
No i co? Ja mam wolna srode ,a tutaj pusto?

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

18 cze 2008, 13:00

mmarta81, babko, Ty nam tak nie rób z tymi tekstami, bo wcześniej porodzimy :-D :-D :-D niezły ten twój Mężulec!!!! :ico_brawa_01: no to Kochana urodzisz miesiąc przede mna....bo ja sie wczesniej niz na połowę października Alka nie spodziewam....kurcze, to juz bardzo niedługo-właściwie tylko lipiec i sierpień...i musisz mieć torbę do szpitala przygotowaną!!!!! :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-06-18, 13:02 ]
My rodzimy razem. Ja zanim wyszłam za Pio, oswiadczyłam mu że inaczej sobie nie wyobrażam. Z reszta, on by mnie na pewno nie zostawił w takiej chwili :-)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

18 cze 2008, 13:54

Witajcie moje kochane wrzesnioweczki :-)

dopiero teraz mam czas aby wejsc na TT i troche pogadac, bylam u lekarza, potem w pracy potem na zakupkach, ogarnelam troche mieszkanko i jestem juz z Wami.

Po wizycie jestem zadowolona, wszystko z malym dobrze, dzis nawet slyszalam pierwszy raz serduszko, ale fajne :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jestem happy, maly rozwija sie dobrze, ejst duzy i juz odwrocil sie glowka do dolu :-D grzeczne dziecko.
Mam fotke mojego syneczka, ale szkoda, ze nie zrobil mi innej, bo jak zatrzymywal na buziulce to taka sliczna mial taki fajny malutki noseczek, myslalam, ze zrobi zdjecie a on zrobil inaczej i moj syncio wyglada jak kosmita na tym zdjeciu, ale nie wazne bo ja widzialam jego buziulke , sliczniutka :-D

Noi moj termin jest na 17 wrzesnia, tak wiec kochane skonczylam 27 tydzien, jescze tylko 13 tygodni do porodu :ico_szoking: jak to szybko zlecialo :ico_szoking: :ico_olaboga:

Fotke wkleje jak mezulo z pracy wroci bo ja nie umiem skanowac :-D :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

18 cze 2008, 14:00

Noi moj termin jest na 17 wrzesnia, tak wiec kochane skonczylam 27 tydzien, jescze tylko 13 tygodni do porodu jak to szybko zlecialo
Jeszcze niedawno mialam rodzic jako pierwsza teraz chyba bede ostatnia;)))Do dzis mialysmy ten sam termun:(Super ze wszystko z dzidzia w porzadku,wiem ze te zdjecia czasem sa duzo gorsze od tego co sie widzi na zywo:)Wklejaj szybciutko zdjecie,a ile wazy malenstwo?

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

18 cze 2008, 14:14

Wklejaj szybciutko zdjecie,a ile wazy malenstwo?
no wlasnie kurcze zapomnialam spytac ale ostatnio wazylo prawie 500 gram wiec teraz pewnie tez niezla waga, maly grubasek, na nastepnej wizycie spytam sie :-D z tego wszystkiego zapomnialam. A fotke wkleje jak mezulo z pracy wroci bo ja nie umiem skanowac a z aparatu wychodzi kiepksie zdjecie.

A TY kochana teraz masz na kiedy termin????

Acha wiecie co nasz synus nie bedzie nazywal sie Oskar jakos sie znudzilo to imie dla mezulca, myslimy nad Erkiem :-D nam sie podoba

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 cze 2008, 15:10

połowę października Alka nie spodziewam....kurcze, to juz bardzo niedługo-właściwie tylko lipiec i sierpień...i musisz mieć torbę do szpitala przygotowaną!!!!!
no nic nie mow czas leci jak szlony :ico_oczko:
juz odwrocil sie glowka do dolu grzeczne dziecko.
:ico_szoking: a to dlaczego tek wczesnie????Moze on ma zamiar zrobic Wam jakas niespodzianke-albno wroci jeszcze do innej pozycji :ico_oczko:
Miszkahahah zapomnialam ze Ty dzizisj masz wolne :-D i juz sie zdziwilam co tutaj robisz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

18 cze 2008, 15:52

A TY kochana teraz masz na kiedy termin????
Od poczatku 27 wrzesien,nic sie w ciagu 6 miesiecy ani razu nie zmienilo:)
Acha wiecie co nasz synus nie bedzie nazywal sie Oskar jakos sie znudzilo to imie dla mezulca, myslimy nad Erkiem nam sie podoba
Mnie sie bardzo podoba :ico_brawa_01:
a to dlaczego tek wczesnie????Moze on ma zamiar zrobic Wam jakas niespodzianke-albno wroci jeszcze do innej pozycji
Miszkahahah zapomnialam ze Ty dzizisj masz wolne i juz sie zdziwilam co tutaj robisz
Moj juz ponad miesiac glowka do dolu lezy,na kazdym USG mowia mi ze polozony prawidlowo,tak chyba ma byc...
Miszkahahah zapomnialam ze Ty dzizisj masz wolne i juz sie zdziwilam co tutaj robisz
SRODA-Leniuchuje!!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość